İş Bankası Kiralık Kasa Fiyatları Ebatlarına Göre

is-bankasi-kiralik-kasa

İş Bankası Kiralık Kasa Fiyatları Ebatlarına Göre : Bankada kasa kiralama güvenilir mi merak edilen bir sorudur. İş Bankası gibi bir çok banka kiralık kasa hizmeti vermektedir. Bankadan kiralık kasa kiralamanın güvenli olduğu söylenebilir. Hırsızlık, kaybolma gibi risklere karşı kiralık kasalar tercih edilebilir.

İş Bankası kiralık kasa açma işleminden önce yapmanız gereken kiralık kasa hizmetinin hangi İş Bankası şubelerinden verildiğini öğrenmelisiniz. Kiralık kasa hizmeti her İş Bankası şubesinde verilmemektedir.

İş Bankası kiralık kasa açmak için kiralık kasa hizmeti verilen şubeye giderek bu talebinizi iletebilirsiniz. Kiralık kasa işleminiz sırasında İş Bankası kiralık kasa kullanımı hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. İş Bankası kiralık kasa fiyat bilgisi ise yazımızda yer almaktadır.

İş Bankası kiralık kasa boyutları ise küçük, orta ve büyük olarak gruplandırılabilir. İş Bankası kiralık kasalar değerli varlıklarınız için kullanılabilir.

İş Bankası Kiralık Kasa Fiyatları

Değerli eşyalarınızı ya da değerli belgelerinizi saklamak için kiralık kasa kullanabilirsiniz. Hırsızlık gibi diğer risklere karşı değerli eşyalarınızı korumak için kiralık kasaları tercih edebilirsiniz.

İş bankası kiralık kasa ücretleri kasa ebadına göre farklılık göstermektedir. Aşağıda İş Bankası standart kasa yıllık ücretlerini görebilirsiniz.

İş Bankaıs kiralık kasa ücretleri kasa ebadına göre şöyle;

Küçük Standart Kasa Yıllık Kira Ücreti : 340 TL

Orta Standart Kasa Yıllık Kira Ücreti : 400 TL

Büyük Standart Kasa Yıllık Ücreti : 550 TL

İş Bankası robot kasa hizmeti de vermektedir. İş Bankası’ndan robot kasası hizmeti almak istiyorsanız İstanbul Şubesi’ni tercih etmeniz gerekiyor. Çünkü İş Bankası tıbıt kasa hizmeti yalnızca İstanbul’da bulunan İş Bankası şubesinde verilmektedir. İş Bankası robot kasa yıllık kira ücretleri ise şöyle;

Küçük Robot Kasa Yıllık Kira Ücreti : 680 TL

Orta Robot Kasa Yıllık Kira Ücreti : 800 TL

Büyük Robot Kasa Yıllık Kira Ücreti : 1100 TL

İş Bankası kiralık kasa bedeli kasa boyutlarına göre bu şekildedir. Robot kasa İş Bankası kiralık kasası olan şubeler ile kiralanabilir ve bu şube yalnızca İstanbul’dadır.

İş Bankası Kiralık Kasa Depozito Ücreti

İş Bankası kiralık kasa çeşitlerinden istediğiniz kasa ebadını tercih edebilirsiniz. İş Bankası tüm boy kasalar için depozito ücreti almaktadır. Depozito ücreti bir defaya mahsus olarak alınmaktadır. İş Bankası kiralık kasa için ödemeniz gereken depozito ücreti 250 TL’dir.

İş Bankası kiralık kasa olan şubeler ile kiralık kasa kullanmanız mümkündür. İş Bankası kiralık kasa kapatma durumunda ise banka alınan depozito ücretini müşteriye iade etmektedir.

İş Bankası kiralık kasa ücreti yıllık olarak alınır. Alınan kira ücreti ise İş Bankası kiralık kasa ebatları hangisi ise ona göre değişmektedir, küçük kiralık kasa için farklı, büyük kiralık kasa için farklı ücret alınmaktadır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın