ING Bank EFT Saatleri, EFT Günleri

ing-eft-saatleri

Saatleri, EFT Günleri : ING EFT saati kaça kadar EFT işlemi için önemli bir sorudur. ING Bank telefon bankacılığından, internet bankacılığı ile EFT yapabilirsiniz. EFT işleminizden sonra isterseniz ING Bank EFT sorgulama ile işleminizin tamamlanma durumunu öğrenebilirsiniz. ING Bank EFT saatleri hakkında bilgi almak ve nereden EFT yapabileceğinizi öğrenmek için devam edebilirsiniz.

ING Bank EFT Saatleri

ING Bank EFT işlemleri EFT saatleri içerisinde yapıldığında kısa sürede tamamlanmaktadır. ING Bank eft işlem saatleri para transferi yapabilmeniz için önemlidir.

ING Bank EFT bitiş saati 17.15’tir. ING Bank EFT yapmak istiyorsanız 17.15’e kadar yapabilirsiniz. Hafta için bu saate kadar EFT yapmak mümkündür. Eğer ING Bank EFT .gönderme işleminizi 17.15’e kadar yaparsanız EFT işleminiz 5-10 fakika arasında tamamlanmış olacaktır. Gönderdiğiniz para karşı tarafın hesabına aktarılacaktır.

ING Bank Haftaiçi sabah saat 09.00 -17.15 saatleri arasında EFT işlemi yapılmaktadır.

EFT işlemi mesai saatleri içerisinde yapıldığında 5 dakika ya da 10 dakika içerisinde tamamlanmış olsada bankanın yoğunluğuna göre bu süre biraz uzayabilir.

Eğer ING Bank geç EFT yaparsanız yani saat 17.15’i geçtiyse bu durumda EFT işleminiz hemen tamamlanmayacaktır. EFT ile yaptığınız para transferinin tamamlanması bir sonraki iş gününde yani bir sonraki ING Bank EFT saatleri arasında gerçekleşecektir.

ING Bank Geç ise (internet bankacılığı) Hafta içi 16:00-17:15 arasındadır.

ING Bank ile EFT işleminizi gerçekleştirdiniz ancak para hala karşı tarafın hesabına geçmediyse ING Bank EFT sorgulama yapabilirsiniz. Öncelikle EFT işleminizi kontol etmeniz tavsiye edilir.

ING Bank EFT sorgulama nasıl yapılır diyorsanız yapmanız gereken 0 850 222 0 600 numarası ile ING Bank çağrı merkezini aramalısınız. İsterseniz EFT sorgulama için ING Bank şubesine de ulaşabilirsiniz. Eğer EFT işlemi ile ilgili olarak ING Bank ile ilgili bir problen yoksa parayı gönderdiğiniz karşı bankayı da arayabilirsiniz.

ING Bank EFT Günleri

ING Bank ile EFT işleminizi yaptığınızda paranın karşı tarafın hesabına 5-10 dakika arasında geçmesini istiyorsanız EFT işlemini EFT saatleri arasında ve EFT günleri içerisinde yapmalısınız.

ING Bank EFT günleri haftaiçi içerisinde yer alan günlerdir. Yani pazartesi, salı, çarşamba, perşembe ve cuma günlerinde  EFT işlemini EFT saatlerinde yaparsanız kısa zamanda işleminiz tamamlanır.

EFT saatleri Geç EFT  16:00 – 17:15 olarak belirlenmiştir.

Ancak cumartesi ya da pazar günü EFT yaptıysanız işlemin tamamlanması ve paranın karşı tarafın hesabına geçmesi bir sonraki iş gününde gerçekleşecektir.

Örneğin ING Bank cumartesi günü EFT işlemi yaptıysanız pazartesi günü mesai saatlerinde para transferiniz tamamlanır ve gönderdiğiniz para karşı tarafın hesabına geçer.

ING Bank EFT Nereden Yapılır?

ING Bank ile EFT işlemini yapabileceğiniz farklı seçenekler bulunuyor.

ING Bank EFT işlemini ATM’den, internet bankacılığından, mobil bankacılıktan, telefon bankacılığından, şubeden yapabilirsiniz.

ING Bank EFT ücretli bir işlemdir. Belirli bir tutarda işlem masraf alınmaktadır.

ING Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve Direk Bağlanma yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın