HSBC Kredi Kartı Başvurusu Ve Başvuru Sonucu Öğrenme

hsbc-kredi-karti

Başvurusu Ve Başvuru Sonucu Öğrenme : HSBC Bank ile kredi kartı başvurusundan sonra sorgulama işlemini internetten yapabilirsiniz. , Advance Platinum gibi kredi kartlarına sahip olmak için başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için yapmanız gerekenler ve başvuru sonucunu nasıl sorgulayacağınızı öğrenmek için okumaya devam edebilirsiniz.

HSBC

Ülkemizde kurulmuş olan ilk İngiliz bankası olan HSBC, 87 ülkede faaliyet gösteren köklü bir banka konumunda bulunmaktadır. Tüketicilere verdiği kredi ve kredi kartı gibi ürünleriyle gerek duyulan finansmanı sağlayan HSBC, özellikle Advantage, Advance Platinum, Cencept ve Campus seçenekli kredi kartlarıyla büyük ilgi gören banka, kredi kartı konusunda tercih noktası olan bankalar arasında bulunmaktadır. Peki, HSBC kredi kartı başvuru nasıl yapılır? Banka tarafından başvuru işlemleri için birçok alternatif seçenek sunulmaktadır.

HSBC kredi kartı başvuru işlemleri için en yakın şubeye gidebilir, telefon bankacılığını kullanabilir ya da internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Banka tarafından ayrıca SMS yoluyla da kredisbc kartı başvurusu yapılmakta ve saniyeler içerisinde bulunduğunuz tüm noktalardan kredi kartı talep edebilirsiniz. Kredi kartı SMS başvurularında hangi kredi kartına sahip olmak istiyorsanız onun adını yazıp mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Örneğin; Advantage yazıp 0532 444 44 77’e SMS gönderdiğinizde Advantage kredi kartı için başvuru yapılmaktadır. Başvurusu onaylanan kişilerin kredi kartları kuryeler aracılığıyla teslim edilmektedir.

HSBC kredi kartlarının avantajlarından söz edecek olursak, HSBC kredi kartlarıyla ülke içinde ve yurtdışında birçok mağazadan alışveriş yapabilir ve taksitli şekilde harcamalar yapabilirsiniz. Nakit avans özelliğiyle ATM’ler üzerinden nakit avans kullanabilirsiniz. Kredi kartınız ile yapmış olduğunuz alışverişlerde puan kazanılmakta ve biriken puanlarınız ile ücretsiz olarak da alışveriş keyfi yaşayabilirsiniz. Ayrıca, kredi kartınız üzerinden otomatik ödeme talimatı da verebilir ve faturalarınızın kredi kartınızdan düzenli olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.

HSBC Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

HSBC kredi kartı başvurunuzu yaptınız ve artık sonucunu öğrenmek istiyorsunuz. Bu işlem için şubeye gitmenize gerek yoktur. İnternet üzerinden kredi kartı başvurunuzun sonucunu kısa bir süre içerisinde öğrenebilirsiniz. Sonucu öğrenmek için bankanın resmi internet sitesini kullanmanız gerekiyor. Aşağıdaki adımları uygulayarak HSBC Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  1. HSBC kredi kartı başvuru sonucu sorgulama için bireysel.hsbc.com.tr/TUR/transactions/ICASK_01.asp?WT.ac=HBTR_bsvrsrgla sayfasına girebilirsiniz. (Kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırabilirsiniz.)
    Bu form aşağıdaki gibi görünmektedir.
    hsbc-basvuru-sonucu
  2. Formda sizden istenen bilgiler TC Kimlik Numarası , cep telefonu numaranız, barkod numaranız ve güvenlik kodudur.
  3. İstenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girdikten sonra DEVAM butonuna tıklayın.
  4. Adımları uyguladıktan sonra kredi kartı başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz.

HSBC kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra bu adımları uygulayarak başvuru sonucunu öğrenmek bu kadar kısa ve kolay bir işlemdir. İnternetten yapacağınız başvuru ve başvuru sonucu öğrenme işlemlerinde bankanın resmi internet sitesinde olduğunuza dikkat etmeniz tavsiye edilir.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın