İş Bankası Maxipara Kart Özellikleri

İş Bankası Maxipara hediye kart, para kart ismi ile bilinmektedir. Yazımızda Maxipara kart ne işe yarar açıkladık. Kart başvurusunu yaptıktan sonra kartı alabilir ve kartı kullanmasını istediğiniz kişiye verebilirsiniz. Kartı verdiğiniz kişi alışverişlerde kartı şifre ile kullanmaktadır. Detaylar yazımızda.

Öncelikle İş Bankası Maxipara Kart nedir kısaca bakalım. İş Bankası’nın sunduğu Maxipara Kart bir bankamatik kartı ya da kredi kartı olarak sınıflandırılmamaktadır. Maxipara Kart’lar yüklediğiniz miktar kadar alışveriş yapılmasına imkan veren, isterseniz hediye edebileceğiniz isterseniz çalışanlarınızın başarılarını ödüllendirmek gibi limitini sizin belirleyebileceğiniz bir kart olarak tanımlanabilir.

İş Bankası Maxipara hediye ederek sevdiklerinize nakit yerine kullanabilecekleri bir kart verebilirsiniz.

İş Bankası Maxipara Kart başvurusu yapmakdan önce hangi kart tipine sahip olacağınızı seçmelisiniz. Türkiye İş Bankası Maxipara Kartlar şu şekildedir;

-MaxiPara Kart

-MaxiPara Gençlik (+18) Kart

-MaxiPara Gençlik (-18) Kart

MaxiPara Hediye Kart

-MaxiPara Sinema

Maxipara Kart Başvurusu

Maxipara Kart almak için İş Bankası Şube’sini ziyaret edebilirsiniz. Başvuru formunu aldıktan sonra içerisinde sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurduktan sonra başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Eğer Maxipara Hediye Kart almak ve isimsiz olarak düzenletmek istediğinizde işleminiz daha kısa sürebilir. İlgili banka personeline bu talebinizi ilettikten sonra MaxiPara Kartlar şubeden yaptığınız başvuru anında size verilecektir.

İş Bankası Maxipara başvuru işleminiz sırasında aldığınız kart için kart şifresi de kullanıcısına verilmek üzere size teslim edilmektedir. Türkiye İş Bankası Maxipara kredi kartı değildir.

İnternet Şubesi’nden de başvuru yapmak mümkündür.

Sevdikleerinize film hediye etmek isterseniz MaxiPara Sinema Kartlar’ını tercih edebilirsiniz. MaxiPara Sinema Kart satışının olduğu yer ise Cinemaximum’lardır.

Maxipara Hediye Kart

İş Bankası Maxipara Kart çeşitlerinden olan hediye karta istediğiniz tutarı yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminden sonra kartı hediye etmek istediğiniz kişiye verebilirsiniz. Böylece hediye seçmek zorunda kalmazsınız ve kartı alan kişi kart ile alışveriş yapabilir.

Arkadaşınıza alacağınız hediye için, bir arkadaşınızın yeni doğan bebeği için ya da pek çok diğer hediye almak istediğiniz kişilere verebileceğiniz bir seçenektir.

Maxipara hediye kartı vereceğiniz kişinin İş Bankası müşterisi olması şart değildir.

Maxipara hediye kart verdiğiniz kişi, kart içerisindeki tutarı nakit olarak çekemez, ancak bu tutarı alışverişlerinde kullanabilir.

Maxipara Hediye Kart limit için belirlenen tutar 300 TL’dir. Yani kart en fazla 300 TL yükleme yapabilirsiniz.

İş Bankası’nın sunmuş olduğu sevdiklerinize hediye edebileceğiniz hediye kart üzerinde isim bulunmadığı için son kullanma tarihi geldiğinde yenilenme işlemi yapılmamaktadır. Ayrıca içerisinde kalan tutar bu durumda iade edilmememektedir.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın