İş Bankası Hesap Bakiyesi Öğrenme Nasıl Yapılır?

is-bankasi-bakiye-sorgulama

İş Bankası Hesap Bakiyesi Öğrenme Nasıl Yapılır? : İş bankası hesabımda ne kadar para var kolaylıkla öğrenebilirsiniz. İş Bankası bakiye sorgulama nasıl yapılır yazımızda açıkladık. İş Bankası maaş öğrenme için de bakiye sorgulama yapabilir, böylece maaşınız yatırıldı mı öğrenebilirsiniz. Telefon bankacılığından İş Bankası hesap sorgulama numarası ise 0850 724 0 724’dir. İş Bankası bakiye sorgulama nasıl yapılır bakalım.

İş Bankası Hesap Bakiyesi Sorgulama

İş Bankası bakiye sorgulama ile alışveriş yapmadan önce hesabınızda ne kadar para olduğunu öğrenebilirsiniz. Böylece alışveriş planınızı yaparak ödeme noktasına geldiğinizde sıkışmazsınız. İş Bankası hesap bakiye sorma ile hesabınızdaki paranın ne kadar olduğunu unuttuğunuzda öğrenmenize yardımcı olacak bir kaç seçenek bulunmaktadır. İş Bankası internet bankacılığından, ATM’den, şubeden ya da telefon bankacılığından bakiyesi sorgulaması yapabilirsiniz.

İnternetten İş Bankası Hesap Bakiyesi Öğrenme

Türkiye İş Bankası internetten bakiye sorgulama ile hesabınızda ne kadar para kaldığını internet bankacılığından yapabilirsiniz. İş bankası bakiye kontrol işleminizi internet şubesinden yapmak için İş Bankası internet bankacılığına giriş yapmalısınız. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra hangi hesabınızın bakiyesini öğrenmek istiyorsanız o hesabınızı seçebilir ve bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

İş Bankası internet şubesi bakiye öğrenme dışında, internet bankacılığından kartınızı kullanarak yaptığınız harcamaları da görebilirsiniz. Hangi tarihte ne kadar harcama yaptığınızı ve harcamalar sonucunda hesabınızda ne kadar para kaldığını internet üzerinden İş Bankası hesap bakiye görüntüleme ile öğrenebilirsiniz. İş Bankası bankamatik kartı hesap özeti 

İş Bankası ATM Bakiye Sorgulama

Türkiye İş Bankası bankamatik bakiye öğrenme için İş Bankası’na ait kartınızı ATM’ye yerleştirin ve şifrenizi girin. Menüde bakiye sorma, hesap özeti bölümünden hesabınızda ne kadar para kaldığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca hangi tarihte ne kadar harcama yaptığınızı da hesap özetinden öğrenmeniz mümkündür.

İş Bankası Telefon İle Bakiye Sorgulamama

İş Bankası bakiye sorgulama işleminiz için 0850 724 0 724 İş Bankası müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri temsilcisine bağlandığınızda size güvenlik amacıyla birkaç soru yöneltilecektir. Bu soruları doğru cevapladığınızda İş Bankası kart bakiyesi sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İş Bankası için telefon bankacılığını aradığınızda size gerekli olacak bilgi 11 haneli müşteri numaranızdır.

İş Bankası SMS İle Bakiye Öğrenme

İş Bankası sms ile bakiye sorgulama için İşCep uygulamasını kullanabilirsiniz. İşCep uygulamasını telefonunuza indirip kurduktan sonra İşCep’e giriş yapın. İşCep’ten hesap özeti, bakiye sorgulama ile hesabınızda kalan paranızı öğrenebilirsiniz. Güvenlik için gelen SMS içerisindeki kod ile sisteme İşCep’e girerek bakiye sorgulama yapabilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı bakiye sorgulama işleminiz için internet bankacılığına giriş yaptığınızda kredi kartı ile giriş yaptığınız için telefonunuza gelen SMS içerisindeki kodu girerek hesap bakiyenizi öğrenebilirsiniz. İnternet bankacılığında kart numaranızı, şifrenizi girdikten sonra  cep telefonunuza gelen SMS içerisindeki onay kodunu kullanarak sisteme giriş yapabilir bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın