ING Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Ve Faiz Oranları

ing ihtiyaç kredisi gerekli belgeler

ING Bank İhtiyaç Kredisi Başvuru Ve Faiz Oranları: ing bank belgeleri,  ing bank ihtiyaç kredisi başvurusu için gerekli belgeler, ing bank ihtiyaç kredisi hesaplama tablosu bilgilerini öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz. Bu bilgileri ve nasıl başvuru işlemini gerçekleştireceğinizi yazımızda başlıklar halinde bulabilirsiniz.

ING Bank müşterilerinin kredi notu gibi bilgilerine bakarak değişen faiz oranı ile müşterilerine kredi veriyor. ING Bank ihtiyaç kredisi için gereken başvuru belgelerini ve kredi hesaplama tablosunu yazımızda bulabilirsiniz.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

ING Bank ihtiyaç kredileri için yüksek ilgi gören bankalar arasında bulunmaktadır. Banka tarafından çok yüksek tutarlara kadar ihtiyaç kredileri verilmektedir. 36 aya varan vadelerle verilen ihtiyaç kredileri için cazip faiz oranları uygulanmaktadır. Banka tarafından 15.000 TL  ile 100.000 TL arasındaki kredilerde %1,49’luk faiz oranı uygulanmaktadır. Bu oranlar, KKB Notu 1700 ve üzerinde olan müşteriler için geçerli olmaktadır. Kredi notu 1700’den düşük olan müşteriler için ise %1,79 faiz oranı uygulanmaktadır. Banka tarafından kredi tutarının %0,5’i oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır.

ING ihtiyaç kredisi-faiz oranları ve başvuru

 

Krediler için hayat sigortası yapılmakta ve hayat sigortası primi müşterilerin yaşına, cinsiyetine ve aldığı kredi tutarına bağlı olarak değişmektedir.

ING İhtiyaç Kredisi Başvuru Nasıl Yapılır?

ING Bank ihtiyaç kredilerine şubeye giderek başvuru yapabileceğiniz gibi şubeye gitmenize gerek kalmadan ING İnternet Şubesi üzerinden de kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi başvurunuzu yaptığınızda bankaya  beyan ettiğiniz ING Bank sisteminde kayıtlı olan bilgileriniz kredi başvurunuz için kontrol edilir. ING Bank gerekli gördüğünde kredinize onay vermek için sizi şubeye çağırabilir.

Eğer ING Bank kredinizi internet şubesi üzerinden yapacak olursanız paranın hesabınıza kısa sürede geçmesi için banka bir gelir kontrolü yapacaktır. ING Bank kredinize onay vermek için gerekli görürse sizi gelir belgenizle beraber şubeye gelmenizi isteyebilir.

ING Bank İnternetten İhtiyaç Kredisi Başvurusu

ING Bank internet üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için internet şubesine giriş yapmalısınız. İnternet şubesine giriş yapabilmek için kullanıcı kodu ve şifre bilgilerinizi yazdıktan sonra giriş butonuna basarak girişinizi gerçekleştirin. Sonrasında ilgili seçnekleri kullanarak ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirin.

ING internet şubesi giriş işlemi için internetsubesi.ingbank.com.tr/WebApplication.UI/Default.aspx adresini kullanabilirsiniz.

ING Bank İhtiyaç Kredisi için Gerekli Belgeler

-T.C. uyruklu kişiler için kimlik bilgilerini gösteren nüfus cüzdanı, pasaport ya da sürücü belgesi

-Yabancı uyruklu kişilerden pasaport ve oturma belgesi

-Başvuru sahipleri için son üç aya ait ikametgâh belgesi veya başvuru sahibi ismine kayıtlı son üç aya ait herhangi bir fatura örneği

-Ücretli olarak çalışanlar için son aya ait maaş bordrosu

-Emekliler için Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından düzenlenen kimlik belgesi ve gelirini belgeleyen banka hesap cüzdanı fotokopisi

-Tüzel kişilerden son yıla ait vergi levhası

-Çiftçiler için çiftçilik belgesi

Gerekli belgelere sahip olduktan sonra ING ihtiyaç kredisi başvuru işlemlerinizi size en yakın ING Bank şubeleri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Daha ayrıntılı ve güncel bilgi için ING Bank şubelerine gidebilir ya da bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

One Response

Tüm yorumları göster
  1. ahmet
    31 Temmuz 2016

Bir cevap yazın