ING Bank SMS Kredi Başvurusu – Mesajla

ing sms kredi başvurusu

ING Bank – Mesajla: ing bank mesajla kredi başvurusu numarası,  cepten, ing bank kredi başvurusu sorgulama nasıl yapılır sorularınızın cevaplarını ve nasıl yapacağınızı yazımızdan adım adım öğrenebilirsiniz. başvuru ING Bank’ın sağladığı bir kolaylıktır. Kısa sürede, bankaya gitmeden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. İşte ING Bank Başvurusu – Mesajla.

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte bankalar da müşterilere daha iyi hizmet vermek için teknolojiyi bankacılık işlemlerinde kullandırmaya başlamıştır. İnternet bankacılığı ile ödemeler, kredi başvuruları, EFT ve Havale gibi pek çok işlem bankaya gitmeden gerçekleştirilebilmektedir. Bunun gibi telefon bankacılı ve SMS ile başvuru işlemleri de kredi başvurularını kolaylaştıran bir hizmettir.

ING Bank SMS Kredi Başvurusu

ING Bank kredi başvurusunda bulunmak için internet bankacılığını kullanmak ya da şubeye gitmek zorunda değilsiniz. ING Bank SMS ile kredi başvuru seçeneğinden faydalanarak hemen olduğunuz yerden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. ING Bank SMS ile Kreid başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları uygulayabilrisiniz.

  1. Telefonunuzun mesaj bölümüne girin.
  2. Mesaj içeriğine KREDİ yazın ve bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazın.
  3. Yazdığınız bu mesajı 2205 numarasına kısa mesaj olarak gönderin.
  4. ING Bank SMS ile kredi başvurunuz gerçekleşmiş olacaktır.

ING Bank’tan kredi almak için SMS ile başvuru yapmak oldukça kolaydır. TC kimlik numaranızı doğru yazdığınıza dikkat edin.

ING Bank KOBİ SMS İle Kredi Başvurusu

ING Bank SMS ile kredi başvurusu bankanın yalnızca bireysel müşterileri için geçerli bir durum değildir. Hem bireysel müşteriler hem de KOBİ müşterileri SMS ile kredi başvurusu yapabilmektedir. KOBİ müşterilerinin ING Bank kredi başvurusu yapmaları için aşağıdaki adımları uygulayabilirler.

  1. Telefonunuzun mesaj bölümünü açın.
  2. Mesaj içeriğine KOBİ yazdıktan sonra bir boşluk bırakın ve TC Kimlik Numaranızı yazın.
  3. Kredi başvurusu için yazdığınız bu mesajı 2205 numarasına kısa mesaj olarak gönderin.
  4. ING Bank KOBİ müşterisi olarak kredi başvurunuz SMS ile gerçekleşmiş olacaktır.

Mesaj içeriğini doğru olarak yazdığınıza ve 11 haneli TC kimlik numaranızı doğru yazdığınıza dikkat edin. Kredi başvurunuzu bu şekilde şubeye gitmeden gerçekleştirebilirsiniz.

ING Bank Kredi Başvurusu Değerlendirme

ING Bank SMS ile yaptığınız kredi başvurunuz için bir değerlendirme yapmaktadır. Kredi notunuz, geçmişteki kredi ödemeleriniz, borçlarınız, gelir durumunuz kredinize onay verilmesi için etkili durumlardır. Eğer bankacılık geçmişinizde olumsuz bir durum yoksa ve bankanın istediği şartları bulunduruyorsanız krediniz onaylanacaktır.

Kredini başvurunuz onaylanırsa size gönderilen kredinizin onaylandığına dair mesajı da yanınızda bulundurarak ING Bank şubesine gidebilirsiniz. Sizden istenen nüfus cüzdanıi ikametgah gibi bankanın istediği belgeleri hazırladıktan sonra kredinizi alabilirsiniz.

Kredi başvurunuz onaylanmazsa 30 gün sonra tekrar ING Bank SMS ile Kredi Başvurusu yapabilirsiniz.

ING Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

ING Bank’tan kredi almak için SMS ile ya da internet bankacılığı, şubeden kredi başvurunuzu gerçekleştirdiniz ve sonucunu öğrenmek istiyorsunuz. Kredi başvuru sonucunuzu ING Bank müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. ING Bank müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 0 600 ‘dır. Bu numarayı arayarak kredi başvurunuzun olumlu mu olumsuz mu sonuçlandığını öğrenebilirsiniz.

ING Bank telefonunuza kredinizin onay aldığına dair bilgilendirme mesajı gönderebilir. Böylece krediniz ön onay almış olur ve bankanın şubesine giderek kredinizi almak için gerekli işlemleri tamamlayabilirsiniz.

ING Bank kredi başvurunuzun sonucunu öğrenmek için ING Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme Nasıl Yapılır yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın