İş Bankası Bayram Kredisi Başvuru 6 TL Taksitle

Bayram-Kredisi-720x200-Banner

İş Bankası 6 TL Taksitle: İş Bankası yaklaşan bayram için Geleneksel ’ni 6 TL taksit ile 5000 TL krediyi müşterilerine sunacağını açıkladı. Bankalar bayramın yaklaşmasıyla beraber kredilerin faiz oranlarını ve vade seçeneklerini bayrama özel kampanyalar ile açıklamaya başladı. Bu bankalardan biri olan İŞ Bankası da GELENEKSEL BAYRAM KREDİSİ” ismi ile bayrama özel kampanyası ile müşterilerini bayram kredisi kullanmaya davet ediyor. İş Bankası Türkiye’ nin pek çok yerinde bulunuyor ve 1300 şubeye sahip olan bir bankadır.

İş Bankası  

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi için son başvuru tarihi 12 Temmuz 2016 olarak açıklandı. İş Bankası’ndan Geleneksel Bayram Kredisi kullanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar kredi başvurularını gerçekleştirmiş olmalıdır. Ayrıca İş bankası  Anında Bankacılık kanallarıyla da kredi başvurularını zamana ve mekana bağlı olmadan alıyor.

İş Bankası 6 TL Taksit ile 5 bin TL Bayram Kredisi

Türkiye İş bankası Geleneksel Bayram Kredisi kapsamında müşterilerine 6 TL taksit ile kredi veriyor.  6 lira taksitle 5 bin TL kredi İş Bankası Bayram Kredisi ile alınabiliyor. Ayrıca 50 bin TL kredi almak isteyeler için vade seçeneği 36 aya kadar olabiliyor. İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi’ne başvurmak için son gün 12 Temmuz 2016 olarak açıklandı.

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi’ni biraz açıklamak gerekirse 5000 TL kredi için 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi alınabiliyor. İş Bankası Bayram Kredisi’nin bu kredi tutarı için uygulanan aylık faiz oranı %1,30 olmaktadır. Krediyi ödeyeceğiniz toplam süre ise 1096 gündür. Kredi kampanyasında söylenen 5,99 TL günlük olarak ödenecek taksit tutarıdır. Kredinin vade süresi boyunca toplamda bankaya ödeyeceğiniz faiz ve anapara tutarı ise 5.521 TL olacaktır.

İş Bankası 50 Bin TL 36 Ay Geleneksel Bayram Kredisi

İş bankası Geleneksel Bayram Kredisi ile 50.000 TL kredi alınabiliyor. 50.000 TL kredi için ödeme süresi 36 ay olarak da seçilebiliyor. Bu kredi için uygulanan faiz oranı %1,30 olmaktadır. Kredinin vade süresi boyunca toplamda bankaya anapara ve faiz için ödeyeceğiniz tutar 65.335 TL olmaktadır.  İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi için ödeyeceğiniz tutar bilgileri aşağıda yer almaktadır.

  • İş Bankası Bayram Kredisi için kredi taksit tutarı aylık 1.815 TL’dir.
  • 250 TL tahsis ücreti alınmaktadır.
  • 316 TL yıllık sigorta ücreti alınmaktadır.
  • Yıllık maliyet oranı 20,3515’ tir.

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi Başvurusu

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi’ne başvuru yapmak için sms gönderebilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra NAKİT yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik numaranızı yazıp bir boşluk bırakıp Kredi Tutarınızı yazdıktan sonra bir boşluk Aylık Gelirinizi yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra bu mesajı 4402 numarasına kısa mesaj olarak göndermeniz gerekiyor. Bu mesaj içeriğindeki bilgiler tek bir mesajda yazılmalı ve 4402’ye mesaj olarak gönderilmelidir. Örnek İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi Başvurusu için aşağıdaki açıklamaya bakabilirsiniz.

Örnek : NAKİT 12345678901 5000 1000 gibi yazdıktan sonra 4402’ye gönderilmelidir.(Mesaj içeriği size göre uygun olacak şekilde düzenlenmelidir.)

Kredi başvurusu için gönderdiğiniz sms için GSM operatörleri tarafından ücret alınmaktadır. BU ücret ise 1 sms karşılığı ne kadar ücretlendiriliyorsa o kadar tahsil edilecektir.

İş Bankası Bayram Kredisi başvurunuzu sms ile yaptıktan kısa bir süre sonra kredi başvurunuzun cevabı telefonunuza iletilecektir.

Kredi başvurusu kolay gibi görünse de ödemeleri yaparken aldığınız tutardan daha fazlasını ödemeniz gerekiyor. Eğer krediyi ödeyecek düzenli bir gelire sahipseniz paranızı biriktirerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Tavsiye edilen ve seçilmesi gereken faiz nedeniyle daha fazla para ödemeden istediklerinizi almanızdır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın