GS Bonus Kart Başvurusu ve Ücreti

gs-bonus-kart

Kart Başvurusu ve Ücreti : Garanti taraftar kartı olan GS Bonus kart başvuru işleminizden sonra kartınızı alarak GS Bonus avantajlarından faydalanabilirsiniz. Yıllık kart aidatı sahip olduğunuz GS Bonus Kart türüne göre farklılık göstermektedir. Yazımızda hangi kart için ne kadar yıllık üyelik ücreti ödemeniz gerektiğini bulabilirsiniz. GS Bonus Kart başvurusu, avantajları, ücretleri hakkında yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

GS Bonus ile Bonus avantajlarından yararlanabilirsiniz. ’ın size sunduğu ayrıcalıkları yaşayabilirsiniz. Galatasaraylı olmanın gururu ile yaşayanlar GS Bonus Kart ile Bonus biriktirebilir ve Bonusları harcamalarınızda kullanarak bedava alışveriş yapabilirsiniz.

GS Bonus Kart Başvuru

GS Bonus Kart başvuru işlemini internetten, telefon bankacılığından ve şubeden gerçekleştirebilirsiniz. Şubeye gitmeden hemen bulunduğunuz yerden GS Bonus Kart sahibi olmak istiyorsanız internet üzerinden dolduracağınız form ile başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

İntrenetten GS Bonus Kart Başvurusu

İnternet üzerinden GS Bonus Kart Başvuru yapmak için başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. GS Bonus Kart başvurusu için şu adımları uygulayabilirsiniz:

  1. GS Bonus Kart Başvuru formuna ulaşmak için garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/gs_bonus_basvuru_form.page#calcContent=UID16d5883 adresini kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırabilirsiniz.
  2. Ulaştığınız başvuru formunda sizden ad, soyad, telefon numarası, TC numarası gibi bilgiler istenecektir.
    gs-bonus-basvuru-formu
  3. Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra HEMEN BAŞVUR butonuna tıklayabilirsiniz.
  4. GS Bonus Kart başvuru işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Bu şekilde GS Kart nasıl alınır sorunuza da almış olabilirsiniz.

ALO Garanti GS Bonus Kart Başvurusu

444 0 333 ALO Garanti ile iletişime geçerek GS Bonus Kart başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. ALO Garanti’yi aradıktan sonra kredi kartı başvuru adımlarını takip ederek GS Bonus Kart sahibi olmak için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Şubeden GS Bonus Kart Başvurusu

GS Bonus Kart Garanti Bankası’ndan alabileceğiniz bir kredi kartıdır. Galatasaraylıların takımlarını yaşamlarının her alanında bulundurma isteğini karşılama amacıyla GS Bonus Kart sahibi olabilirler. Şuebey giderek ilgili banka personeliyle iletişime geçerek başvurunuuz tamamlayabilirsiniz.

GS Bonus Avantajları

  1. Süper Toto Süper Lig ve Türkiye Kupası iç saha maçlarında bulunmak isteyen Galatasaraylılar biletlerin satışa sunulduğu 2 gün süre boyunca öncelikli olarak bilet alabilme hakkınız olur.
  2. GS Storelar’da GS Bonus Kart’ın size özel avantajlarını yaşarsınız.
  3. Türk Telekom Arena’da Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı’nın performans göstereceği resmi maçlar için GS Bonus sahibi olanlar stad içerisinde bulunan pek çok fırsattan yararlanabilir ve kart sahibi olarak stada yalnızca siz giriş yapabilirsiniz.
  4. Öncelikli olarak bilet almak istiyorsanız kartınızı teslim almanız gereklidir. Kartınızı teslim aldıktan sonra Galatasaray taraftarı olarak GS Bonus Kart’ın sağladığı fırsatları değerlendirebilirsiniz.

GS Bonus Kart Ücreti

-GS Bonus Card sahibi olanlar yıllık üyeli ücreti olarak 82,50 TL ödemektedir.

-GS Bonus Gold Kart sahibi olanlar bonus kart ücreti olarak yani yıllık üyelik ücreti 95 TL ödemektedir.

-GS Bonus Platinum Card sahibi olanlar yıllık üyelik ücreti olarak 107 TL ödemektedir.

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama yazımızı da okuyarak kart başvurunuzun olumlu ya da olumsuz sonuçlandığı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın