ING Bank Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

ing kredi kartı

Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır : ING Bank Bonus Kredi Kartı sahibi olmak için mesajla ya da internetten başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapma işlemi için izlemeniz gereken adımları yazımızda açıkadık. ING Bank Bonus kredi kartı başvurusunu nasıl yapacağınızı öğrenmek ve ING Bonus Kredi kartı avantajlarını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

ING

ING Bank Bonus Kredi Kartları bonus puan ve avantajlı taksit seçnekleri ile alışverişlerde kullanılabiliyor. ING Bonus Kart ile harcama yaparak bonus kazanabilir sonrasında diğer ING Bonus Kartlarına da sahip olabilirsiniz. Diğer ING Bonus kartları ise şöyle;

-ING Bonus Plus Card

-ING Bonus Premium Card

-ING Bonus Platinium Card

ING Bonus Kart Avantajları

-ING Bonus ile bonus biriktirerek sonrasında alışverişlerinizdeki ahrcamalarınızda kullanabilirsiniz.

-ING Bonus +destek ile asistan hizmetlerini kullanabilirsiniz.

-Acil sağlık hizmetleri ya da çilingire ihtiyaç duyduğunuz zaman ING Bonus kart kullanan bir müşteri olarak ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

ING Bank

ING Bank Bonus Kredi Kartı sahibi olmak için farklı başvuru yollarından tercihettiğiniz bir seçnek ile başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. ING Bank şubesine giderek kredi kartı başvurusunda bulunabilir isterseniz SMS ile ya da internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Nasıl başvuru yapılır diyecek olursanız başlıklar halinde başvuru yöntemlerini açıkladık.

SMS İle ING Bank Bonus Kart Başvurusu

ING Bank Bonus Kredi Kartı Başvurusu yapmak için SMS ile başvuru seçeneğini kullanabilirsiniz. SMS ile ING Bank Bonus Kart Başvurusu için telefonunuzun mesaj bölümüne girin ve KART yazdıktan sonra bir boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik Numaranızı yazın sonrasında 2205 numarasına SMS olarak gönderin (Örneğin KART 12345678900). ING Bank Bonus Kredi Kartı başvurunuzu bu şekilde yapabilirsiniz.

İnternetten ING Bonus Kart Başvurusu

İnternet üzerinden ING Bonus Kredi Kartı almak için başvuruda bulunabilirsiniz. ING Bonus Kredi Kartı ile bonus para biriktirebilirsiniz. Bonus kart kazandıkça daha çok kazadırmaktadır. Böylece ING Bonus Plus Card  ve ING Bonus Premium Card almak için terfi etmeniz mümkündür. İnternetten ING Bonus Kredi Kartı Başvuru işlemini aşağıdaki adımalrı uygulayarak yapabilirsiniz.

  1. ING Bank Bonus Kart Başvuru sayfasına girmek için ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/kartlar/bonus-kredi-karti-basvuru adresini kullanabilirsiniz. (Bu adresi kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırın.)
  2. Açtığınız sayfada sizi 4 aşamalı bir başvuru sayfası karşılayacaktır. İlk aşamada sizden TC Kimlik Numarası, Cep Telefonu, Doğrulama Kodu istenecektir.
  3. Sizden istenen bilgileri girdikten sonra Devam butonuna basarak aşamaları tamamlayın.
  4. ING Bonus Kredi Kart Başvurunuzu sonlandırın.
    Başvuru yapacağınız sayfadaki Bonus Başvuru Formu  aşağıdaki gibi görünecektir.
    ING Bank başvuru

ING Bank Bonus Kredi Kartı almak için bu şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın