ING Turuncu Hesap Başvurusu Ve Faiz Oranları

ing turuncu hesap

Başvurusu Ve Faiz Oranları : ING Bank Turuncu Hesap için başvuru formunu doldurabilirsiniz. ile faizden kazanç sağlanabiliyor. Turuncu hesap faiz oranları ile hesaplama yaparak, hesabınızdaki tutar için ne kadar faiz geliri alınabildiğini öğrenebilirsiniz. ING Bank Turuncu Hesap açmak için başvuru işlemini nasıl yapacağınızı ve Turuncu Hesap faiz oranlarını yazımızdan öğrenebilirsiniz.

ING

ING Bank Turuncu Hesap kullanmak isteyenler şubeye gitmeden başvuru işlemlerini yapabiliyorlar. İnternet üzerinden hesap başvurunuzu kolayca ve kısa sürede yapabilirsiniz. Aşağıdaki adımları uygulayarak hesap açma başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Turuncu Hesap Başvuru Formu sayfasına girin. Bu sayfaya ulaşmak için https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/ing-turuncu-hesap/eturuncu-basvuru-formu adresini kullanabilirsiniz.
  2. Başvuru formunda sizden istenen bilgiler TC Kimlik numarası cep telefonu numaranız ve doğrulama kodu bilgisidir.
    turuncu hesap başvuru formu
  3. Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra Devam butonuna tıklayın.
  4. Başvuru Bilgileri, Sözleşmeler ve Ürün Açılışı adımlarını tamamladığınızda e-Turuncu Hesap Başvuru işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

İsterseniz ING Bank şubesimne giderek de Turuncu Hesap açtırmanız mümkündür. Gerekli bilgileri ve belgeleri sağladıktan sonra Turuncu Hesap sahibi olabilirsiniz.

ING Bank e-Turuncu Hesap Faiz Oranları

ING Bank daha önce Turuncu Hesap açmamış olan kişiler için hoş geldin faizi vermektedir. Hoş geldin faizi 12 ay süre için geçerlidir. e-Turuncu Hesap ile kazanılan faiz oranı %12’dir. Ne kadar kazanacağınızla ilgili olan faktörler anaparanız, vade ve faiz oranı gösterilebilir.

Turuncu Hesap sahipleri faiz geliri elde etmektedir. %12 faiz oranı ile ilk bir ay için yüksek faizli para birikimi olabilir. ING Turuncu hesaptan istediğiniz zaman para çekebilirsiniz. Turuncu Hesap açıldığında ilk 30 günlük süre başlamış olacaktır. Hoş geldin faizi ilk kezTuruncu Hesap açan müşterilerin kullanabileceği bir faiz oranıdır. Turuncu hesabı kullanarak EFT, Havalae gibi pek çok bankacılık işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Hoş geldin faiz oranı 250.000 TL’ye kadar %12 olarak uygulanmaktadır. Bu tutarın üzerindeki para tutarları için ise 250.000’den sonra faiz uygulaması %4 oranındadır. İlk 30 gün olarak belirlenen süre bittiğinde faiz uygulaması devam etmektedir. 30 gün geçtikten sonra 75.000 TL’ye kadar olan tutara %8.75 faiz verilir. 250.000 TL’ye kadar olan tutara verilen faiz oranı %10 olmaktadır.

Turuncu Hesap içerisinde 1000 TL ya da daha fazla birikiminiz olursa Turuncu Hesap için hesap işletşm ücreti ödemenizsiniz. Turuncu hesap faiz oranları 250.000 TL tutarına kadar geçerli olmaktadır. 250.000 TL’den daha fazla olan tutarlar için uygulanan faiz oranları ise daha düşük olmaktadır.

ING Turuncu Hesap Para Yatırma

ING Turuncu Hesap için para yatırmak isterseniz ING Bank şubesinden ya da ATM’den para yatırabilirsiniz. Hafta içi günlerde saat 17.00 olana kadar Turuncu Hesap içerisine yatırdığınız tutar için faiz uygulaması yapılır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın