İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu ve Sonucu Sorgulama

 

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu ve Sonucu Sorgulama: iş bankası kredi kartı başvurusu takip etme, iş bankası kredi kartı başvuru formumaximum kredi kartı başvurusu işlemlerini adım adım hangi yollardan yapabileceğinizi yazımızın içeriğinde açıkladık. Sizekolay gelen başvuru yöntemi ile İş Bankası kredi kartlarından istediğiniz kart için başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ülkemizin en köklü ve en çok tercih edilen bankalarının başında gelen İş Bankası, kredi kartı konusunda da yoğun olarak tercihte bulunulan banka konumunda bulunmaktadır. En avantajlı şartlarda müşterilerine kredi kartı kullandıran banka tarafından, yapılan alışverişler karşılığında da puan verilmektedir. İş Bankası kredi kartlarında nakit çekim özelliği de bulunduğundan, her türlü nakit ihtiyacınızda nakit avans çekebilirsiniz.

İş Bankası SMS Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası’nın pek çok kredi kartı çeşidi bulunmaktadır. İş Bankası Kredi Kartı isimleri aşağıdaki gibidir.

  • Maximum
  • Maximiles
  • Makro Maximum Kart
  • Maximum TEMA Kart
  • İş’te Üniversiteli

isimli kredi kartları bulunmaktadır. Size uygun ve avantajlı gelen İş Bankaıs kredi kartı çeşidini belirlemesiniz. Sonrasında başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu kredi kartlarından birini almak için başvuru işleminizi kolay ve hızlı bir şekilde sms ile yapabilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı başvuru işlemleri SMS ile hızlı bir şekilde yapılmaktadır. İş Bankası Maximum yazıp T.C. kimlik numaranızı 4402’ye mesaj olarak göndererek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

İş Bankası Kredi kartı İnternet Üzerinden Başvuru

İş Bankası kredi kartlarından hangisini alacağınızıa karar verdikten sonra başvuru için o kredi kartıyla ilgili olan sayfaya girmelisiniz. İşte adım adım İş Bankası internet üzerinden Maximum kredi kartı başvurusu.

  1. İş Bankası Maximum kredi kartı başvuru sayfasına girin, bu sayfaya girmek için isbank.com.tr/TR/bireysel/kartlar/hizli-kredi-karti-basvurusu/Sayfalar/hizli-kredi-karti-basvurusu.aspx adresini kullanabilirsiniz.
  2. Açılan sayfada sizden kimlik numaranız, cep telefonu numaranız, aylık ortalama geliriniz gibi bilgiler istenecektir.
  3. Sizden istenen bu bilgileir doğru ve eksiksiz bir şekilde ilgili alanlara doldurun.
  4. Seçimlerinizi yaptıktan sonra doğrulama kodunu da ilgili alana doğru bir şekilde girin ve “Başvur” butonuna tıklayın.
  5. Bu adımları doğru bir şekilde uyguladığınızda İş Bankası Maximum kredi kartı başvurunuz tamamlanmış olacaktır.

enkrediı

Size verilen bağlantıyı açtığınızda bu İş Bankası Kredi Kartı başvuru formunu göreceksiniz.

Ayrıca açılan bu sayfadan diğer kredi kartlarının başvuru işlemini de yapabilirsiniz. İsterseniz İş’te Üniversiteli ya da Maximiles kartlarının başvurusunu da yapabilirsiniz. Kredi kartı başvuruları internet üzerinden bu şekilde alınmaktadır.

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

İş Bankası kredi kartınızın başvuru sonucu sorgulama işlemi için bankanın müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartınızın başvurusu hakkında bilgi alabilirsiniz.

0850 724 0 724 İş Bankası müşteri hizmetleri numarasıdır. Bu numarayı arayarak kredi kartı başvurusu yaptığınızı belirterek sonucu öğrenmek istediğinizi ifade edin ve kredi kartınızın başvuru sonucunu öğrenin.
Başvuru sonuçları değerlendirilmekte ve uygun olan kişilere kredi kartı çıkarılmaktadır. İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemlerini ise müşteri hizmetleriyle yapabilirsiniz. İnternet üzerinden de başvuru sonuçları hakkında bilgi edinilebilmektedir. İnternet sorgulamaları için referans numarası gerekmektedir. Başvurusu kabul edilen kişilerin kredi kartları bir hafta sonra bankaya ya da belirtilen adrese gönderilmektedir. Ortalama olarak bir hafta sonra telefon bankacılığıyla bilgi alabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın