İnternetten ING Bank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

ing-internet-bankaciligi-sifre-alma

İnternetten ING Bank İnternet Bankacılığı : ING Bank internet şubesi ile işlem yapmak için kullanıcı kodu ve internet bankacılığı giriş şifresi gerekmektedir. , ya da ilk defa ing internet bankacılığı şifre alma işlemlerini nasıl yapacağınızı yazımızda açıkladık.

ING kredi kartı sahibiyseniz ya da ING Nakit Kart’ınız bulunuyorsa cep şube, internetbankacılığı ya da tablet şube ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmetlerinden faydalanmak için kullanıcı kodu ve giriş şifresi gerekmektedir. ING Anında Şifre ile güvenli olarak bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

ING Bank Anında Şifre için bankanın sisteminde bulunan telefon numaranızın güncel telefon numaranız olması gerekiyor. Eğer ING Bank cep telefonu numarası güncelleme işlemi yapmak istiyorsanız ING Bank şubesine ya da ING Bank ATM’sine giderek bu işlemi yapmanız gerekiyor.

ING Bank ATM’den telefon numarası güncelleme için ATM menüsünde yer alan Şifre İşlemleri Menüsü’nde bulunan GSM No Güncelleme seçeneği ile güncel olan cep telefonu numaranızı girebilirsiniz.

ING Bank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

ING Bank internet bankacılığına giriş için kullanıcı kodu gerekmektedir. Eğer kullanıcı kodunu ilk defa alacaksanız ING Bank şubesine gitmeniz gerekiyor.

ING bank internet bankacılığı şifresi nasıl alınır diye bakıldığında iki durum karşımıza çıkıyor. İlk defa internet bankacılığına giriş şifresi alacaksanız Anında Şifre alma adımlarını uygulayabilirsiniz. Eğer ING Bank internet şubesi şifresini unuttuysanız yazımızdan nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Eğer herhangi bir ING Bank Kartı’nız varsa şifre alabilirsiniz. ING Bank internet bankacılığı şifresini ilk defa alacaksanız, anında internet bankacılığı giriş şifresi almak için şu adımları uygulayabilirsiniz.

-ING Bank resmi internet sitesine girin.

-Sağ üst bölümde bulunan Anında Şifre bağlantısına tıklayın.

-Yönlendirildiğiniz sayfada kart numarası, cep telefonu numarası gibi bilgiler istenecektir.

-Üç aşamalı olan Anında Şifre için Kart / Telefon Bilgileri, Doğrulama ve Kullanıcı Bilgileri aşamalarını doğru ve eksiksiz olarak tamamlayın.

ing-aninda-sifre

Bu adımları uyguladığınızda ING Bank internet bankacılığı şifre alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.ING bank internet bankacılığı giriş sayfası içerisinde sizden istenen giriş bilgilerini girdikten sonra bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ING Bank İnternet Bankacılığı Şifremi Unuttum

ING bank internet şubesi şifremi unuttum ya da ING Bank kullanıcı kodumu bilmiyorum işleminiz için yapmanız gereken ING Bank resmi internet sitesine girdikten sonra sağ üst bölümde yer alan Bireysel ya da Kurumsal bağlantısına yani hangisini kullanıyorsanız ona göre seçiminizi yapın.

1-Bireysel internet bankacılığı seçimini yaptığınızda yönlendirildiğiniz sayfada Yardım İstiyorum bağlantısına tıklayın.
ing-internet-subesi-sifre

2-Açılan sayfada ING Bank internet bankacılığı için  kullanıcı kodumu bilmiyorum, ING Bank şifremi bilmiyorum gibi seçenekler yer alıyor. Yeni şifre için Şifremi bilmiyorum seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

ing-internet-bankaciligi-sifre

3-ING Kredi kartım/ nakit kartım yok ya da var seçeneklerinden birini işaretleyin.

4-Yönlendirildiğiniz sayfada ING Bank internet şubesi şifresi alabilmeniz için sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girdikten sonra internet bankacılığı için şifrenizi alabilirsiniz.

İnternet bankacılığı giriş şifresi değiştirme işlemi için, internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra şifre değiştirme adımlarını uygulayarak şifreyi değiştirebilirsiniz. Ayarlardan bu işlemi yapmanız mümkündür.

ING bank internet şubesi kullanıcı kodu öğrenme için de Yardım İstiyorum menüsünden sonra Kullanıcı kodumu bilmiyorum adımlarını uygulayarak ING Bank kullanıcı kodu alma işleminizi yapabilirsiniz.

ING Bank’ın Ortakları Kim, Hangi Ülkenin? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın