Halkbank’tan Kefilsiz Gelir Belgesiz Anında 25.000 TL Kredi

Halkbank’tan kefilsiz ve gelir belgesiz olarak anında 25.000 TL ihtiyaç kredisi sayesinde ihtiyaçlarınıza anında cevap bulabilirsiniz. Gerçekten ihtiyaç kredisi, nakit paraya sıkıştığımız her dönemde pratik bir çözüm olmaktadır. Özellikle kefilsiz ve gelir belgesiz kredi alma imkanının tanındığı durumlarda anında kredi hesaba geçtiği için kredi alma şartları ile çok da uğraşılmamaktadır. Ayrıca toplu olarak aldığınız parayı küçük taksitler halinde ödeyerek borç ödeme konusunda zorlanma da söz konusu olmamaktadır. İşte Halkbank kefilsiz gelir belgesiz anında 25.000 TL’ye kadar kredi çekme fırsatı sunuyor.

Bu yazımızda Halkbank ihtiyaç kredisi kapsamında verdiği “Maaşını Halkbank’tan Alanlara Kredi Kampanyası”nı inceleyeceğiz. Şimdi kredinin detaylarına geçelim…

1- Halkbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi Alma Şartları Nelerdir?

Halkbank maaş müşterilerine yönelik tanınan Halkbank ihtiyaç kredisinin şartları şunlardır:

 • Krediyi alacak kişinin 18 yaşını doldurmuş ancak 75 yaşını aşmamış olmalıdır.
 • Krediyi alacak kişinin maaşlı bir işte çalışıyor olmalı ve maaş ödemelerini Halkbank üzerinden almalıdır.
 • Krediyi alacak kişinin kredi notu düşük olmamalıdır. Bu anlamda kredi notu en az 1100 puan olmalıdır.
 • Krediyi alacak kişinin kredi sicili bozuk olmamalıdır. Yani daha önceki kredi ödemeleri nedeniyle bankalarla sorun yaşamamış ve hakkında icra takibi başlatılmamış olmalıdır.
 • Gelir durumunuzla almak istediğiniz kredinin aylık taksitleri karşılanabilir olmalıdır.
 • Sigortalı çalışanların en az 3 ay kesintisiz olarak işyerinde çalışıyor olmalıdır.

2- Halkbank Maaş Bordrosuz Kefilsiz Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeleri Nelerdir?

Yukarıda yer verdiğimiz şartları sağlıyorsanız Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında aşağıdaki belgeleri hazır etmeniz gerekmektedir. Bu belgeler şöyledir:

 • T.C. numaranızı gösterir kimlik ya da kimlik yerine geçen belgenin fotokopisi.
 • İkametgah belgesi
 • Son 3 ay içinde ödenmiş adınıza kayıtlı fatura

Halkbank maaş müşterilerine özel kredi kampanyası kapsamında gelir belgesi ve kefil istememektedir. Ancak Halkbank’ın kefil isteme hakkını saklı tuttuğunun altını çizmekte yarar vardır.

3- Halkbank Anında İhtiyaç Kredisinin Özellikleri Nelerdir?

Halkbank ihtiyaç kredisi kapsamında en çok merak edilen konuların başında halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranı, kredinin vadesi, kredinin masrafı ve sigorta zorunluluğu gibi konular gelmektedir. Halkbank maaş müşterilerine özel sunduğu gelir belgesiz ve kefilsiz ihtiyaç kredisinin özellikleri şöyledir:

Halkbank İhtiyaç Kredisi Kredinin Özellikleri
Kredi miktarı 25.000 TL
Kredinin vadesi 48 ay
Kredi faiz oranı %1,85
Aylık taksit miktarı 851,96 TL
Kredi tahsis ücreti + BSMV 125 TL + 25 TL
Sigorta (Yıllık) 156 TL
Kefil Gerek görürse isteyebilir
Gelir belgesi İstemiyor
Özel şart Kredi alacak kişi Halkbank maaş müşterisi olmalıdır.
Yaş sınırı 18 yaşını tamamlamış 75 yaşını aşmamış olmalıdır.
Başvuru kanalları -Halkbank şubeleri
-Halkbank internet sitesi
-Halkbank internet ya da mobil bankacılık
-Halkbank telefon bankacılığı

4- Halkbank İhtiyaç Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru için çeşitli kanalları kullanabilirsiniz. Bu anlamda ihtiyaç kredisi başvurusu yolları şunlardır:

 • En yakın Halkbank şubesine giderek müşteri temsilcisi ile görüşmek suretiyle ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Halkbank’ın resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra ana ekranda yer alan kredi kredi hesaplama seçeneği altında yer alan başvuru yap sekmesini tıklayarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Halkbank internet ya da mobil bankacılığı kullanıcısı iseniz internet ya da mobil bankacılığa giriş yaparak da kredi başvurunuzu menülerde bulunan başvuru seçeneğinden yapabilirsiniz.
 • Halkbank müşteri hizmetlerini arayarak da ihtiyaç kredisi talebinizi iletebilirsiniz.

SMS ile Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu uygulaması bu kredi başvurusu için yoktur.

5- Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Halkbank ihtiyaç kredisi başvuruları iki şamadan oluşmaktadır. Bunlar ön onay ve kesin onay aşamalarıdır. İhtiyaç kredisi başvurusunu Halkbank internet sitesi üzerinden, internet bankacılığı, mobil bankacılık ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla yaptıysanız, başvuru sonucu cep telefonunuza 5 dakika içerisinde iletilmektedir. Ön onay aşaması olumlu olanlar en yakın Halkbank şubesine giderek kesin onay için tekrar başvuru yapıyor. Kesin onay işlemi ise en geç 48 saat içinde tamamlanmaktadır. Bu anlamda ister şubeden isterseniz diğer kanallarla kredi başvurusu yapın, kredi en geç 48 saat içinde hesabınıza yatmaktadır.

6- Kredi Ödemeleri İçin Maaş Hesabınızdan Kesinti Yapılmasına Muvafakat Vermelisiniz

Kredi ödemeleri otomatik olarak maaş hesabınızdan kesilecektir. Kredi borcu devam ettiği müddetçe maaşınızı başka bankaya taşıyamazsınız. Ayrıca kredi ödemelerinde sorun olması halinde banka maaşa bloke koyma hakkını da almaktadır.

Gelir belgesiz ve kefilsiz 15.000 TL kredi veren bankalar listesini görmek ve kredi şartlarını öğrenmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın