ING Bank Findeks Risk Raporu Öğrenme

ing-findeks-risk-raporu

Risk Raporu Öğrenme : ING bank kredi puanı hakkında bilgi almak için ING Findeks Risk Raporu alabilirsiniz. ING Bank kkb risk raporu iptali için şubeye gidebilirsiniz. Findeks Risk raporu ücretli olduğu için Findeks risk raporu iptal etme talebi olabiliyor. Eğer ING Bank Findeks risk raporu ile kredi notu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız nasıl Findeks Risk Raporu alacağınızı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

ING Bank KKB Risk Raporu Nedir?

Findeks kredi notu, bankacılık geçmişiniz hakkında yani geçmişteki kredi kartı ya da kredi kullanımınız, ödemeleriniz, ödeme performanslarınız hakkında fikir vermektedir.

Findeks kredi notunu neden bilmeliyim diyorsanız; eğer kredi almak için ya da kredi kartı kullanmak için başvuru yapacaksanız kredi notunuza bakılacaktır. Kredi notu yüksek olan kişiler kredi ya da kredi kartı başvurularında avantaj sağlamaktadır. Ayrıca kredi kartı limiti yükseltmek için de kredi notuna bakılmaktadır. Eğer kredi ya da kredi kartı borçlarınızın ödemelerini düzenli olarak yapıyorsanız kredi notunuz yüksek olacaktır. Böylece kredi kartınızın limitini yükseltmek istediğinizde kredi notunuz düşük değilse ve gelir durumunuzda uygunsa kredi kartınızın limiti yükseltilecektir.

ING Bank Findeks Risk Raporu Nasıl Alınır?

ING Bank müşterisi olarak Findeks Risk Raporu almak oldukça kolay bir işlemdir. İsterseniz SMS aracılığı ile isterseniz ING Bank şubesine giderek Findeks Risk Raporu alabilirsiniz.

Şubeye gitmeden SMS ile Findeks Risk Raporu almak için yapmanız gereken telefonunuzdan mesaj bölümüne girdikten sonra RAPOR yazın ve 2205’e gönderin. ING Bank Findeks Raporu öğrenme işleminiz bu kadar. Mesajla Findeks Raporu alabilirsiniz ve şubeye gitmenize gerek kalmaz.

ING için ING Bank şubesine gidebilirsiniz. İlgili banka personeline Findeks raporu iptali istediğinizi iletebilirsiniz.

ING Findeks Raporu Özellikleri

Risk Raporu, şu an aktif halde bulunan ve son 5 yıl içerisinde ödemelerini yapıp kapatılan kredilerin ödeme düzeni hakkında bilgi vermektedir. Bu raporu ödeme geçmişinizi gösterir.

Findeks Risk Raporu’nu isterseniz 3 ayda bir olarak eposta aracılığı ile alabilirsiniz. İsterseniz Findeks Risk Raporu öğrenme işleminizi SMS ile alarak raporunuzun özetini öğrenebilirsiniz.

Kredi notu ve Rİsk Raporu hazırlanırken ülkemizde hizmet vermekte olan tüm bankalar, diğer finans kuruluşlarından müşterinin aldığı kredi için kredi kullanımı ve kredinin ödeme performansına dikkat edilmektedir.

ING Bank müşterisi değilim Risk Raporu alabilir miyim diyorsanız, evet Findeks Risk Raporu alabilirsiniz. Findeks Risk Raporu almak için ING Bank müşterisi olmanız şart değildir. Herhangi bir ING Bank şubesinde Findeks Risk Raporu’nuzu kolaylıkla alabilirsiniz.

ING Bank Findeks Risk Raporu Ücreti

ING Bank Findeks Risk Raporu ile kredi notunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Findeks Risk Raporu almak için ücret ödemeniz gerekiyor. İşte ING Bank Findeks Risk Raporu ücretleri;

Findeks Risk Raporu’nu ING Bank Şubesi’nden alırsanız Tekil Rapor; Rapor başına 15 TL ücret alınmaktadır. (Bsmv Dahil)

Findeks Risk Raporu Paket Rapor; yani 3 ayda 1 kez Risk Raporu alacaksınız ve 5,90 TL ücret alınacaktır. (Bsmv Dahil)

Findeks Risk Raporu İnternet ya da Telefon Bankacılığı için Tekil Rapor; Rapor başına 9,90 TL olarak belirlenmiştir. (Bsmv Dahil)

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster
  1. Pingback: Risk Raporu Nedir? Nasıl Alınır? 15 Aralık 2016

Bir cevap yazın