GarantiOne Nedir? Avantajları ve Kampanyaları

garantione

? Avantajları ve Kampanyaları : Garanti Bankası, reklam filmi ile uygulamayı tanıttı. Fakat O Ne sloganı ile GarantiOne hakkında yazımızda detaylı açıklama yaptık. GarantiOne nedir, nasıl kullanılır, kampanyaları, kimler kullanabilir gibi pek çok bilgiyi yazımızdan alabilirsiniz. GarantiOne okunuşunun yaklaşık olarak Garantvan şeklinde olduğunu söyleyebiliriz.

Garanti One Nedir?

GarantiOne, Garanti Bankası’nın sunduğu bir bankacılık uygulmasıdır ve kullacıları 18-25 yaş aralığındaki bireylerdir. GarantiOne ile para transferi yaptığınızda ücret ödemezsiniz. GarantiOne sinema, alışveriş gibi pek çok kampanya sunmaktadır. GarantiOne ile indirimlerden faydalanabilir, sürpriz kuponlar kullanabilirsin.

GarantiOne Nasıl İndirilir?

GarantiOne mobil uygulama olarak hizmete sunulmuştur. GarantiOne’ı kullanmak için öncelikle uygulamayı indirmelisiniz ve kurmalısınız.

GarantiOne indirme işlemi için Google Play Store ya da App Store kullanabilirsiniz. İndirme işleminizin ardından kullanmaya başlayabilirsiniz. GarantiOne indirme ücretsizdir.

GarantiOne Nasıl Kullanılır?

GarantiOne uygulagulamasını mobil olarak kullanmaya başladıysanız artık GarantiOne kampanyalarını takip edebilirsiniz. Böylece size sunulan fırsatları değerlendirebilirsiniz.

GarantiOne kampanyaları arasında yer alan ve anlaşmalı firmalardaki bazı fırsatlar şöyle;

GarantiOne sinema bileti avantajı ise biletler için yapacağınız 30 TL ve üzeri harcamalarınız için 10 TL tutarında indirim kazanabilirsiniz.

Giyim mağazalarında yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişleriniz için 20 TL tutarında indirim kazanabilirsiniz.

booking.com üzerinden yapacağınız harcamalar için size %4 iade fırsatı sunuluyor.

Restoranlardaki 30 TL ya da daha fazla harcamalarınız için 10 TL indirim kazanabilirsiniz.

Aşağıdaki listeden yapacağınız harcamaların 20 TL’si indirimli olmaktadır.

  • Apple Music,
  • Netflix,
  • Digiturk Play,
  • AppStore,
  • i Tunes,
  • Google Play,
  • Steam
  • Facebook

GarantiOne farkını yaşamak için uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

GarantiOne Avantajları Neler?

GarantiOne kullacılarına pek çok kolaylık ve avantaj sağlıyor. GarantiOne ile bankacılık işlemlerinizi mobilden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

GarantiOne kullanarak yaptığınız para transferine ek olarak herhangi bir kesinti yapılmıyor.

GarantiOne EFT ve Havale işlemlerini ücretsiz olarak yapmanıza imkan veriyor.

Garantioneparacard sahibiyseniz diğer bankaların ATM’lerinden de para çekebilirsiniz üstelik ücret kesintisi yapılmadan.

GarantiOne için aylık kullanım ücreti alınmamaktadır. GarantiOne için aidat kesintisi yaşamazsınız.

GarantiOne 18-25 yaş arasındaki gençler için sinema, yeme, içme, tiyatro gibi pek çok etkinlik için anlaşmalı firmalar ile indirim fırsatı sunuyor. AYrıca kupon ya da biletler de GarantiOne kullanıcılarına sunuluyor.

GarantiOne ile yaptığınız tüm harcamaları uygulama üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Nerede, ne akdar harcamayaptığınızı bilmek istiyorsanız bu uygulama size kolaylık sağlayacaktır.

GarantiOne kartınız yanınızda olmasa bile harcama işlemi yapabilirsiniz. Size verilecek olan  QR kodu kullanılarak alışverişlerinize devam edebilirsiniz.

GarantiOne Herkes Kullanabilir Mi?

GarantiOne kullanmak istiyorsunuz ama başka bankanın müşterisiyseniz bu durumda GarantiOne için deneme sürümü kullanabilirsiniz. Eğer GarantiOne kullanmaya devam etmek isterseniz tam sürüme geçmek için başvuru işleminizi başlatabilirsiniz. Başvurunuzu internet üzerinden de yapabilirsiniz bu işlem için şubeye gitmeniz gerekmiyor.

GarantiOne kampanyalarına ulaşmak için mobilden GarantiOne uygulamasını açtıktan sonra soldaki menüde yer alan Kampanyalar seçeneğine girin. GarantiOne’nin size sunduğutüm kampanyaları bu şekilde görüntüleyebilirsiniz.

GarantiOne Reklamı

GarantiOne reklamı şarkısı nedeniyle hafızlarda yer edindi. GarantiOne reklam filmi sloganı ise “Fakat O Ne” olarak duyuruldu. GarantiOne uygulamasıyla ilgili hazırlanan reklam filmini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Paragaranti Nedir Ve Ne İçin Kullanılır yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster