ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranları Ve Hesaplama

ing konut kredisi faiz

ING Bank Faiz Oranları Ve Hesaplama : ING Bank’tan ev almak için kredi alabilirsiniz. Faiz oranı kredi vadesine göre farklılık göstermektedir. 120 ay vade ya da 48 ay vade ile konut kredisi almak istediğinizde farklı faiz oranları uygulanır. tablosu ile kredinin toplam maliyetini de öğrenebilirsiniz.Ayrıca ING Konut kredisi başvurusu için gerekli olan belgeleri de yazımızda yer almaktadır. İşte ve faiz oranları.

ING Bank Konut Kredisi almak isteyenlere farklı konut kredisi ürünleri sunuyor. Hangi konut kredisi ürünün size uygun olduğunu öğrenmek isterseniz ING Mortgage uzmanlarına danışabilirsiniz.

Gelirim sabit, taksitlerde yapacağım ödemeler aynı kalsın ve faiz oranım sabit kalsın, ayrıca kredi için ne kadar ödeyeceğiniz belli olsun istiyorsanız ING bank eşit taksitli konut kredisi kullanabilirsiniz.

Konut kredisi taksitim giderek azalsın ya da isterseniz artsın ve ara dönemlerde kredi için ödeme yapmak istiyorum diyorsanız ING Bank ara ödemeli kredi seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

ING Bank Konut Kredisi hakkında bilgi almak ve konut kredisi başvurunuzu yapmak istiyorsanız gitmeden önce randevu alabilirsiniz. Ayrıca ING Bank şubesine giderek de bilgi alabilirsiniz.

ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranları

ING Bank konut kredisi faiz oranları %0.99 ‘dan başlamaktadır. Kredinin vadesi arttıkça uygulanan faiz oranları da artmaktadır. Örneğin 12 vade için uygulanan faiz oranı %0.99 olurken, 72 ay vade ile konut kredisi almak istediğinizde uygulanan faiz oranı %1.14 olmaktadır. Bu kredi faiz oranları bilgileri eşit taksitli konut kredisi için belirlenen faiz oranlarıdır.

-ING Bank’tan 12 ay vade ya da daha az vade ile konut kredisi alırsanız uygulanan faiz oranı %0.99 olmaktadır.

-ING Bank konut kredisini 48 ay vade ile alırsanız %1.01 faiz oranı ile kredi kullanabilirsiniz.

-ING Bank konut kredisini 72 ve 120 ay arasındaki vade seçenekleri ile almak isterseniz bu vade seçneklerine göre %1.14 faiz oranı ile konut kredisi alabilirsiniz.

ING Bank Konut Kredisi Hesaplama

ING Bank %0.99’dan başlayan faiz oranı ile konut kredisi veriyor. Ancak istediğiniz vade seçeneğine göre %1.14 faiz oranı ile de konut kredisi alabilirsiniz. Bu faiz oranındaki değişkenlik sizin krediyi nasıl almak istediğinize göre değişiyor.

ING Bank Konut Kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Bu tabloda ING Bank en düşük konut kredisi faiz oranı ile hesaplama yapılmıştır. 100.000 TL konut Kredisi’ni ING Bank’tan aldığınızda nasıl bir maliyet tablosu çıktığını görebilirsiniz.

ing konut kredisi

ING Bank Konut Kredisi başvurusu yapmak için ING Bank şubesine gitmeniz gerekiyor.

ING Bank Konut Kredisi Gerekli Belgeler

ING Bank’tan konut kredisi almak isteyen gerçek kişilerden istenen ortak belgeler şunlardır:

Nüfus cüzdanınızın ön yüzü ve arka yüzünün fotokopisi gerekiyor.

Son 3 ay içerisindeki ikametgah belgesi veya elektrik, su, doğalgaz faturalarından biri başvuru için gerekmektedir. Bu faturanın ödenmiş olması gerekiyor. Cep telefonu faturası başvuru işleminde kulanılmamaktadır.

Satın almayı planladığınız ya da ipotek olarak bankaya vereceğiniz taşınmazın tapu fotokopisi gerekiyor.

ING Bank konut kredisi başvurusu yapacak olanlardan bu belgelere ek olarak başka belgeler de talep edebilir. Bu nedenle şubeye giderek konut kredisi başvurunuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın