Halkbank İnternet Şubesi Şifre Alma Nasıl Yapılır?

halkbank-internet-subesi

Halkbank İnternet Şubesi Nasıl Yapılır? : Halkbank Mobil veya bilgisayarınızdan Halkbank internet bankacılığına girebilirsiniz. Halkbank Dialog ile parola işleminiz için destek alabilirsiniz. Halkbank internet bankacılığı giriş için parolaya ihtiyacınız olacaktır. Peki Halkbank internet şubesi şifresi nasıl alınır bakalım.

Halkbank İnternet Şubesi Şifre Alma

Halkbank internet şubesi şifresi nasıl alınır işleminiz için ilk seçenek olarak bankanın şubesine giderek internet bankacılığına giriş için şifre alma talebinizi iletebilirsiniz. Halkbank’ın bireysel müşterilerine internet bankacılığına giriş için hazırlanmış olan başvuru formunu doldurarak bu talebinizi iletebilirsiniz. Eğer kurumsal müşteriyseniz bu işlemi kurumsal müşteriler için olan formunu doldurabilirsiniz.

şifresi alma için doldurduğunuz başvuru formu banka tarafından değerlendirildikten sonra onay verilirse diğer işlemleri internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank’ın resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra ilk kez kullanacağınız parolayı alabilirsiniz. Parola alma işleminizi 444 0 400 Halkbank telefon bankacılığı ile yapabilirsiniz.

Halkbank internet şubesi parola alma işlemini kartla giriş seçeneğini kullanarak da yapabilirsiniz. Kartla giriş seçeneğini tercih ettiğinizde hangi kart tipini kullanıyorsanız buna göre seçiminizi yapmanız gerekiyor. Sonrasında kartınızın son 6 hanesini girmeniz gerekiyor. Kartınızın son kullanma tarihini ve bankanın sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numaranızı girdikten sonra diğer adımlar geçebilirsiniz.

Bu aşamadan sonra sizden şifre ve kart doğrulama sayfalarındaki adımları gerçekleştirmeniz istenecektir. Bu işlemlerin ardından şifresi al talebinizin adımlarını tamamlayabilirsiniz.

Halkbank internet şubesine giriş için şifrenizi aldıktan sonra internet bankacılığına girebilirsiniz. Halkbank internet bankacılığına giriş için gerekli bilgiler ise müşteri  numarası ve parolanızdır.

Halkbank telefon bankacılığında internet bankacılığı şifre alma yapılabilir. 0850 222 0 400/ 444 0 400 Halkbank Dialog numarasını aradıktan sonra internet bankacılığına giriş için şifre almak istediğinizi iletebilirsiniz.

Halkbank İnternet Şubesi Giriş

Halkbank intenet bankacılığına giriş yaparken sizden müşteri numaranız ve şifreniz istenecektir. Bu bilgileri giridkten sonra telefonunuza gelen SMS içerisindeki tek kullanımlık şifreyi de kullanmanız gerekiyor. SMS ile gelen şifre internet bankacılığını güvenli bir şekilde kullanmanız için yararlıdır. Bu şifreyi de girip, giriş işleminizi tamamladıktan sonra Halkbank internet bankacılığı üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Halkbank bireysel internet şubesi şifre değiştirme işleminizi de giriş yaptıktan sonra ayarlar bölümünde şifre değiştirme seçeneği ile yapabilirsiniz.

Halkbank internet bankacılığına akıllı telefonunuzdan da girebilirsiniz, yani uygulamasını kullanarak. Halkbank internet bankacılığı indir işleminiz için telefonunuza göre Google Play ya da AppStore uygulamalarını kullanarak indirebilirsiniz. Telefonunuza indirip kurduktan sonra giriş işlemi yapabilirsiniz.

 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster
  1. Pingback: Halkbank Müşteri Numarası Öğrenme 24 Aralık 2016

Bir cevap yazın