İnternetten Ziraat Bankası Bakiye Sorgulama

internetten ziraat bakiye sorgulama

Ziraat internetten bakiye öğrenme işlemini internet bankacılığından ya da mobil bankacılıktan nasıl yapabileceğinizi yazımızda açıkladık. Ziraat Bankası hesabımda ne kadar para var nasıl öğrenebilirim sorusuna şöyle cevap verebiliriz;

-Ziraat Bankası ATM bakiye öğrenme işlemi için kullanılabilir.

-Ziraat Bankası bakiye sorgulama internetten yani internet şubesinden yapılabilir.

-Ziraat Bankası cepten bakiye sorgulama mobil bankacılığı kullanarak yapılabilir.

-Ziraat Bankası bakiye görüntüleme mesaj ile yapılabilir.

Ziraat Bankası bakiye sorgulama TC ile mobil bankacılık ya da internet şubesi ile yapılabilir.

İnternetten Bakiye Sorgulama

Ziraat Bankası hesabındaki parayı öğrenme seçeneklerinden biri de internet üzerinden yani internet bankacılığından bakiye öğrenmektir. Ziraat Bankası internet bankacılığına giriş için müşteri numarası ya da TC Kimlik No ve şifre bilgilerine ihtiyacınız olacaktır.

Ziraat Bankası hesabındaki parayı öğrenme için isterseniz ATM’yi kullanabilir isterseniz Ziraat Bankası bakiye sorgulama internetten yapabilirsiniz. İnternet bankacılığından bakiye sorgulama işlemini şu adımları uygulayarak yapabilirsiniz.

1- Ziraat Bankası resmi internet sitesine girdikten sonra sağ üst köşede yer alan Bireysel bağlantısına tıklayın.

2- Açılan sayfada yer alan Müşteri Numarası/TC Kimlik Numarası ve Şifre bilgilerini girin, Giriş butonuna tıklayın.

ziraat internetten

3- Bilgilerinizi doğru olarak girdikten sonra anasayfaya yönlendirileceksiniz.

ziraat bakiye

4- Anasayfada yer alan VARLIKLARIM bölümünde hesabınızdaki toplam paranızı görebilirsiniz.

ziraat bakiye sorgulama

Ziraat Bankası hesap özetine nasıl bakılır sorusuna da burada cevap verebiliriz. İnternet bankacılığına giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan DURUM İZLE bağlantısına tıklayın. Yönlendirildiğiniz sayfada hangi hesabınızın hesap hareketlerini görüntülemek istiyorsanız seçiminizi yapın. Ziraat hesap özeti hizmeti ile hesabınızdaki paranızı kullanarak ne için harcama yaptığınızı görebilirsiniz. Ayrıca Ziraat hesap no sorgulama işleminizi de Ziraat inernet şubesi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil Bankacılıktan Bakiye Sorgulama

Ziraat Bankası hesabıma bakmak istiyorum diyorsanız internet bankacılığı ve Ziraat Bankası mobil bankacılık hizmetini de kullanabilirsiniz. Mobil bankacılığa giriş için yine müşteri numarası ya da TC Kimlik numarası ve şifreye ihtiyacınız vardır.

Mobil bankacılığa giriş şifresi için internet bankacılığına giriş şifresini de kullanabilirsiniz. Mobil bankacılığa giriş internet üzerinden gerçekleşmektedir.

1-Ziraat Bankası mobil şubeye giriş yapın. Ziraat bakiye öğrenme işleminiz giriş yaptığınızda ana ekranda görünecektir. Diğer hesaplarınızın Ziraat bakiye sorgulama işlemini yapmak için adımları uygulamaya devam edin.

ziraat mobil bakiye

2-Sol taraftaki menüyü açın. Hesaplarım seçeneğine tıklayın.

bakiye sorgulama

3- Hangi hesabınızın bakiye sorgulama işlemini yapmak istiyorsanız seçiminizi yapın.

4- Ziraat Bankası hesabınızdaki parayı bu şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Ziraat bakiye sorgulama ücretsiz olarak adımları uygulayarak yapabilirsiniz. Ziraat bakiye sorgulama telefon ile mobil bankacılık ile ya da mesaj ile yapılabilir. Ziraat bakiye sorma mesaj ile yapmak için yazımızın sonundaki açıklamayı okuyabilirsiniz.

Ziraat Bankası bakiye sorgulama telefon ile yapmak isterseniz Ziraat Bankası Hesap Bakiyesi Sorgulama Nasıl Yapılır? yazımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Mesajla bakiye sorgulama ile bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın