ING Pegasus Plus Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Pegasus uçuş puan kullanımı ile uçak bileti alabilirsiniz. ING Pegasus Kart limit değişikliği için ne yapmalısınız yazımızda açıkladık. ING Pegasus Plus Kart bedave bilet alımı için kart sahibi olmalısınız. Başvuru işlemi ve kart avantajları yazımızda.

ING Pegasus Plus Kart Nedir?

ING Pegasus Plus Kart hem bonus hem de uçuşpuan kazanmanızı sağlayan, Pagasus Plus üyelik avantajlarından yararlanabileceğiniz ve kart aidatı olmayan ING Bank’ın sunduğu bir kart tipidir.

ING Pegasus Kart Avantajları

ING Pegasus kart hakkında bilgi verecek olursak öncelikle yaptığınız harcamalardan Uçuşpuan kazandığınızı söyleyebiliriz. Harcamalarınızdan %0,5 Uçuşpuan kazanabilirsiniz. Pegasus Havayolları’ndan harcama yaptığınızda ise ek olarak %2 Uçuşpuan kazanmanız mümkündür.

ING Pegasus puan hesaplama için 1 Uçuşpuan 1 TL değerinde olarak hesaplama yapılabilir. Pegasus’ta yapacağınız mal ve hizmet alımlarında Uçuşpuanları’nızı kullanabilirsiniz. ING Pegasus uçuş puanı 5 Uçuşpuanı üzerinde olduğunda bütün Uçuşpuanlar indirim olarak kullanılması mümkündür.

Pegasus Plus üyelik avantajları ile taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

ING Pegasus uçuş puan kullanımı yapmak isterseniz Pegasus’tan bilet alımı yapabilirsiniz. Fazla bagaj için ya da spor ekipmanı taşıma için puan kullanımı yapılabilir.

ING Pegasus Kart Başvurusu

ING Pegasus bonus kampanyası, bedava uçak bileti gibi fırsatlardan yararlanmak için ING Pagasus Kart sahibi olmanız gerekiyor. ING Pegasus Plus Kart başvuru işlemini isterseniz ING Bank Şubesi’nden, mesaj ile ya da internet üzerinden yapabilirsiniz. Bankanın şubesine giderek kredi kartı başvuru formu içerisinde istenilen bilgileri yazdıktan sonra şubeye teslim edebilirsiniz.

Başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır. Bir engel olmadığında ING Pegasus Kart başvuru sonucu olumlu olacaktır ve kartınız başvuru formunda belirttiğiniz adrese gönderilecektir. İsterseniz kartınız bankanın şubesine de alabilirsiniz. Kartınız şubeye geldiğinde nüfus cüzdanınızı da yanınızda bulundurarak kartınızı şubeden teslim alabilirsiniz.

Şubeye gitmeden Pegasus Kart başvurusu yapmanız da mümkündür.

Mesajla ING Pegasus Kart Başvurusu

ING Pegasus Plus Kart başvurusu SMS ile yapılabilir. Telefonunuzun mesaj bölümüne girin ve PGS yazdıktan sonra bir boşluk bırakın sonrasında TC Kimlik Numaranızı yazın ve 2205 numarasına gönderin.

Örnek başvuru mesajı; PGS 11111111111

İnternetten ING Pegasus Kart Başvurusu

Şubeye gitmeden ING Bank resmi internet sitesinden dolduracağınız ING Pegasus Plus Kredi Kartı Başvuru formu ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru için uygulamanız gereken adımlar şöyle;

1-ING Bank resmi internet sitesine girin.

2-Üst bölümdeki menülerden KARTLAR bağlantısına tıklayın.

3-Açılan sayfada KART ÇEŞİTLERİ bölümünü bulunmaktadır. ING Pegasus Plus Kart bölümünde yer alan HEMEN BAŞVUR bağlantısına tıklayın.

4- Başvuru formunun olduğu sayfaya yönlendirilmiş olacaksınız. 4 aşamalı olan başvuru formundaki aşamalar Başvuru Bilgileri, Ürün Detayları, Sözleşmeler, Ürün Açılışı adımlarıdır.

5-İlk aşamada yani Başvuru Bilgileri bölümünde TC Kimlik No, Cep Telefonu Numarası, Doğrulama Kodu gibi bilgiler istenecektir. Bilgileri girdikten sonra DEVAM butonuna tıklayın.

6-Kredi kartı başvuru formunda sizden istenen tüm bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girdikten sonra başvuru işleminiz tamamlanacaktır.

ING Pegasus Kart Başvuru Sonucu Öğrenme

ING Pegasus Plus Kart başvuru sorgulama için müşteri hizmetleri arayabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuzu yaptıktan ve üzerinden başvurunuzun değerlendirilmesi için yeterli zaman geçtiğinde müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

0850 222 0 600 Telefon Bankacılığı ile müşteri hizmetlerini aradığınızda kredi kartınızın başvuru durumunun ya da başvuru sonucunun ne olduğunu öğrenebilirsiniz. ING Pegasus Kart başvuru takip için müşteri hizmetlerini istediğiniz zaman ve istediğiniz gün arayabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuz onaylandığında kartınız size gönderilecektir.

ING Pegasus Kart başvuru sonucu için ING Bank Şubesi’ne de uğrayabilirsiniz. Şubedeki ilgili banka personeli başvurunuzun olumlu ya da olumsuz sonuçlandığını size ifade edecektir.

ING Pegasus Plus Kart Limit Arttırma

ING Pegasus kart limiti için banka başvuru formu içerisindeki bilgileri de göz önünde bulundurarak bir limit belirleyecektir. Eğer limit değişiliği talebinde bulunmak istiyorsanız bannkanın müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bankanın şubesine giderek limit yükseltme talebinizi iletebilirsiniz.

Kart limitinin yükseltilmesinde ödeme geçmişiniz, kredi notu gibi faktörler etkili olabilir. Kartınızı kullanarak yaptığınız harcamalarınızı, kredi kartı son ödeme tarihinden önce ödemelisiniz. Ödenmeyen borçlar ya da geciktirilen borçlar ING Pegasus Kart limit arttırma talebinizin olumsuz sonuçlanmasına neden olabilir.

İNG Pegasus Kart internet bankacılığı ile yaptığınız harcamaları ve harcamaların tarihlerini görebilirsiniz. Böylece kartınızı kullanarak toplamda ne kadar alışveriş yaptığınızı ve alışverişlerden ne kadar bonus kazandığınızı görebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın