İnternetten Anında Hızlı Kredi

internetten-aninda-kredi

İnternetten Anında Hızlı Kredi : SMS ile ya da internet üzerinden, şubeye gitmeden kredi başvurusu yapabilirsiniz. İş Bankası, Akbank gibi bankalar sms ile kullanımına imkan veren bankalar arasındadır. Kredi başvuru işleminizi hızlı bir şekilde, beklemeden yapmak istiyenler tarafından başvurusu, internetten ve hemen olduğu yerden kredi başvurusunu tercih edilebiliyor. İnternetten anında hızlı kredi başvurusu yapabileceğiniz bankaları yazımızda bulabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Anında Hesapta Hızlı Kredi

İnternetin hayatımızda aktif bir rol edinmesiyle birlikte, bankacılık sektörü de interneti sistemlerine enjekte ederek en iyi şekilde kullanmaya başladı. Geçmiş yıllarda kredi başvurusu yapmak için şubelere gitmek şart iken, internet ile birlikte artık şubelere gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden her türlü başvuru işlemi gerçekleştiriliyor. İnternet hizmetleri bununla da kalmayarak artık yapılan internet kredi başvurularının dışında, kredi tutarları da direkt olarak hesaba yatmaktadır. İnternet üzerinden anında hesapta olan hızlı kredi alımı ile hiçbir zahmete girmeden internet üzerinden hızlı bir şekilde başvurunuzu yapabilir ve kredinizin hesabınıza yatmasını sağlayabilirsiniz.

İnternet üzerindeki kredi başvurularında, bankalar yapılan başvurularda kredi notuna büyük önem vermekte ve kişilerin kredini notunu incelemektedir. Kredi notu yüksek olan kişilere başvurduğu tutarlar üzerinden değerlendirme yapılmakta ve kredi verilmektedir. Kredi notu düşük olan kişilerin ise bankalardan kredi alabilmesi için ek olarak bazı teminatlar göstermesi gerekmektedir.

İnternet üzerinden anında hesapta olan hızlı kredi alımı gerçekleştirebileceğiniz bankalar arasında birçok bankayı sayabiliriz. İş Bankası İşCep , Türk Ekonomi Bankası CEPTETEB Kredi, Finansbank Enpara, Garanti Bankası E-Kredi, Akbank Kredim ve Odeabank Nakit Hazır Kredi ile 15.000 TL’ye kadar kredi tutarını beş dakikalık bir süre içerisinde gerçekleştiriyor. Bankalara yaptığınız başvurular çok kısa bir süre içerisinde değerlendirilmekte ve SMS ya da mail yoluyla başvuru sonucu bildirilmektedir. Kredi başvurusu onaylanan kişilere izlemesi gereken adımlar bildirilmektedir.

İş Bankası Hızlı Kredi

İş Bankası Hızlı Kredi Başvuru işlemini internet şubesi ile ya da İşcep Şubesi’nden yapabilirsiniz. İnternet şubesinden başvuru yapmak için Kredilerim seçeneğinden sonra Hızlı Kredi seçeneğini işaretleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz. İşcep ile Hızlı Kredi başvurusu yapmak için Kredilerim ardından Hızlı Kredi seçneğini işaretleyerek kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Böylece şubeye gitmeye grek kalmadna kredi başvurunuzu 7/24 yapabilir ve krediniz onaylanırsa onaylanan tutar hemen hesabınıza aktarılacaktır.

Aktifbank İnternetten Anında Kredi

Aktifbank İnternetten Anında Kredi başvurusu yapmak için AKtifbank resmi internet sitesine girdikten sonra Bireysel menüsü altında yer alan İnternetten Anında Kredi seçneğini tıklayın. Açılan sayfada Hemen Başvur butonunu tıklayın ve başvuru sayfasına ulaşın. Bu sayfada ilgili alanları doğru bir şekilde doldurarak Aktifbank İnternetten Anında Kredi Başvurusu işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Bankaların mesaj ile kredi başvurularını nasıl yapacağınızı öğrenmek için Şubeye Gitmeden Cepten Kredi Başvurusu yazımızı da okuyabilirsiniz.

One Response

Tüm yorumları göster
  1. faruk
    4 Ekim 2016

Bir cevap yazın