İş Bankası Findeks Kredi Notu Öğrenme Ve Findeks Paketleri

iş bankası findeks kredi notu

İş Bankası Ve Findeks Paketleri : findeks kredi notu öğrenme nasıl, findeks kredi notu öğrenme işbank, findeks kredi notu kaç olmalı sorularınızın cevaplarını ve Findeks Paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Findeks kredi notu İş Bankası’ndan nasıl öğrenilir ve İş Bankası’ndan kredi almak için kredi notu kaç olmalı yazımızdan öğrenebilirsiniz. İş Bankası’ndan kredi notunuzu öğrenmeniz mümkündür ve risk raporu ile kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

İş Bankası Findeks Kredi Notu

Kredi notu, bankacılık ürünlerinden faydalanmak isteyenler için en önemli belirleyicilerdendir. Kredi notu yüksek olan kişiler yaptığı başvurulardan kısa süre içerisinde olumlu bir dönüş almakta ve bankacılık ürünlerinden faydalanmaktadır. Kredi notu, bir nevi bankalarda olan sicilinizi temsil eder. Farklı bankalardan yararlandığınız tüm bankacılık ürünleri için yaptığınız geri ödemeler kredi notunuzu belirlemektedir. Kredi notunuzu yüksek tutan etmen, ödemelerdeki düzenliliktir. Ödemelerini aksatan ya da yapmayan kişilerin kredi notu da düşüktür. Bu kişilerin bankaların ürünlerinden yararlanma olasılığı düşmektedir.

Findeks kredi notu : Findeks kredi notu bankalardan aldığınız bireysel niteliğe sahip kredi ve kredi kartlarıyla ilgili önceden yapmış olduğunuz dönem verileri ve kredi notuna sahip olan kişinin alışkanlıkları hakkında bilgi veren ve hesaplanan nottur.

Risk Raporu : Hala aktif durumda olan ya da son 5 yıllık zaman dilimi içerisinde kapatılmış olan krediler hakkında detayların olduğu rapordur.

İş Bankası’ndan Kredi Almak İçin Kredi Notu Ne Olmalı?

Ülkemizin köklü bankalarından İş Bankası, kredi notunu sadece kredi vermekte değil, verdiği kredilerdeki faiz oranlarındaki düşüşle de desteklemektedir. İş Bankası findeks kredi notu 1700 ve üzerinde olan müşterilerine özel olarak %0,95’den başlayan faiz oranlarıyla kredi vermektedir. Bu uygulama kapsamında 50.000 TL tutarına kadar ihtiyaç kredisi verilmektedir. Kredi için 250 TL tahsis ücreti alınmaktadır. Kredi notunun yüksek olması, İş Bankası’nda hem kredi almada kolaylık sağlamakta hem de uygun faiz oranlarıyla kredilerden faydalanma fırsatı vermektedir.

İş Bankası Findeks Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

İş Bankası Findeks kredi notunuzu öğrenmek için İş Bankası’ndan risk raporu almalısınız. Risk raporunuzu alabileceğiniz yerler İş Bankası internet şubesi, bankamatikler, bankanın şubeleri ve İş Cep ile risk raporu alabilir böylece kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Findeks Paketleri

KKB yani Kredi Kayıt Bürosu hizmetlerini üç farklı paket ile müşterilerine sunmuştur. Sizde sunulan Findeks paketlerden birini tercih ederek kredi notunuzla hizmetler alabilirsiniz.

Klasik Findeks Paketi

Klasik Findeks Paketi ile Findeks kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Risk raporu alabilir, izleme ve uyarı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Gold Findeks Paketi

Klasik Findeks Paketi için geçerli olan hizmetler bu paket için de geçerlidir. Bu hizmetlere ek olarak not danışmanlığı hizmetini alabilir ya da takipçi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Premium Findeks Paketi

Klasik Findeks Paketi için geçerli olan hizmetlere ek olarak not danışmalığı ve takipçi hizmetlerini de bu paket ile alabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve Findeks Paketi’ne üye olmak için İş Bankası şubelerine uğrayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın