Gaziantep Herbalife Ek İş Olanağı İle Ayda Yüksek Gelir Kazanın

Gaziantep Herbalife Ek İş Olanağı İle Ayda Yüksek Gelir Kazanın: Gaziantep‘te Herbalife ürün  işi ile ister tam zamanlı ister ek iş şeklinde yarı zamanlı olarak çalışın, her iki durumda da ayda yüksek gelir elde etmeniz mümkündür. İyi bir çalışma ile ayda 20.000 TL’nin üzerinde kazanç elde edebileceğinizi söylesek sanırım konu daha da çok ilginizi çekecektir.

Bu yazımızda Gaziantep ek iş olanağı kapsamında Gaziantep Herbalife işi hakkında bilgi vereceğiz. Ancak konuya geçmeden önce size Herbalife hakkında birkaç bilgi vermek yararlı olacaktır.

Herbalife Nedir?

Herbalife, sağlıklı zayıflamak ve günlük gıda desteği almak için kullanılan ürünlerin genel adıdır. 1980 yılında Herbalife isimli şirket tarafından üretilerek önce ABD iç pazarına daha sonra ise uluslararası piyasada satılan bu ürünler özellikle fazla kilosu olan kişiler tarafından tercih edilmiştir. Ancak Herbalife’ın ürün yelpazesinde sadece zayıflama desteği sağlayan ürünler yer almamaktadır. Bu ürünlerin yanında Omega desteği sağlayan ürünlerden sporcu içeceklerine, günlük yaşamınızı düzenleyecek gıda enerji desteği ürünlerinden organik çay ve detoks ürünlerine varana kadar pek çok ürün Herbalife tarafından üretilerek tüketicilerin kullanımına sunulmaktadır.

Herbalife Satış ve Pazarlama Anlayışı   

Herbalife, ürettiği ürünlerin satış ve pazarlama işini bizzat kendisi değil, bağımsız kişiler aracılığıyla yapmaktadır. Daha açık anlatırsak, Herbalife ürünün üretimini yapıyor. Dünya genelinde ise bu ürünleri satan kişiler bulunuyor. Bu kişiler ürünü pazarlıyor ve satış yapmak istediğinde Herbalife firmasına sipariş veriyor. Herbalife firması da bu siparişleri ürünü satan kişiye gönderiyor. Ürünü satan kişi de bu ürünleri sattığı kişiye teslim ediyor. Bu işten ürün satan kişinin kazancı ise şudur: Ürün satan kişi Herbalife üyesi olduğu için ürünü daha ucuza satın alıyor ve bunun üzerine kâr koyarak satıyor. Herbalife sistemi içerisinde ne kadar çok ürün satarsanız, Herbalife’dan ürünü o kadar ucuza alabilirsiniz.

Herbalife satışı yapabilmek için daha önceden Herbalife sistemi içerisinde satış yapma hakkı elde etmiş bir kimsenin size referans olması gerekmektedir. Böyle bir referans olmadan Herbalife ürün satışı ve pazarlaması yapma olanağınız bulunmamaktadır. Dolayısıyla bulunduğunuz yerdeki bir Herbalife üyesine giderek o kişinin size sponsor olarak üye yapmasını istemelisiniz. Üye olduktan sonra kısa bir eğitimin ardından Herbalife ürünlerini pazarlayabilir ve yüksek kâr marjı ile satışınızı yapabilirsiniz.

Herbalife işi iki şekilde yapılabilmektedir. Birincisi kulüp usulü çalışmadır. Kulüp usulü çalışmada işyeri açıyorsunuz. Ancak bu işyeri dışardan görünmeyecek şekilde perde ile kapatıyorsunuz. Satış yaptığınız kişiler bu kulübe geliyor ve içerde Herbalife ürününü kullanıyor ve gidiyor. Siz de bu sayede kulüp üyelerinizin ürünleri nasıl kullandığını yakından takip edebiliyorsunuz. Ayrıcabu kişilerden kullandıkları ürünün ücretini alıyorsunuz. Diğer çalışma usulü ise pazarlama ve satış usulüdür. Burada sadece ürünleri satıyorsunuz ve o ürünün nasıl kullanılacağını ya da ne şekilde kullanıldığını takip etmiyorsunuz.

Gaziantep Herbalife İşi Yapmak İçin Kime Başvuru Yapabilirsiniz?

Gaziantep’te Herbalife pazarlama işi yaparak ayda yüksek kazançlar elde etmek istiyorsanız öncelikle bir sponsora yani referansa ihtiyacınız bulunuyor. Bunun için Gaziantep Şehitkamil ilçesi İbrahimli bölgesinde Herbalife bağımsız distribütörü bulunmaktadır. Herbalife Orkide Sağlıklı Beslenme Kulübü adı altında faaliyette bulunan Necla Gülgün‘e randevu alıp müracaat ederek Herbalife üyelik işlemleri hakkında detaylı bilgi edinebilir ve üyelik işleminizi gerçekleştirerek kazanç kapısını aralayabilirsiniz.  Necla Gülgün’e 0506 457 69 71 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Gaziantep Herbalife ürünlerinden satın almak, kullanmak ya da sağlıklı zayıflamak için de Necla Gülgün ile iletişime geçebilirsiniz.

Kimler Herbalife İşi Yapabilir?

18 yaşından büyük olan herkes Herbalife işini yapabilir. Dolayısıyla ev hanımlarına ek iş olabilecek nitelikteki bu işi tahsilli olsun ya da olmasın tüm kadınlar yapabilir. Benzer şekilde erkekler de Herbalife işini rahatlıkla yapabilir. Bunun yanında bir işiniz olsa dahi Herbalife satış işi vaktinizi alacak bir iş olmadığından ek iş olarak da bu işi yapabilirsiniz.

Herbalife Üyelik İşlemi İçin Ne Kadar Para Ödüyorsunuz? 

Herbalife üyesi olmak için bir defaya mahsus olmak üzere 100 TL ücret ödüyorsunuz. Bu ücret doğrudan Herbalife firmasına ödenmektedir. Yani bu para size referans olan kişinin hesabına geçmemektedir. Ödeme nakit olarak yapılabildiği gibi kredi kartı ile de yapılabilmektedir.

Herbalife Ürünleri Satış ve Pazarlama İşinden Ne Kadar Para Kazanırım?

Herbalife ürün satış ve pazarlama işinden kazanacağınız ücret tamamen sizin performansınıza kalmıştır. Eğer kulüp usulü çalışır ve kulübünüze müşteri kazandırabilirseniz ayda hayal bile edemeyeceğiniz paralar elde edebilirsiniz. Ayrıca siz de altınıza üye yaparsanız, bu üyelerin satışından da ayrıca pay alırsınız. Bunun yanında satışlarınız belirli bir seviyeye ulaştığında Herbalife Şirketi, yılda bonus adı altında yüksek miktarda prim ödemektedir. Örneğin ünlü sinema oyuncusu Salih Güney Herbalife işi yapmakta ve bir konuşmasında 1.000.000 TL bonus aldığını söylemiştir. Bu konuşmasına ilişkin videoyu altta izleyebilirsiniz. Dolayısıyla bugün ortalama bir performansla tam zamanlı Herbalife işi yapan kişi ayda 10.000 – 20.000 arası değişen miktarda para kazanabilecektir. Bunun yanında Herbalife Şirketi’nin sağlayacağı diğer avantajlar da ekstra kazanç olacaktır.

Herbalife Üyesi Olmanın Avantajları Nelerdir?

Herbalife üyesi olduğunuzda elde edeceğiniz avantajlardan birkaçını şöyle sıralayabiliriz:

  • Satış ve pazarlama işi yapmasanız dahi ürünleri indirimli alma hakkı elde edersiniz.
  • Prestijli bir firmanın üyesi olarak bu firmanın üyelerine sağladığı özel kampanyalardan yararlanırsınız.
  • Herbalife üyesi olduğunuzda Herbalife’nin ücretsiz eğitimlerinden yararlanırsınız.
  • Herbalife ürünleri tüm dünyada kabul görmüş ve devletin yetkili kurumlarınca da onaylandığı için güvenilir bir ürün satacaksınız.
  • Herbalife işi için büyük sermayeye ya da yüksek miktarda işyeri açma maliyetine katlanmazsınız. Hatta sermayeniz olmasa bile Herbalife işi yapabilirsiniz.
  • Herbalife işi yapanlar alanında uzman kişilerden eğitim alacağı gibi eğitim sırasında Herbalife firmasının sağladığı eğlencelerden de bol bol yararlanabileceksiniz.

Gaziantep Herbalife Orkide Sağlıklı Beslenme Kulübü İletişim Bilgileri

Gaziantep Herbalife Orkide Sağlıklı Beslenme Kulübü’ne ulaşmak için şu kanallardan birini kullanabilirsiniz:

  • Adres: Atatürk Mahallesi, İbrahimli Bölgesi, Şehitkamil/Gaziantep
  • Telefon: 0506 457 69 71
  • Whatsapp: 0506 457 69 71

İlginizi Çekebilir: Ev hanımlarına yapabilecekleri ek iş önerilerini öğrenebilmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz. 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın