Halkbank KOBİ’lere Özel KOBİ Destek Paketleri

halkbank kobi

Halkbank KOBİ’lere Özel KOBİ Destek Paketleri : Halkbank KOB’ler için KOBİ Kredi desteği veriyor.  KOBİ Destek paketlerinden yararlanmak için başvuru yapmanız gerekiyor ve başvuru işlemi şubeden yapılıyor. Halkbank KOBİ’lerin sektörlerine özel olarak kredi ürünleri sunuyor. Sektörünüze göre destek paketini seçebilir ve ayrıntılı bilgi için ile iletişime geçebilirsiniz ya da şubeye gidebilirsiniz. İşte Halkbank’ın KOBİ’ler için özel olarak hazırladığı KOBİ Destek Paketleri.

Halkbank KOBİ’lere Özel

Halkbank KOBİ’lerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak onlara destek olacak paketler hazırlıyor. KOBİ’lerin daha ucuz kredi alabilmesi için çeşitli protokoller imzalıyor. Ayrıca teşvik, hibe gibi destekler ile KOBİ’lerin gelişip büyümesine yardımcı olmak amacıyla çalışmalar yapıyor. Halkbank KOBİ’lere özel çalışmalar yürüterek hazırladıkları hizmetleri KOBİ’lere sunuyor. KOBİ hizmetlerinden yararlanmak için ise Halkbank şubelerine gitmeniz gerekiyor.

Halkbank KOBİ Destek Paketleri

Halkbank KOBİ Destek Paketleri ile çalıştığınız sektörünüze özel olarak ürün ve hizmetlerden oluşan kredilerden, bankacılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Halkbank işkolunuza özel olarak destek paketleri sunuyor. Halkbank KOBİ’lere sunduğu bu hizmetler ile de KOBİ’lerin yanında olduğunu gösteriyor.

Halkbank KOBİ Destek Paketleri imalatçılar, eczacılar, ihracatçılar için ve tüm diğer sektörlerin de faydalanabileceği şekilde hazırlanıyor. İşte Halkbank KOBİ Destek Paketleri.

-Halkbank İhracat Destek Paketi
-Halkbank İmalat Destek Paketi
-Halkbank Makine İmalat Destek Paketi
-Halkbank Teknoloji, AR-GE, İnovasyon Destek Paketi
-Halkbank KOBİ Turizm Sektörü Destek Paketi
-Halkbank Hizmet ve Ticaret Sektörü Destek Paketleri
-Halkbank Sanayi Bölgeleri Destek Paketi
-Halkbank Taahhüt Sektörü Destek Paketi
-Halkbank Taşımacılık Sektörüne Destek Paketi
-Halkbank Şoför Esnafına Plaka Teminatlı Kredi
-Halkbank Medikal Kredi Paketi
-Halkbank POS İş Yeri Paketi
-Halkbank Lisanssız Elektrik Üretimini Destek Paketi
-Halkbank Franchising Destek Paketi
-Halkbank Tarım Destek Paketi

Halkbank KOBİ Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank şubelerine giderek sektörünüze uygun olan krediyi belirledikten sonra başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru sırasında kredi ödemeleriniz, kredi vadesi, kredinin toplam maliyeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

Halkbank KOBİ’lere sektörlerine özel olarak hazırlanmış paketler sunmaktadır. Her paketin ürün içeriği ve sunduğu hizmetler farklılık göstermektedir. Bu nedenle sektörünüze göre kredinizin seçimini yaptıktan sonra kredi ayrıntılarına bakabilirsiniz.

Halkbank KOBİ Destek Paketleri hakkında isterseniz sizi arayarak da bilgi verilmektedir. Halkbank KOBİ’ler için olan resmi internet sitesine girdikten sonra almayı planladığınız krediyi seçin. Kredi ayrıntılarının olduğu sayfada daha fazla bilgi alabilmeniz için Biz Sizi Arayalım isimli bir buton bulunuyor. Bu butona tıklayın ve açılan penceredeki bilgileri doldurduktan sonra gönder butonuna tıklayın. Halkbank tarafından aranmayı bekleyebilirsiniz. Eğer bekleme ve telefonda görüşmek istemiyorsanız o zaman Halkbank şubesine gitmeniz gerekiyor.

Halkbank KOBİ Dialog

Halkbank KOBİ Dialog ile iletişime geçerek KOBİ kredileri ve hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Halkbank KOBİ Dialog telefon numarası ise 0850 222 0 401 numarasıdır. Bu numaradan iletişime geçebilir istediğiniz günde arayabilir 24 saat hizmet almanıza açıktır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın