ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Ve Hesaplama

ing-3-ay-ertelemeli-kredi

ING Bank 3 Ay Başvurusu Ve Hesaplama : Ertelemeli ihtiyaç kredisi ile kredinizi aldıktan sonra ödemeleri erteleyebilirsiniz. Ertelemeli kredi veren bankalar arasında bulunan bankalar arasında bulunan notuna göre farklı faiz oranları ile ertelemeli kredi veriyor. ING Bank ertelemeli kredi hesaplama ve başvuru işlemi bilgileri yazımızda. ING Bank kredinizi aldıktan sonra 3 ay ödeme yapmanıza gereken kalmadan kredi veriyor. Yani kredinizi şimdi alıyorsunuz 3 ay sonra ödemeye başlıyorsunuz. ING’de.

ING Bank Ertelemeli Kredi 

ING Bank’tan 3 ay ertelemeli kredi almak istiyorsanız en fazla 50.000 TL tutarında kredi alabilirsiniz. ING Bank ertelemeli kredi kampanyasına göre 3-48 ay vadelerde kredi kullanabilirsiniz. Kredi için dosya masrafı alınmaktadır ve bu oran kredi tutarının%0.5 oranındadır.

ING Bank ertelemeli kredi kampanyasında 4.001 – 100.000 TL tutarlarında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ancak 3 ay ertelemeli olarak kredi almak istiyorsanız en fazla 50.000 TL tutarında yapabilirsiniz.

ING Bank kredi notu farklı olan kişiler için farklı faiz oranları sunuyor. Kredi notu yüksel olanlar ING Bank’tan daha düşük faiz oranında kredi alabiliyorlar. Ancak kredi notunuz düşükse almayı planladığınız kredi için daha yüksek oranda faiz uygulanacaktır. Yüksek faiz kredi alan kişiler için avantaj değildir, çünkü daha fazla parayı bankaya ödemeniz gerekecektir.

ING Bank Ertelemeli Kredi Faiz Oranı

ING Bank ertelemeli kredi almak isteyenlere 3 ay erteleme imkanı sunuyor. ING Bank kredi notuna göre faiz uygulaması yapıyor. ING Bank’tan 3 ay ertelemeli %0,99 faiz oranlarından başlayarak kredi alabilirsiniz. ING Bank erteleme kredi almak için başvurunuzu yaptıktan sonra şubeye gitmeden kredinizi alabilirsiniz, onaylanan krediniz hesabınıza geçecektir.

Findeks Kredi notu 1850 ve üzeri olan müşteriler için uygulanan faiz oranı %0,99 olacaktır ve krediden bu orandaki faiz oranından faydalanacaktır.
Findeks Kredi notu 1800 – 1849 olan müşteriler için uygulanan faiz oranı %1,09 ve krediden bu orandaki faiz oranından faiz oranından faydalanacaktır.
Findeks Kredi notu 1750 – 1799 olan müşteriler için uygulanan faiz oranı %1,19 ve krediden bu orandaki faiz oranından faiz oranından faydalanacaktır.
Findeks Kredi notu 1700 – 1749 olan müşteriler için uygulanan faiz oranı %1,29 ve krediden bu orandaki faiz oranından faiz oranından faydalanacaktır.
Findeks Kredi notu 1600 – 1700 olan müşteriler için uygulanan faiz oranı %1,39 ve krediden bu orandaki faiz oranından faiz oranından faydalanacaktır.

ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi Hesaplama

ING Bank 3 ay ertelemeli kredi için örnek bir hesaplama tablosuna bakalım. ING Bank’tan 3 ay ertelemeli 10.000 TL kredi alabilirsiniz. Bu kredi için 48 ay vade ile ödeme tercih edilebilir. Eğer kredi notunuz yüksekse %0,99 faiz oranı ile ertelemeli kredi alabilirsiniz. Kredi tahsis ücreti için ödemeniz gereken ise 50 TL’dir. Ertelemeli kredi hesaplama tablosunda diğer ayrıntılara bakabilirsiniz.

ing-bank-ertelemeli-kredi-hesaplama

ING Bank ertelemeli kredi kampanyası 31 Ekim 2016 tarihine kadar geçerli olan bir kampanyadır.

ING Bank Ertelemeli Kredi Başvurusu

ING Bank ertelemeli kredi başvurusu yapmak için ING Bank şubesine gidebilirsiniz. Gerekli evrakları hazırladıktan sonra kredi başvurunuzu yapabilir ve onaylandığında kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnternetten ertelemeli kredi başvuru yapmak istiyorsanız ING Bank resmi internet sitesinde yer alan Krediler seçeneğine tıkladıktan sonra açılan sayfada 3 AY ertelemeli Kredi seçeneğinde yer alan Hemen Başvur butonuna tıklayabilirsiniz. Yönlendirildiğiniz sayfada gerekli bilgileri girdikten sonra Devam butonuna basarak kredi başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazı ING Bank Ertelemeli Kredi hakkında genel olarak bilgi vermektedir. Ancak sizi kredi kullanma konusunda teşvik etmez. Kredi kullanmamak ya da faiziyle beraber kredi kullanarak daha fazla ödeme yapmak sizin tercihinizdir.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın