Halkbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma Nasıl Yapılır?

halkbank internet banakacılığı şifre al

Halkbank İnternet Bankacılığı Nasıl Yapılır?: şifresi nasıl alınır,  oluşturma, internet şubesi şifresini unuttum nasıl alırım sorularınızın cevaplarını yazımızdan bulabilirsiniz. Halkbank internet şifresi oluşturmak için internet bankacılığı giriş sayfasını kullanabilir, telefon bankacılığını arayabilir ya da Halkbank şubesine giderek şinternet bankacılığı şifrenizi alabilirsiniz.

Halkbank İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

Halk Bankası müşterilerine internet bankacılığını teşvik etmekte ve müşterilerinin internet üzerinden de hesapları üzerinde hızlı bir şekilde işlem gerçekleştirmesine fırsat tanımaktadır. Henüz internet bankacılığı ile tanışmamış Halk Bankası müşterilerinin kafasında ise tek bir soru yatıyor. Halkbank internet şubesi şifresi nasıl alınır? Sorusu Halk Bankası müşterileri tarafından sıkça sorulan bir soru olarak karşımıza çıkarken, makalemizde bu soruya cevap bulabileceksiniz.

 

Halkbank İnternet Şubesi İnternet Şifresi Alma

Halk Bankası internet şifresi alma işlemlerinizi şubeler dışında Halk Bankası resmi internet sitesi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Resmi site üzerinde internet şubesi kısmına tıkladığınızda karşınıza internet şubesi parolası alma seçenekleri bulunan butonlar gelmektedir. Bu butonlara tıklayarak kullandığınız ürün için internet şifrenizi alabilirsiniz. Halkbank internet şubesi diyenler de aşağıdaki adımları uygulayabilir.

Halkbank müşterisiyseniz ve şubeye gitmeden internetten internet şubesi parolası oluşturmak istiyorsanız şağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  1. Halkbank İnternet Şubesi parola oluşturma sayfasına giriş yapın. Bu sayfaya girmek için sube.halkbank.com.tr/InternetBankingHost/PinCreate adresini kullanarak sisteme giriş sayfasına ulaşabilirsiniz.
  2. Açılan sayfada  Kart Bilgileri İle Hatırlatma butonuna tıklayın.
  3. Yönlendirildiğiniz bu sayfada Kart Tipinizi seçin. Kredi kartı , Bank24 Kart ya da Bank24 Jet Kart türlerinden hangisine sahipseniz onu seçin.
  4. Kartınızın son 6 hanesini girmeniz istenecektir.
  5. Ay, yıl ve cep telefonu bilgilerinizi de eksiksiz olarak girin.
  6. İstenen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girdikten sonra Devam butonuna basın, sonraki adımları takip edin.
  7. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra Halkbank İnternet Şubesi şifre alma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

halkbank internet şubesi şifre alma

İnternet üzerinden Halkbank internet şubesi şifresi alma bu şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu işlemleri yaparken bankanın resmi internet sitesinde olduğunuza dikkat edin.

Kredi kartı ya da Bank 24 gibi ürünlerden herhangi birini seçerek seçtiğiniz kartın on 6 hanesini, son kullanım tarihini ve telefon numaranızı girerek işleme devam edebilirsiniz. Bu işlemlerin ardından uygun adımları doldurarak şifrenizi alabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra internet şubesine giriş yapabilirsiniz. İnternet bankası şifre alma işlemleri için 444 0 444 numaralı Halk Bankası müşteri hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Halkbank Şubeden İnternet Şifresi Alma

Halk Bankası internet şubesi şifre alma işlemini en yakın Halk Bankası şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bankaya gittiğinizde T.C. kimlik numaranız üzerinden bireysel müşteri temsilcileri işlem gerçekleştirmekte ve internet şubesi formu doldurtup 5 haneli şifrenizi oluşturmanızı sağlamaktadır.

Halkbank Kurumsal Müşteri iseniz internet şifresi almak için şubeye gitmeniz gerekiyor.

Halkbank Bireysel Müşteri iseniz internet şubesi şifresi almak için şubeye gitmenize gerek yoktur, internetten internet şubesi şifresi alma adımlarını uygulayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın