Halkbank Paraf Kart Hızlı Limit Yükseltme

paraf-limit-yukseltme

Halk Bankası, kredi kartı kullanan müşterilerinin limit artırma taleplerinde en hızlı şekilde işlem yapan bankalardan birisidir. Her geçen gün kullanıcı sayısı daha da artan kredi kartlarında bankalar, özellikle ilk başlarda kredi kartı konusunda limiti düşük tutmaktadır. Kart kullanıcıları limit doğrultusunda alışveriş yapabilmekte ya da kart limitinin belirli oranlarında nakit avans çekebilmektedir.

Halk Bankası tarafından kredi kartı ürünü olarak Paraf Kart verilmektedir. Oldukça yüksek bir kullanıcı sayısı olan Paraf Kart için limit artırımı talep edilmektedir. Paraf Kart, diğer kredi kartlarına göre farklı özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Paraf Kart ile yapmış olduğunuz harcamaları sonradan taksitlendirme fırsatınız bulunmaktadır. Ayrıca, Paraf gününüzü belirlediğinizde, o gün ki faiz oranlarını düşürebilirsiniz.

Nakit avans konusunda da çektiğiniz nakit avansı taksite bölebilirsiniz. Son olarak yaptığınız harcamalardan Paraf Puan kazanabilir ve kazandığınız puanlarla ücretsiz harcamalar gerçekleştirebilirsiniz.

Önemli ayrıcalıklar sunan Paraf Kartlar için kullandığınız limit size az geliyorsa, limit artırımında bulunabilirsiniz. Halkbank kredi kartının limitini hızlıca artırmak istiyorsanız eğer, öncelikle Halk Bank resmi internet sitesine giriş yapıp, kişisel bilgilerinizin güncellemesini yapmanız gerekmektedir.

Bu bilgiler arasında maaş bilgileriniz, adres bilgilerniz ve sigortalı ya da bağkurlu olup olmadığınızı sisteme belirtmeniz gerekmektedir. Yaptığınız bilgi güncellemesinin ardından 444 0 400 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak kart limitinizi artırmak istediğinizi, müşteri temsilcinize iletebilirsiniz.

Halkbank kredi kartı limit artırım talebi ile ilgili olarak kredi kartınız hakkında Paraf müşteri hizmetleri numarası ile iletişime geçebilirsiniz. Paraf Kredi Kartı limit değişikliğiyle ilgili olarak müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Limit değişikliği talebinizi Halkbank Şubesi’nden de iletebilirsiniz.

Paraf Kart limit arttırma talebi değerlendirmeye alınacaktır. Gelir durumunuz, toplam kredi kartı borçlarınız, kredi notu gibi kriterler Paraf limit yükseltme işleminde etkili olabilir. Yani kredi kartınız için Paraf Card limit yükseltme talebi ile limitiniz hemen yükselmeyecektir. Eğer talebiniz için bir engel görülmezse Paraf kredi kartı limit yükseltme yapılacaktır.

Paraf Kart internet bankacılığı giriş işlemini kullanıcı adı ve şifre ile yapabilirsiniz. Halkbank kredi kartı ekstresi sorgulama için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Böylece kredi kartı ekstresinde kredi kartınızın toplam limitini, kartınızı kullanarak yaptığınız toplam harcamaları görüntüleyebilirsiniz. Paraf limit sorgulama için müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

Eğer kredi kartı borçlarınızı düzenli olarak ödeyemiyorsanız, borçlarınıza gecikme faizi uygulanıyorsa limit yükseltme talebiniz olumsuz sonuçlanabilir. Bu nedenle kredi kartı borçlarınızı son ödeme tarihinden önce ve kredi kartı borcunuz tutarında ödemesini yapmanız yararınıza olacaktır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın