ING Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve Direk Bağlanma

ing-musteri-hizmetleri

ING Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve Direk Bağlanma : ing bank 444 lü numara ile değil 0 850 222 0 600 numarası üzerinden hizmet vermeye devam ediyor. ING Bank müşteri hizmetleri tel 444 0 600 numarası ile telefon bankacılığı hizmeti verilmiyor. ING Bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma istiyorsanız nasıl yapılacağını yazımızda açıkladık.

ING Bank Müşteri Hizmetleri

ING Bank iletişim tercihleri arasında telefon bankacılığı da bulunuyor. Şubeye giderek de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz, ancak şubeye gitmek istemiyorsanız müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde şubeye gitmeden de birçok işlemi yapabiliyorsunuz.

ING Bank Telefon Numarası 444 Hakkında şu açıklamayı da paylaşalım; ING müşteri hizmetleri numarası 444 0 600 yerine 0 850 222 0 600 numarası ile hizmet vermeye devam etmektedir, ing bank 444 lü numara ile değil 0 850 222 0 600 numarasından ING Bank ürünleri hakkında bilgi alabilirsiniz. ING Bank yalnızca 0850 222 0 600 numaralı hattından telefon bankacılığı hizmeti vermektedir.

ile şifre ve parola işlemleri yapabilirsiniz. Kullanıcı kodu iptali, SMS şifre tanımlama ve iptal işlemleri, anahtar şifre işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale, EFT, ödeme talimatı, ödemeler, yatırım, Çek/Senet gibi bireysel bankacılık hizmeti alabilirsiniz.

ING Bank Telefon Bankacılığını Aramak Ücreti Mi?

ING Bank telefon bankacılığından hizmet almak için 0 850 222 0 600 numarasını aramalısınız. Cep telefonunuzdan 0 850 222 0 600 numarasını aradığınızda sabit hat olarak ücretlendirilmektedir ya da paket dakikalarınızdan düşmektedir. Paket dakikalarınızdan düşerse ek bir ücret ödemenize gerek kalmayacaktır. Sabit hatlardan ararsanız bu durumda kendi paketinize göre ücretlendirme yapılacaktır.

ING Bank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

ING Bank müşteri hizmetlerine beklemeden bağlanma için yapmanız gereken şu şekilde sıralanabilir.

  • Öncelikle ING Bank müşteri hizmetleri numarası olan  0 850 222 0 600 numarasını arayın.
  • TC Kimlik Numaranızı tuşlayın ve sonrasında cep telefonu numaranızı ya da kart numaranızı tuşlamalısınız.
  • Ana menüye ulaştıktan sonra  3 ile 0 tuşlarına sırasıyla bastıktan sonra ING Bank müşteri hizmetlerine direk ulaşabilirsiniz.

ING bank müşteri hizmetleri bağlanma için 0 850 222 0 600 numarasını aradıktan sonra sistemin yönlendirmelerine göre gerekli tuşlamaları yapmanız daha doğru olacaktır. Böylece gerçekleştirmek istediğiniz işlemi adım adım gerçekleştirebilir, ihtiyacınız olduğunda da ING Bank müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

ING Emeklilik Müşteri Hizmtleri Numarası

ING emeklilik müşteri hizmetleri numarası 444 1 666 şeklindedir. ING Bank ile özel emeklilik planı hazırlatabilirsiniz. ING Özel Emeklilik planı hazırlatmak için ING Bank şubesine giderek emeklilik planı hakkında bilgi alabilirsiniz. ING emeklilik ile birikimlerinize, gelir düzeyinize göre emeklilik planınızı düzenleyebilirsiniz.

ING Özel Emeklilik Planı hakkında şubeye gitmeden bilgi almak için müşteri iletişim merkezini arayabilirsiniz. ING Özel Emeklilik Planı için 444 1 666 numarasını arayabilirsiniz.

ING Bank’ın Ortakları Kim, Hangi Ülkenin? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster
  1. Pingback: ING Bank EFT Saatleri, EFT Günleri 10 Aralık 2016

Bir cevap yazın