İş Bankası Bayram Kredisi Başvurusu ve Hesaplama

iş bankası bayram kredisi

İş Bankası Başvurusu ve Hesaplama : İş Bankası’ndan Geleneksel Bayram Kredisi ile ihtiyaç duyduğunuz kredi desteğini alabilirsiniz. ödeme tablosundaki faiz oranlarını inceledikten sonra başvuru işleminizi İş Bankası kredi başvuru seçenekleri ile yapabilirsiniz. İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi için başvuru almaya başladı. İş Banka’sının geleneksel bir hale getirdiği bayram kredisi için başvuru yapmak istiyorsanız internet şubesinden , bankamatikten, mesajla, şubeden vs. başvurunuzu yapabilirsiniz. İş Bankası 1300’den fazla şubesi bulunan bir bankadır. Anında Bankacılık Hizmeti ile müşterilerine her an ve her yerde hizmet vermeye devam etmektedir. Nakit ihtiyacınızı karşılamak için İş Bankası’nın Geleneksel Bayram Kredisi’ne başvuru yapabilirsiniz.

İş Bankası Bayram Kredisi Başvurusu

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız şu yollardan birini tercih ederek başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru işlemin

-İş Bankası İnternet Şubesi’nden

-İş Bankası Bankamatiklerinden

-İşCep ile başvuru yapabilirsiniz.

-İşTabşet’ten başvuru yapabilirsiniz.

-İş Bankası 0 850 724 0 724 numaralı Telefon Şubesi’nden yapabilirsiniz.

-İş Bankası şubelerine giderek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru işleminizi yaptıktan sonra kredi başvuru sonucu cebinize gönderilmektedir. Kredinizin başvuru sonucu için çok beklemezsiniz.

İş Bankası Geleneksel Bayram kredisi başvuru süresi sınırlıdır. Belirli tarihler arasında kredi başvurusu yapılması gerekmektedir.

İş Bankası Mesajla Bayram Kredisi Başvurusu

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi için şubeye gitmeden başvuru yapmak istiyorsanız mesaj göndererek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra aralarında bir boşluk bırakarak şunları yazmanız gerekiyor ; NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZ bu bilgileri mesajda yazın. Yazdığınız bu mesajı SMS olarak 4402’ye gönderin. Kredi başvuru işleminizi bu şekilde yapabilirsiniz.

Örnek bir kredi başvurusu şöyledir : NAKİT 12345678901 15.000 2000. (Kredi başvuru mesaj içeriğini kendinize göre yazmalısınız.)

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi başvurusu yapmak isteyenler için kefil ön şartı aranmamaktadır. Ancak banka gerekli görürse kredi başvurunuz için kefil talebinde bulunabilir.

İş Bankası Bayram Kredisi Hesaplama Tablosu

İş Bankası’nın Geleneksel Bayram Kredi’si için başvuru yapmadan önce örnek hesaplama tablosuna bakarak kredi tutarı için uygulanan faiz oranı, kredi masrafları, kredi vadesi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. İş Bankası bayram kredisi ödeme tablosu  üzerinde bir inceleme yapılğında görülebileceği gibi 50.000 TL’ye kadar kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Seçebileceğiniz en fazla vade ise 36 ay olarak belirlenmiştir.

İş Bankası bayram kredisi hesaplama

5.000 TL ihtiyaç kredisini 36 ay vade ile İş Bankası’ndan almak istediğinizde %1.35 faiz oranı uygulanmaktadır. Toplam geri ödeme için belirlenen süre olan 1096 gün üzerinden kredi hesaplaması yapıldığında günlük taksit tuarı 6,05 olmaktadır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın