İş Bankası Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar?

İş Bankası ATM’den günlük para çekme limiti 2017 yılında yazımızda yer aldığı gibidir. Bir değişiklik olmazsa 2018 yılında ad para çekme limiti farklı olmayacaktır. İş Bankası bankamatik kartı ile para çekme limiti yükseltilebilir. Detaylar yazımızda.

İş Bankası günlük para çekme limiti kadar ATM’den para çekmeniz mümkündür. İş Bankası Bankamatik Kart kullanarak istediğiniz gün ve istediğiniz saatte İş Bankası bankamatiklerinden işlem yapabilirsiniz. İş Bankası ATM’den yapabilecekleriniz;

-Para çekme işlemi yapabilirsiniz.

-Bireysel bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

-Müşteri numaranızın altında İş Bankası’nda tanımlı olan tüm hesaplarınızdan ATM ile para çekebilirsiniz.

-Ortak ATM’leri kullanarak İş Bankası hesabınıza ulaşmanız mümkündür. Nakit çekme, bakiye sorgulama işlemleri yapabilirsiniz. Yurt dışında da ATM’den para çekmek isterseniz Electron veya Maestro amblemi bulunan ATM’leri kullanarak para çekmeniz mümkündür.

Bankamatik kartı kullanılarak İş Bankası ATM’den günlük para çekme limiti 1.500 TL’dir. İş Bankası bankamatiklerinden para çekme ya da yurt içinde bulunan diğer banka ATM’lerinden para çekme işlemi yapabilirsiniz.

İş Bankası günlük para çekim limiti için belirlenen tutardan daha fazla para çekmek isterseniz limti artırma talebinde bulunabilirsiniz.

İş Bankası Günlük Para Çekme Limiti Yükseltme

İş Bankası ATM’den günlük para çekme limiti her bankada olduğu gibi İş Bankası’nda da bulunuyor. Bankamatikten para çekmek istediğinizde belirli tutarda para çekmeniz mümkündür. Ancak ATM’den daha fazla para çekmek isteyebilirsiniz. Banka böyle bir işlem yapabilir.

İş Bankası müşteri hizmetleri ile günlük para çekme limiti artıma talebinizi iletebilirsiniz. Limitinin ne kadar artırılmasını istiyorsanız müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. Talebiniz değerlendirmeye alınacaktır. Ayrıca bu talebinizi İş Bankası Şubesi’ne giderek de iletebilirsiniz. İş Bankası günlük para çekme limiti arttırma talebinizle ilgili bir engel olmadığında istediğiniz limitte ATM’den para çekebilirsiniz.

Bankamatik Karttan İnternetten Alışveriş

İş Bankası bankamatik kartı kullanılarak internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş yapacağınız sanal marketi seçerken MasterCard SecureCode veya Verified by VISA logosunun olmasına dikkat edin. Bu logoları gördüğünüz sanal işyerlerinden İş Bankası bankamatik kartınızı kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Bankamatik kartın bağlı olduğu İş Bankası hesabında alışveriş yapmak istediğiniz tutar bulunuyorsa alışverişinizin ödemesini bankamatik kartınızı kullanarak yapabilirsiniz.

İş Bankası hesap kartı bakiye sorgulama yani İş Bankası hesabı bakiye öğrenme işlemi için internet şubesini kullanabilirsiniz.

İş Bankası Bankamatik Kartı Avantajları

İş Bankası bankamatik kartı nakit yerine kullanılabilir ve bu şekilde yaptığınız alışverişlerden puan kazabilirsiniz. İş Bankası bankamatik kartı ile;

Yaptığınız alışverişlerden Maxipuan kazanabilirsiniz.

Nakit taşımak zorunda kalmadan alışverişinizi kartınızla yapabilirsiniz.

Maximum üye iş yerlerinden alışveriş yapabilir, yaptığınız alışverişlerden Maxipuan kampanyaları ile daha çok Maxipuan kazanabilirsiniz.

Yurt içinde yaptığınız alışverişerden Maxipuan kazanabilir aynı zamanda yurt dışındaki iş yerlerinden yaptığınız alışverişlerden de Maxipuan kazanabilirsiniz.

Kazandığınız Maxipuanları alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Maxipuan iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerin ödemesi için maxipuanları kullanabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın