Gelir Belgesiz Kredi Veren 5 Banka ve Belgesiz Kredi Başvurusu

Gelir belgesiz kredi için bir çok kavram kullanılmaktadır. Bunların başında, maaş bordrosuz kredi kavramı gelmektedir. Benzer şekilde, belgesiz kredi, kefilsiz ve vergi levhasız kredi kavramları da kullanılmaktadır. Bu tür kredi özellikle, bir geliri olmakla birlikte bunu belgelendiremeyen ya da düzenli geliri olmamakla birlikte sahip olduğu malvarlığı ile kredi ödeme gücü bulunan kişiler için önem arz etmektedir. Bunun dışında gelir belgesiz kredi, işi olmayan ve bu nedenle geliri de bulunmayan kişilerin acil nakit ihtiyaçlarını gidermek için başvurduğu bir kredi türüdür.

Ülkemizde dönem bankalar düzenledikleri kampanyalar ile kredi notu düşüklere, icralık olanlara, kamu çalışanlarına, emeklilere faizsiz kredi şeklinde kampanyalar düzenlemekte ve bu şekilde kredi almayı kolaylaştırmaktadır. Gelir belgesiz kredi de bu şekilde düzenlenen bir başka kampanyadır.

1 dakikada başvuru ve anında onay ile gelir belgesiz kredi hakkında detaylı açıklamalarımızı yazının devamında bulabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Maaş bordrosuz, belgesiz ya da vergi levhasız kredi olarak da ifade edilen gelir belgesiz krediye başvuru yapmak için herhangi bir belgeye ihtiyacınız bulunmamaktadır. Hatta şubeye dahi gitmeniz gerek yoktur. SMS ile kredi başvurusu yaparak anında kredi onayı alabilirsiniz. Benzer şekilde internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Eğer krediniz onaylanırsa, onay mesajı ile birlikte bankanın en yakın şubesine giderek kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Gelir belgesiz kredi başvurusu için sadece T.C. kimlik numaranızı gösteren kimliğiniz ile birlikte şubeye gittiğinizde, banka size kredi başvuru formunu doldurtacak ve bu formu imzaladığınızda başvuru işlemi tamamlanarak kredi anında hesabınıza yatacaktır.

Gelir belgesiz kredi başvurusu için şu kanalları kullanabilirsiniz:

  • SMS ile gelir belgesiz kredi başvurusu için bankanın özel olarak belirlediği numaraya mesaj atmanız gerekmektedir.
  • Bankanın internet ya da mobil bankacılığına giriş yapıp başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.
  • Bankanın en yakın ATM’sine kartlı ya da kartsız giriş yaparak kredi başvuru bölümünden T.C. kimlik numarası ve diğer istenen bilgileri girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
  • Bankanın en yakın şubesine T.C. kimlik numaranızı gösteren kimliğinizle gitmeniz halinde müşteri temsilcisi sizin adınıza tüm işlemleri tamamlayacaktır.
  • Bankanın müşteri hizmetlerini arayarak, karşınıza çıkan müşteri temsilcisine kredi talebini iletmeniz halinde gerekli başvuru işlemini tamamlayabilirsiniz.

Maaş Bordrosuz Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Belgesiz kredi başvurusunu internet ya da mobil bankacılık üzerinden, SMS ile ya da müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştiriyorsanız, başvuru sırasında herhangi bir belge sunmanıza gerek yoktur. Buna karşın, şube aracılığıyla kredi başvurusu yapacaksanız, başvuru sırasında kimlik belgeniz yanınızda olmalıdır.

Krediniz onaylanırsa banka aşağıdaki belgeleri isteyebilir:

  • Kimlik fotokopisi, kimlik yerine geçen ehliyet veya pasaportun fotokopisi
  • İkametgah belgesi
  • Son üç aya ait ödenmiş ve adınıza düzenlenmiş fatura

Bazı bankalar kredi tahsisi öncesinde krediye teminat olması için kefil isteyebilmektedir.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar ve Kredi Özellikleri

Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2019 yılı içerisinde de çeşitli kampanyalarla avantajlı kredi olanakları sunmaktadır. Aşağıda bu kapsamda yer alan 8 bankanın maaş bordrosuz belgesiz kredi özellikleri hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

50.000 TL’ye Kadar Enpara.com Gelir Belgesiz Kredi 

Ülkemizde dijital bankacılık alanında ilk adımı atan bankalardan olan Finansbank, enpara ile bu alanda şubesiz bankacılık hizmeti vermektedir.

Enpara gelir belgesiz kredi seçeneğinde ihtiyaç kredisi imkanı sağlanmaktadır. 36 ay vade ile sunulan bu kredide, almayı düşündüğünüz kredinin binde 5’i kredi tahsis ücreti olarak kesilmektedir. Ayrıca kredinin vadesine ve miktarına göre değişiklik gösteren sigorta primi alınmaktadır. Kredi 12-24-36 ay vade seçenekleri ile sunulmaktadır. Alabileceğiniz kredi miktarı en az 1.000 TL en fazla 50.000 TL’dir. Uygulanan faiz oranı ise kredi miktarı ne olursa olsun %2,93’tür.

Krediye başvuru sırasında belge, kefil ya da teminat istenilmemektedir. Ayrıca dosya masrafı adı altında ek bir masraf da istenilmemektedir.

Kredi başvurusu en geç 8 saat içerisinde sonuçlandırılmaktadır.

Enpara gelir belgesiz kredi başvurusunu “www.qnbfinansbank.enpara.com/urunler/ihtiyac-kredisi/” adresinden anında yapabilirsiniz.

50.000 TL limitli bir krediye ait örnek ödeme tablosunu aşağıda görebilirsiniz.

30.000 TL’ye Kadar N Kolay Belgesiz Kredi Notsuz İhtiyaç Kredisi 

Aktifbank son yıllarda ihtiyaç kredileri alanında yaptığı kampanyalarla adından oldukça söz ettiren bir banka oldu. Aktifbank’ın bir hizmeti olan N Kolay Kredi ile hem kredi başvuruları hem de kredi onay aşamalarında büyük kolaylık sağlanmaktadır. Gelir belgesiz kredi fırsatı ile N Kolay kredi cazip olanaklar sunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise başvuru sırasında kredi notuna bakmamasıdır.

Aktifbank N Kolay bordrosuz kredi seçeneğinde ihtiyaç kredisi imkanı sunulmaktadır. Kredi en fazla 36 ay vade seçeneği ile sunulmaktadır. Her bankada olduğu gibi burada da kredi tutarının binde 5’i kredi tahsis ücreti olarak alınmaktadır. Bankanın resmi internet sitesinde sigorta masrafı ile ilgili herhangi bir açıklama yoktur. Dolayısıyla kredi için sigorta masrafı alınmamaktadır. Kredi vade seçenekleri 12-24-36 ay şeklindedir. Alabileceğiniz en fazla kredi miktarı 30.000 TL’dir.

Kredi başvuru sırasında evrak istenilmemektedir. Hatta kredinin onaylanması durumunda kredi formunun imzalanması için form adresinize gönderilmekte ve adresinizden alınmaktadır.

Dosya için ek masraf istenilmemektedir. Kredi başvurusu en geç 8 iş saati içinde sonuçlandırılmaktadır.

Gelir belgesiz ve kredi notsuz kredi başvurusunu “www.nkolaykredi.com.tr/#nkolay-kredi” adresi üzerinden anında yapabilirsiniz.

10.000 TL olarak alınan bir krediye ilişkin örnek ödeme tablosu şöyledir:

CEBTETEB Evraksız Belgesiz ihtiyaç Kredi 

Türkiye Ekonomi Bankası’nın dijital bankacılık uygulaması olan CEBTETEB ile uygun koşullarda anında masrafsız kredi imkanına sahipsiniz. Yapmanız gereken tek şey TEB’in “www.cepteteb.com.tr/cepteteb-ihtiyac-kredisi” uzantılı resmi internet sitesine girerek formu doldurmanız. Kredi sonucu anında cep telefonunuza mesaj olarak iletilecektir.

CEBTETEB evraksız kredi seçeneğinde ihtiyaç kredisi karşımıza çıkmaktadır. Bu kredi en fazla 36 ay vade ile verilmektedir. Kredi vadesi en az 3 ay olup kredi vadesi 3-6-9-12-15-18-24-36 ay seçenekleri ile sunulmaktadır. Alabileceğiniz kredi miktarı en az 1.000 TL en fazla 30.000 TL’dir.

Normalde kredi tutarının binde 5’i oranında alınan kredi tahsis ücreti TEB’de alınmamaktadır.

Kredi faiz oranı %2,79 olup kredi için sigorta zorunludur. Sigorta prim bedeli ise alınan kredinin miktarına ve kredinin vadesine göre değişiklik göstermektedir.

Kredi başvurusu en geç 8 iş saati içinde sonuçlanmaktadır.

5.000 TL için örnek ödeme tablosu ve kredi özellikleri şöyledir:

30.000 TL’ye Kadar Akbank Belgesiz İmzasız Kredi 

Akbank direkt kredi ile krediniz anında hesabınızda. Akbank’ın başlattığı direkt kredi kampanyası ile herhangi bir gelir ya da kefil sunmadan 30.000 TL’ye kadar kredi alınabilmektedir. Akbank bordrosuz ihtiyaç kredisi seçeneğinin özellikleri ise şöyledir:

Kredi en fazla 36 ay vade ile alınabilmektedir. Kredi aylık vadelere bölündüğü için ister 1 ay ister 2 ay ister 5 ay isterseniz daha farklı vadelerle kredi alabilirsiniz. Kredi tutarının binde 5’i kredi tahsis ücreti olarak alınmaktadır. Krediye başvuru sigortalı ve sigortasız olarak iki farklı seçenek ile yapılmaktadır. Eğer sigortalı başvuru yaparsanız daha düşük oranlı faiz ödersiniz. Buna karşın sigortasız kredi başvurusu yapılması halinde daha yüksek faiz oranı uygulanmaktadır.

Akbank gelir belgesiz kredi seçeneğinde alabileceğiniz maksimum kredi miktarı 30.000 TL olup kredinin alt limiti belirtilmemiştir. Kredi faiz oranı %3,09’dur.

Kredi başvurusu aynı gün sonuçlanmaktadır.

Akbank gelir belgesiz kefilsiz kredi başvurusunu “www.akbank.com/tr-tr/urunler/Sayfalar/Subeye-Gitmeden-Kredi.aspx” adresi üzerinden anında gerçekleştirebilirsiniz.

30.000 TL olarak alınan bir krediye ilişkin örnek ödeme tablosunu bağlantıya tıklayarak pdf şeklinde görebilirsiniz.

SMS İle 55.000 TL’ye Kadar Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi Başvurusu

Denizbank’ın sunduğu belgesiz kefilsiz kredi seçeneği, kredi almada sorun yaşayanların yüzünü güldürecek nitelikte. Hem başvuru kolaylığı hem de kolay onaylanan kredi olması nedeniyle bu kredi oldukça ilgi görmektedir.

Denizbank’ın sunduğu belgesiz kredi bir ihtiyaç kredisidir. Kredi 36 ay vade ile sunulmaktadır. Burada da kredi tutarının binde 5’i kredi tahsis ücreti olarak alınmaktadır. Kredinin vadesine ve miktarına göre değişen sigorta primi uygulanmaktadır.  Alınabilecek en fazla kredi miktarı ise 55.000 TL’dir. Kredi faiz oranı %3,38’dir.

Krediye başvuru sırasında belge, kefil ya da teminat istenilmemektedir. Ayrıca dosya masrafı adı altında ek bir masraf da istenilmemektedir.

Kredi başvurusu 5 dakika içerisinde sonuçlanmaktadır.

SMS ile Denizbank ihtiyaç kredisi başvurunu KREDİM boşluk TC kimlik numaranızı yazıp 3280’e göndererek anında yapabilirsiniz. Dilerseniz Denizbank’ın resmi internet sitesine giriş yaparak da kredi başvurusunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

10.000 TL olarak alınan bir krediye ilişkin örnek ödeme tablosu şöyledir:

İlginiz Çekebilir: Kefilsiz gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkında daha detaylı bilgi edinmek, diğer bordrosuz kredi veren bankaları öğrenmek ve kredi başvuru yolları için bağlantıya tıklayabilirsiniz. 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın