İş Bankası Anında İhtiyaç Kredisi Başvuru Ve Faiz Oranları

İş-Bankası-Başvuru-Takip

İş Bankası Anında İhtiyaç Kredisi Başvuru Ve : İş Bankası ile müşterilerine ihtiyaç kredisini farklı faiz oranları ve vade seçenekleri ile veriyor.İş Bankası haftanın istediğiniz gün ve saatinde başvuru yapabileceğiniz Anında Kredi ismi ile veriyor. Bankalar müşterilerinin evlilik, tadilat, ev eşyası yenileme, eğitim gibi pek çok masrafları için veriyor. İş Bankası da 5000 TL, 10.000 TL ya da 15.000 TL  ihtiyaç kredisini şubeye gitmeye gerek kalmadan veren bankalardan.

İş Bankası Anında Kredi Başvurusu

İş Bankası Anında Kredi başvurusu yapmak için İş Bankası’nın internet şubesini kullanabilirsiniz. Ayrıca İşcep’ten de Anında Kredi başvurusu yapılmaktadır. Eğer kredi başvurunuz için onay verilirse İş Bankası şubesine gitmenize gerek kalmadan vadesiz TL mevduat hesabınıza krediniz aktarılacaktır.

İş Bankası Anında Kredi başvurusunu İş Bankası İnternet Şubesi’nden yapmak için bankadan resmi internet sitesine girmelisiniz. “Kredilerim” yazan menüden “Hızlı Kredi” bağlantısını tıklayarak İş Bankası Anında kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası İşcep’ten Anında Kredi Başvurusu

İş Bankası İşcep ile Anında kredi ihtiyaç kredisi için başvuru yapmak istiyorsanız İşcep’e girdikten sonra Kredilerim isimli seçenekten sonra “Hızlı Kredi” bağlantısıyla kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. İş Bankası İşcepten kredi başvurusu işte böyle yapılıyor.

İş Bankası Anında Kredi için İşcep’ten ya da İnternet şubesinden tutarı 15.000 TL olan kredi başvurunuzu 36 ay vade ile geri ödeme koşuluyla gerçekleştirebilirsiniz. Eğer ihtiyaç kredisi başvurunuza onay verilirse 15.000 TL ihtiyaç krediniz İş Bankası’ndaki vadesiz TL mevduat hesabına aktarılmış olacaktır.

İş Bankası Anında Kredi 15.000 TL Hesaplama

İş Bankası Anında kredi ile ihtiyaç kredisi 15.000 TL tutarında 36 ay vade ile alınabilmektedir. Bu kredi için ayrıntılara bakalım.

15.000 TL Anında Kredi için uygulanan faiz oranı %1,49’dur.

15.000 TL kredi 36 ay vade seçeneği ile geri ödenebilir.

Bu İş Bankası ihtiyaç kredisi için aylık olarak bankaya ödemeniz gereken tutar 569 TL’dir.

Kredinin vadesi boyunca bankaya toplamda ödeyeceğiniz tutar ise 20.471 TL’dir.

İş Bankası Anında Kredi Faiz Oranları

İş Bankası Anında Kredi 5000 TL ve 12 ay kredi vadesi için % 1,39 faiz oranı uygulanmaktadır.

İş Bankası Anında Kredi 10.000 TL ve 24 ay kredi vadesi için % 1,39 faiz oranı uygulanmaktadır.

İş Bankası Anında Kredi 15.000 TL ve 36 ay kredi vadesi için % 1,49 faiz oranı uygulanmaktadır.

İş Bankası 10.000 TL Anında Kredi Hesaplama

İş Bankası ihtiyaç kredisi kapsamında Anında Kredi ismi ile 10.000 TL krediyi 24 ay vade ile alabilirsiniz. Kredinin ayrıntıları aşağıdaki gibidir.

Bu kredi için uygulanan faiz oranı %1.49’dur.

Bu kredi için vade süresi 24 ay olarak seçilebilir.

Yıllık sigorta primi alınmamaktadır.

Tahsis ücreti olarak 50 TL alınmaktadır.

Bu kredi için 24 ay boyunca aylık olarak ödeyeceğiniz tutar 516 TL’dir.

Krediniz vade süresi boyunca bankaya toplamda ödeyeceğiniz tutar ise 12.386 TL’dir.

 

İş Bankası Anında Kredi Özellikleri (İhtiyaç Kredisi)

İş Bankası’ndan alabileceğiniz Anında Kredi isimli ihtiyaç kredisi için bankadan alabileceğiniz en fazla tutar 15.000 TL olarak sınırlandırılmıştır.

İş Bankası Anında Kredi ihtiyaç kredisine başvuru yapmak için bankanın şubesine gitmek zorunda değilsiniz.

Anında kredi başvurusu İş Bankası İnternet Şubesi ya da İşcep üzerinden yapılabilir.

İş Bankası Anında kredi başvurunuzu hafta içi ya da hafta sonu istediğiniz bir vakitte yapabilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi başvurunuz onaylanırsa bankaya gitmek zorunda değilsiniz. Onaylanan kredi tutarı bankadaki hesabınıza aktarılacaktır.

Kredi başvurusu kadar kredilerin ödenmesi de oldukça önemlidir. Eğer kredinizi zamanında ödemezseniz gecikme faizi uygulanır ve bu durum kredi notunuzun düşmesine neden olur. Ayrıca kredi masrafları ve faiz oranı eklenince bankadan aldığınız krediden daha fazlasını ödemek zorundasınız. Bu nedenle kredi almak yerine paranızı biriktirerek ihtiyaçlarınızı karşılamanızı tavsiye ediyoruz. Size tavsiyemiz faizsiz, aylarca borçlu kalmadan, faiz kadar tutarı ödemeyerek ihtiyaçlarınızı karşılamanızdır. Tercih edilmesi gereken yol da budur.

2 Responses

Tüm yorumları göster
  1. can892
    24 Haziran 2016
  2. serra
    29 Haziran 2016

Bir cevap yazın