Halkbank KOBİ Kredileri Ve Kredi Başvurusu

halkbank-kobi

Halkbank KOBİ Kredileri Ve : Halkbank KOBİ’lere destek kredileri sunuyor. Gerekli şartları yerine getirdiğinizde krediye başvuru yapabilirsiniz. Halkbank KOBİ kredisi, sektörlere göre farklı kredi paketleri sunuyor. Tarım destek paketi, araç destek paketi gibi. Halkbank ayrıca genç girişimciler için de kredi desteği veriyor. KOBİ’lere özel kredileri öğrenmek ve başvuru işlemini nereden yapacağınız hakkında bilgi almak için devam edebilirsiniz.

Halkbank KOBİ Kredileri

KOBİ kredileri denildiğinde akla ilk gelen bankalar arasında Halk Bankası bulunmaktadır. Halk Bankası, KOBİ kredi avantajlarıyla büyük bir ilgi gören banka olarak dikkat çekmektedir. Halkbank KOBİ kredileri arasında ihracatçı KOBİ Destek Paketi’ni açıklayarak başlayalım. Bu paket ile imalattan pazarlamaya kadar her türlü işlem için kredi desteği sunulmaktadır. Bu kredi paketinde ihracat kredisi, döviz kredisi, teminat mektubu, kalite belgesi kredisi gibi isimler altında KOBİ’ler için kredi desteği sunulmaktadır.
Halk Banka tarafından döviz riskini göze almak istemeyen KOBİ işletmeleri için Forward ve Opsiyon kredileri de verimektedir. Bu kredi de döviz piyasasında oluşan dalgalanmalardan kaynaklı olarak faaliyet giderleri, nakit akışları ve fiyatlama planlamasının zarar görmemesi sağlanmaktadır. İmalat destek kredilerinde ise KOBİ’lerin imalat ve tarıma dayalı olarak işletmelerin kullanacağı krediler için %5 oranında BSMV istinası yürürlüktedir.

Halk Bankası tarafından bu krediler dışında Tarım Destek Paketi, Araç Destek Paketi, Ulaştırma Destek Paketi, Medikal Destek Paketi ve Sanayi Destek Paketleri ismiyle tüm KOBİ işletmelerinin ihtiyaç duyduğu kredilerde verilmektedir. Verilen kredi paketlerinde faiz oranları değişiklik gösterdiğinden, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun maliyetli olan krediyi tercih edebilirsiniz. Halk Bankası resmi internet sitesi üzerinden KOBİ Destek kredileri hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ve güncel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. Krediler için başvurularınızı size en yakın Halk Bankası şubelerini ziyaret ederek yapabilirsiniz.

Halkbank KOBİ Kredi Başvurusu

Hslkbank’ın KOBİ’lere özel sunduğu kredi ürünlerinden size uygun olanını seçtikten sonra KOBİ kredi başvurusu yapmak için Halkbank şubesine gitmeniz gerekiyor. Kredi başvurunuz için sizden bazı evraklar istenebilir nüfus cüzdanı gibi. Gerekli belgeleri hazırladıktan sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilir onaylandığında kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Halkbank KOBİ DİALOG ile KOBİ kredileri hakkında sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Halkbank KOBİ DİALOG için 0850 222 0 401 numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın