ING Bank Kredilerine Başvuru Nasıl Yapılır

ing-bank-kredi-kampanyalari-2016

ING Bank Kredilerine Başvuru Nasıl Yapılır: ING Bank kredilerine başvuru, İng Bank konut kredisi, taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi için başvuru nasıl yapılır , sms, internet bankacılığı , telefondan   nasıl yapılır sorularının cevaplarını yazımızın devamında bulabilirsiniz. İng Bank müşterilerine pek çok türde ve farklı faiz oranlarıyla kredi vermektedir. İng Bank kredilerine başvuruda bulunmak için şubeye gitmek zorunda değilsiniz. İng Bank kredilerine sms aracılığı ile, internet üzerinden, telefon bankacılığı aracılığı ile de başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuza olumlu yanıt gelirse yapmanız gereken İng Bank kredi başvuru belgeleriniz hazırlayarak bankanın şubesine gitmek olacaktır.

ING Bank Telefon’dan Kredi Başvurusu

ING Bank kredilerine telefon ile başvuru yapmak mümkündür. Telefondan kredi başvurusunda bulunmak için yapmanız gereken İng Bank 0850 22 0 600 numarasına aramaktır. Bu numarayı aradıktan sonra kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

ING Bank SMS Kredi Başvurusu

ING Bank kredilerine sms ile başvuru yapabilirsiniz. başvurusunda bulunmak için yapmanız gereken “Kredi” yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 2205 numarasına kısa mesaj olarak göndermelisiniz. Bu şekilde gönderdiğiniz mesaj ile krediniz için ön onay alabilirsiniz.

Kredinize ön onay verilirse yapmanız gereken bir İNG Bank şubesine giderek başvuru belgelerinizi de hazırladıktan sonra kredi alma sürecinizi başlatmaktır.

İNG Bank İnternetten Kredi Başvurusu

İng Bank kredilerine internet üzerinden başvuru yapmak için bankanın resmi internet sitesini kullanmanız gerekiyor. Bankanın resmi internet sitesine girdikten sonra ne tür bir kredi almak istiyorsanız o krediyle ilgili başvuru bölümünü takip etmelisiniz. İng Bank taşıt, konut, ihtiyaç kredisi vermektedir. Siz bu kredilerden hangisi için başvuruda bulunacaksanız bankanın web sitesindeyken de o krediyle ilgili başvuru bölümünde işlem yapmalısınız.

Kredi türünüzü seçtikten sonra açılan formda bulunan kutucukları doğru bir biçimde doldurmalısınız. Bilgileri doldurup başvuru formunu gönderdiğiniz zaman size kredi başvurunuz hakkında olumlu ya da olumsuz bir cevap verilecektir.

İnternetten yapacağınız kredi başvurusunda bankanın resmi internet sitesinde olduğunuza dikkat etmelisiniz.

İNG Bank KOBİ Kredi Başvurusu

İng Bank Kobi kredisine sms ile başvuru yapılabilir. İng Bank kredilerinden hangilerine başvuru yapılacaksa öncelikle o kredinin tüür belirlenmelidir.  İng Bank Kobi kredisine sms ile başvurmak içil yapılması gereken telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra KOBİ yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp 11 haneli olan TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 2205 numarasına kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. BU şekilde İng Bank KOBİ kredisi için başvurunuz yapılmış olur.

Örnek: KOBİ 98765432100 sonrasında 2205 numarasına mesaj olarak gönderilebilir (Kısa Mesaj içeriği size göre düzenlenmelidir.)

İNG Bank KOBİ kredini başvurunuza olumlu cevap verirse yapmanız gereken kredi başvuru belgelerini hazırladıktan sonra İng Bank şubesine gitmektir.

 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın