Halkbank Paraf Kart Başvurusu Ve Başvuru Sonucu Öğrenme

paraf kredi kartı başvurusu

Halkbank Paraf Kart Başvurusu ve Başvuru Sonucu Öğrenme : halkbank paraf kart başvurusu sorgulama başvuru sonucu öğrenme halkbank, Paraf Card Başvurusu, Paraf Kredi Kartı başvurusu ne zaman sonuçlanır sorularınızın cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz. Halkbank Para Kredi Kartı başvurusu yapmak ve soncunu öğrenmek için neler yapmanız gerektiğini yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Başvurusu

Bankacılık ve hizmet sektöründe devlet bankası olarak faaliyet gösteren Halk Bankası, yıllardır müşteri kitlesini daha da artırarak faaliyetlerine devam etmektedir. Müşteri taleplerine uygun olarak yeni bankacılık ürünleri ve kampanyaları düzenleyen Halk Bankası, son olarak Paraf Kart’ı müşterilerine sunarak büyük bir ses getirdi. Ünlü isimlerle yaptığı lansman reklamlarıyla dikkat çeken Halk Bankası’nın Paraf Kredi kartına büyük bir ilgi gösterildi.

Paraf Kart başvurusu için internet üzerinden ve çağrı merkezinden gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden Paraf Card için açılan resmi site üzerinden başvuru formunu doldurarak talebinizi iletebilirsiniz. Yapılan başvurular banka tarafından değerlendirilmekte ve kısa süre içerisinde dönüş yapılmaktadır.

İnternetten Paraf Kredi Kartı Başvurusu yapmak için şu adresteki formu doldurarak göndermeniz yeterli olacaktır: parafcard.com.tr/HizliBasvuru

İnternet dışında Paraf Kredi Kartı Başvurusu yapmak isitiyorsanız Halk Bankası çağrı merkezi 444 0 400 numaralı telefondan arayarak da başvurunuzu iletebilirsiniz.

Paraf Kart Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Paraf Kart için yapılan başvurunuz olumlu olarak sonuçlandığında kartınız adresinize teslim edilmekte ve kart kullanıma açılmaktadır. Halkbank ve sonucu öğrenme işlemleri için ise Halk Bank çağrı merkezini arayarak başvuru durumunu öğrenebilirsiniz. Müşteri temsilcisi dışında başvuru sonucunuz için yurtiçindeki herhangi bir Halk Bankası şubesine giderek de sonuç bilgisi talep edebilirsiniz.

Paraf kart için yapılan başvurularda değerlendirilme işlemleri genel olarak bir hafta ile on günlük bir süreci kapsadığından başvuru yapar yapmaz sonuç bilgisi gelmemektedir. Ayrıca, başvuru esnasında verdiğiniz telefon numarası ve mail adresinizi de kontrol ederek, başvurunuzla ilgili gelecek mesajları gözden geçirebilirsiniz.

Paraf Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Paraf Kredi Kartı başvurunuzu şubeden, internet üzerinden başvuru formunu doldurarak yaptıktan sonra başvuru sonucunu öğrenmek için bir süre beklemelisiniz, bu süre 7 ya da10 gün sürebilir. Bu süre içerisinde banka sizin kredi kartı almaya uygun olup olmadığınızı değerlendirecektir. Bir süre bekledikten sonra aşağıdaki kanallardan birini kullanarak kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

-444 0 400 numaralı Halkbank Dialog ile müşteri hizmetlerine bağlanarak Paraf Kredi Kartı Başvuru Sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

-Başvuru yaptığınız Halkbank şubesine giderek Paraf Kredi Kartı başvurunuzun sonucu hakkında bilgi alabilirsiniz.

-İnternet üzerinden Paraf Kredi kartı Başvurusu yaptığınızda başvuru formunda sizden istenen cep telefonu numarası ile banka size bilgi mesajı gönderebilir. Ayrıca başvuru formunda doldurduğunuz e-posta bilgisine göre banka bu eposta adresi ile size kredi akrtı başvurunuzun durumu hakkında bilgi gönderebilir.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster
  1. Pingback: Paraf Kredi Kartı Avantajları 8 Aralık 2016

Bir cevap yazın