Günde 100 TL Kazandıran İşler

100 tl kazanma

Günde 100 TL Kazandıran İşler : günde 100 tl kazanılacak işler , günde 100 tl kazanmak istiyorumgünlük para kazandıran işler için önerileri yazımızda bulabilirsiniz. Günde birkaç saatinizi ayırarak kendinize harika bir gelir sağlamanız mümkün. Sahip olduğunuz bir yeteneğiniz, bilginiz, el hüneriniz ya da alacağınız eğitimlerle para kazanabilirsiniz. Üstelik bazı işler için sermayeye de ihtiyacınız yok. Hemen sahip olduklarınızla günde 100 TL gelir elde edebilirsiniz. İşte günde 100 TL hatta daha fazla kazanmanın elinizde olduğu iş önerileri.

Müzik Dersi Vererek Para Kazanın

müzik dersinden para kazan

Müzik dersi almak isteyenlere günde 1 saat ders vererek 100 TL kazanmanız mümkündür. Hem sevdiğiniz müzik aletini bir kişiye öğretmenin mutluluğunu yaşarken para kazanabilirsiniz. Keman, piyano, çello gibi herhangi bir müzik aletini çalmaya yeteneğiniz varsa bu yeteneğinizden para da kazanabilirsiniz. Bir müzik aleti çalabilmeyi isteyen pek çok insan bulunuyor. Üstelik bu derslerin saatlik ücreti en az 100 TL’den veriliyor.Müzik eğitimi verdiğiniz bu ders saatini artırırsanız 100 TL’den daha fazla da kazanabilirsiniz.

İnstagram’dan Satış Yaparak Para Kazanın

insatgramdan satış

İnstagram sosyal ağlar arasında oldukça popüler olan bir uygulama. İnstagram üzerinden açtığınız bir hesapta el emeği göz nuru ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. Yaptığınız satışlar bir gün 100 TL bir gün 100 TL’den çok daha fazla olabilir. Oldukça geniş bir alıcı kitlesine İnstagram sayesinde ulaşabilir ürünlerinizi fotoğraflarıyla, yorumlarla tanıtabilirsiniz. İnstagrama ayıracağınız bir saatte ürünlerinizi ekleyerek ve sipariş isteklerini yanıtlayarak bu parayı kazanabilirsiniz.

Direksiyon Dersi’nden Para Kazanın

direksiyon dersinden para kazan

Kendinize araba kullanama konusunda güveniyorsanız ve direksiyon dersi almak isteyenlere eğitim verebileceğinize inanıyorsanız bu işten para kazanabilirsiniz. Saati 100 TL’den direksiyon dersi verebilirsiniz. Ya da saati 50 TL’den vereceğiniz 2 saatlik direksiyon eğitimi ile de günde en az 100 TL para kazanabilirsiniz. Vereceğiniz ders sayısı ve sizin öğretme kabiliyetinize göre kazanacağınız bu tutarı artırmak sizin elinizde.

Vererek Para Kazanın

özel ders

İster İngilizce ister matematik ister resim eğitimi verin bu derslerden saatliği 100 TL kazanmanız mümkündür. İyi bir İngilizce eğitimi almak isteyenler saati 100 TL olan iyi bir eğitimi kaçırmak istemezler. Önemli olan kaliteli e iyi bir eğitim veren kişiden işlerine yarayacak bilgileri almak, kısa zamanda hızla yol aldıracak taktikleri öğretecek bir ders için insanlar bu parayı hatta daha fazlasını verebiliyor. 1 saati 100 TL olan bu iş için daha fazla ders vererek daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Masaj Yaparak Para Kazanın

masaj

Şehir hayatı ve getirdiği yorgunluk nedeniyle insanlar bu stresi atmak, rahatlamak için masaj salonlarına gidiyor. Kişinin kendisini dinlenmiş hissetmesi için yapılan bu uygulamalar için ise bir saatine 100 TL verebiliyor. Masaj yapmak dikkatli bir iştir ve doğru yapılmadığında kişiye zarar verebilir. Bu nedenle eğitimlere katılarak alacağınız sertifikalar bulunmaktadır. Hem aldığınız bu sertifika ile kendi masaj salonunuzu da açabilirsiniz. Günde en az 100 TL kazanabileceğiniz bir iş de mesaj yaparak para kazanmaktır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster