İnternetten Denizbank Web’de Kredi Başvurusu

denizbank-web-kredi-basvuru

İnternetten Denizbank Web’de : Denizbank başvuru işlemini internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Web kredi hesaplama tablosuna bakarak kredinin faiz oranları ve vade seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Denizbank Web’de kredi şubeye gitmeden kredi almanın bir şeklidir. Krediye nasıl başvuru yapacağınızı ve Web’de kredi avantahlarını yazımzıdan öğrenebilirsiniz.

Denizbank Web’de Kredi Nedir?

Denizbank’tan alabileceğiniz Web’de Kredi, şubeye gitmeye gerek kalmadan internetten dolduracağınız kredi başvuru formu ile ihtiyaç kredisi almanıza imkan veren bir kredi türüdür. 36 aya varan taksitler ile Denizbank Web’de Kredi kullanılabilir.

Denizbank Web’de Kredi Özellikleri

Denizbank’tan ihtiyaç kredisi almak için şubeye gitmeniz şart değildir. İnternetten denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 36 aya varan vade seçeneğiyle ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz. Denizbank Web’de kredi ile 55.000 TL’ye kadar kredi almanız mümkün.

Denizbank Web’de Kredi Başvurusu

Denizbank Web’de Kredi başvurusu yapmak için Denizbank resmi internet sitesine giriş yapmanız gerekiyor. Web’de kredi bir ihtiyaç kredisi başvurusudur. Aşağıdaki adımları uygulayarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Başvuru sayfasına ulaşmak için denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru.aspx adresini adres çubuğuna kopyalayın ve yapıştırın. Sonrasında onay vererek başvuru sayfasına ulaşın.
  2. Bu sayfada sizden istenen iki adet bilgi girişi yapmanız istenecektir. TC Kimlik numaranızı ve Cep telefonu numaranızı yazın. Açıklamayı okuyun ve onay kararınızı verin.
  3. İstenen bilgileri doğru bir şekilde yazdıktan sonra DEVAM butonuna basın.

Denizbank Web’de kredi başvuru formunu doldurmak bu kadar kısa ve kolay bir işlemdir. Siz gerekli adımları uyguladıktan sonra kredi başvurunuzun olumlu ya da olumsuz cevabı telefonunuza iletilecektir. 55.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu için Denizbank Web’de kredi kullanılabilir.

Denizbank Web Kredi Hesaplama

Denizbank Web’de kredi ile 36 aya varan taksit seçeneklerinden faydalanabilir, 55.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Kredinin vadesine göre uygulanan Web’de kredi faiz oranında farklılık olduğu görülmektedir.

Denizbank Web kredi için uygulanan faiz oranı %1.55’ten başlamaktadır. Kredi tahsis ücreti için de ödeme yapmanız gerekiyor.

Denizbank web kredi hesaplama örneği için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz. Örnek hesaplama tablosunda 10.000 TL ihtiyaç kredisi için vadeye göre uygulanan faiz oranlarını görebilirsiniz.

denizbank-web-kredi

Denizbank Web Kredi Avantajları

Denizbank Web Kredi denilince ilk avantajlarından birinin şubeye gitmeye gerek kalmadan hemen oturduğunuz yerden internete bağlanarak başvuru yapmanıza imkan vermesidir. İhtiyaçlarınızı karşılamak için Web’de kredi kullanabilirsiniz. Web’de kredi kullanmak isteyenler için üst sınır 55.000 TL olarak belirlenmiştir. Yani ihtiyaç kredisi olarak 30.000 TL yada 45.000TL kredi almanız mümkündür.

Denizbank Web’de ihtiyaç kredisi başvurunuzun onaylanması için en büyük faktörlerden biri de kredi notudur. Kredi notu yüksek olan bir kişinin internet üzerinden başvuru yapabileceği bu kredi için onay alma ihtimali oldukça yüksektir.

Kredi başvuruları ve kredi çekmek bu kadar kolay gibi görünse de faiz nedeniyle aldığınız tutardan daha fazlasını ödeyeceğinizi ve aylarca borçlu kalacağınızı hatırlatmak isteriz. Ödenmeyen kredi taksitler için gecikme faizi uygulaması yapılmaktadır. Kredi taksitlerini ödeyecek kadar gelire sahipseniz paranızı bir kaç ay biriktirerek istediklerinize sahip olmanız mümkündür ve faiz için de ödeme yapmamış olursunuz. Kredi kullanmak ya da kullanmamak sizin tercihinizdir ve bu yazı bilgilendirme amacıyla yazılmıştır.

Kredi başvuru sonucu olumlu mu olumsuz mu olduğunu öğrenmek için Denizbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme Nasıl Yapılır? yazımızı okuyabilirsiniz.

One Response

Tüm yorumları göster
  1. KADİR İLDEN
    27 Kasım 2017

Bir cevap yazın