İNG Bank Çalışma Saatleri ve Günleri

ING-Bank-Kredi-Kartı-Borcunu-Sorgulama

İNG Bank’ın hangi çalışma saatlerinde ve günlerinde şubelerinden bankacılık hizmeti verdiğini bilerek şubeye gitmeniz işlerinizin aksamaması, vakit kaybı yaşamamanız yönleriyle önem taşımaktadır. ING Bank Türkiye, bankacılık modelinde basit, kullanışlı ve hızlı finansal çözümler sağlayan prensipler üzerine oluşturmuştur. Bankanın genel anlayışı “İleriyi Düşün” dür. Yeni dönemde önde gelen bankalar arasına girme yolunda yol almış bir bankadır. Bankacılığın liderleri arasında yer alan ING Bank yeni sloganıyla hafızlarda yer edinmiştir. ING Bank’ın yeni sloganı “Eski Köye Yeni Adet” ile dijital dönüşüm temelli bankacılığı müşterileriyle buluşturarak öne çıkarmaktadır. 2007 yılında Hollandalı ING Group ve Oyak Grubu arasında bir anlaşma yapılmıştır. 2007’nin Aralık ayında tamamlanan satış işlemleri ve prosedürleri ile Oyak Bank ING Group tarafından alınmıştır ve ING Bank olarak adı değiştirilmiştir. ING Group uluslararası düzeyde finans kuruluşları arasında öne çıkan isimler arasındadır. ING Group kırktan fazla ülkede müşterilerine hizmet vermektedir.

İNG Bank Saat Kaçta Açılıyor?

İNG Bank Açılış Saati: Banka saat 09.00’ da açılıyor. Bu saatten itibaren gün içerisinde öğle arasından önce ve sonra bankadan işlem yapabilirsiniz.

İNG Bank Öğle Arası Ne Zaman? Öğle Arası Var mı?

İNG Bank Öğle Tatili: Banka saat 12.30 – 13.30 saatleri arasında öğle tatilindedir ve bu saatler arasında şubelerinden bankacılık hizmeti alamazsınız. İşlemleriniz için öğleden önce ya da öğleden sonra çalışma saatlerini tercih etmelisiniz.

İNG Bank Saat Kaçta Kapanıyor?

İNG Bank Kapanış Saati: Banka saat 17.30’da mesai sonuna geliyor ve şubelerinden bu saatten sonra hizmet vermiyor. İşlemlerinizi gerçekleştirmek için bir sonraki iş gününü bekleyebilir ya da İNG Bank internet bankacılığını ya da mobil bankacılığı tercih ederek bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İNG Bank Hangi Günler Açık?

İNG Banka hafta içi her gün açıktır. Şubeden mesai saatleri içerisinde bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İNG Banka Hafta Sonu Açık mı?

İNG Bank hafta sonu kapalıdır. Yani cumartesi ve Pazar günleri şubeden işlem yapamazsınız.

ING Bank şubelerine gidemeyecek iseniz İNG Bank internet bankacılığından faydalanabilirsiniz. ING Bank internet bankacılığında gün ve saat sınırlamaması bulunmaktadır. Yani 7 gün 24 saat internet bankacılığı ile şubeye gitmeden, sıra beklemeden, zaman kaybetmeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

0850 222 0 600 aracılığı ile de sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi ve bilgilerin güncelliği için bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın