İş Bankası Anında Kredi Hesaplama Tablosu

isbankasi-anindakredi

İş Bankası Hesaplama Tablosu: iş bankası hızlı kredi hesaplama tablosu, iş bankası ihtiyaç kredisi ürünlerinden olan Anında Kredi’nin özellikleri ve hesaplaması, diğer kredi tutarlarının hesaplama tablosu yazımızın içeriğinde yer almaktadır. İş Bankası müşterilerine özel olarak anında kredi hizmetiyle çok hızlı bir şekilde kredi desteği sunmaktadır. İş Bankası anında kredi başvuru işlemleri İş Bankası internet sitesi üzerinden ve İşCep üzerinden yapılmaktadır. İnternet şubesi üzerinden kredilerim bölümünden hızlı krediye tıklayarak, İşCep üzerinden ise yine kredilerim bölümü üzerinden hızlı kredi kısmından başvurularınızı yapabilirsiniz. İnternet şubesi ya da İşCep ile yapılan başvurular, 15.000 TL’lik miktara ve 36 aylık vadelere kadar, kredisi onaylanan için bankadaki mevduat hesabına aktarılmaktadır. Böylece kredinizi hemen alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

İş Bankası 15.000 TL Anında Kredi

İş Bankası 15.000 TL’lik anında krediler için şubeye gitmeye de gerek kalmıyor. 7 gün 24 saat boyunca başvuru işlemlerinin yapılabildiği anında kredi, onaylanır onaylanmaz hesabınıza gönderilmektedir. 15.000 TL’ye kadar olan krediler için %1,39 faiz uygulanmaktadır. Kredinin geri ödemesi ise 30 gün sonra başlamaktadır. Kredi için 25 TL’den 75 TL’ye kadar değişen rakamlarda tahsis ücreti alınmaktadır. Acil kredi ihtiyaçlarınızda İş Bankası anında kredi başvuru işlemlerini yaparak, kredinizin onaylanması durumunda hızlı bir şekilde anında kredi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

İş Bankası Anında İhtiyaç Kredisi Hesaplama Tablosu

İş Bankası Anında aşağıdaki gibidir.

enkredi

İş Bakası Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası’nın Anında Kredi Başvurusu internet üzerinden ya da İşCep ile yapılabilir. Günün harhangi bir saatinde ve istediğiniz bir günde haftasonu farketmeksizin Anında Kredi başvurusu yapılabilmektedir.

Anında Kredi Başvurusunu internet şubesi ile yapacaksanızİ Kredilerim seçneğinden sonra Hızlı Kredi’yi tıklayarak kredi başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Anında Kredi Başvurusu İşCep ile gerçekleştirmek istiyorsanız; İşCep içerisinde yer alan Kredilerim seçeneğinden sonra Hızlı Kredi ‘ yi seçenerek kredi başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi Özellikleri

  • Bu kredi ürünü için en falza 15.000 TL kredi çekilebilir.
  • En fazla seçilebilecek vade 36 aydır.
  • Krediye başvuru İnternet Şubesi ya da İşCep üzerinden yapılabilmektedir.
  • Anında Kredi başvurunuz bankadan onay aldığında krediyi çekmek için bankaya gitmenize gerek yoktur. Kredinizi kullanabilirsiniz. Bankada bulunan vadesiz TL mevduat hesabına bankadan onaylanan kredi tutarınız aktarılacaktır.
  • Kredi için alınan kredi tahsis ücreti aldığını kredinin tutarına göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca söz konusu olan ücret için %5 oranında hesaplanan BSMV eklenmemiştir.
  • Yukarıda yer alan tabloda yıllık maliyet oranı için sigorta miktarı eklenmemiştir.
  • İşCep uygulamasıı kullanamk için telefonunuzdan İş Bankası’nın resmi internet sitesine girerek uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
  • İş Bankası Anında Krediye internet yada İşCep ile istediğiniz zaman kredi başvuru işlemi yapabilirsiniz.

 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın