İş Bankası Maxipuan Sorgulama Nasıl Yapılır?

maxipuan sorgulama

İş Bankası kredi kartı maxipuan kazanma imkanı vermektedir. Maxipuanöğrenme ile biriken puanları öğrenebilirsiniz. Ayrıca biriktirdiğiniz puanları maximum üye işyerlerinde harcayabilirsiniz. Giyim, market, uçak bileti gibi bir çok üye il yerinde puanlarınızı kullanabilirsiniz.

İş Bankası Maxipuan Öğrenme

İş Bankası Maximum kredi kartı kullananlar yaptıkları alışverişlerden maxipuan kazanabiliyor. Yapılan alışveriş kadar maxipuan kazanma imkanı verilen Maximum Kredi Kartı maxipuan kampanya seçenekleri ile daha çok puan kazanabiliyor.

İş Banjası kredi kartını internet alışverişine açtırma işlemi ile internetten alışveriş yapabilirsiniz. Yapılan alışverişten maxipuan kazanabilirsiniz. Ayrıca biriken maxipuan ile internetten alışveriş yapmanız da mümkündür.

Maxipuan bankamatik kartı ile de kazanılabilir. Bankamatik kartına özel maxipuan kampanyaları ile puan kazanabilir, bankamatik maxipuan sorgulama için internet bankacılığını, telefon bankacılığını kullanabilirsiniz.

Maxipuan öğrenme oldukça kolay ve kısa süreli bir işlemdir. Maxipuan öğrenilir bakalım.

Maxipuan Nasıl Sorgulanır?

Maxipuan sorgulama için farklı seçenekler bulunmaktadır. İnternet bankacılığından puan sorgulama yapabilirsiniz, İş Bankası telefon bankacılığından puan sorgulama yapabilirsiniz, isterseniz İş Bankası şubesinden de biriken kredi kartı puanları sorgulatabilirsiniz.

İş Bankası internet bankacılığına giriş çin kullanıcı bilgilerine ihtiyacınız vardır. Müşteri numarası ve internet şubesi giriş şifre bilgileri ile sisteme girdikten sonra biriken maxipuanlarınızı öğrenebilirsiniz.

İş Bankası telefon bankacılığı maxipuan sorgulama işlemi için kullanılabilir. 0850 724 0724 numarasını arayarak kredi kartı ile ilgili gerekli adımları takip ederek kredi kartından biriken puanlarınızı öğrenebilirsiniz. Müşteri temsilcisine ulaştığınızda da ne kadar maxipuan birikmiş sorabilirsiniz.

İş Bankası ATM aracılığı ile de maxipuan sorgulama yapabilirsiniz.

Maxipuan kullanılan yerlerden kredi kartınızı kullanarak alışveriş yaptığınızda alışverişiniz için size fiş verilecektir. Bu fiş üzzerinde de biriken maxipuan bilgisini görebilirsiniz. Ayrıca alışveriş ödemesini yaparken ödemeyi alan mağaza görevlisine biriken maxipuanlarızın ne kadar olduğunu sorabilirsiniz.

Kazanmış olduğunuz maxipuanları kullanmasanız da puanlarınız bu durumdan etkilenmez. Harcamalarınızla biriktirilen maxipuanlar siz kullanana kadar portföyünüzde bekleyecektir.

Nasıl Maxipuan Kazanırım?

İş Bankası kredi kartı sahibi olanlar, kredi kartını kullanarak Maximum üye iş yerlerinden alışveriş yaptıklarında maxipuan kazanabilirler.

1 Maxipuan 1 TL değerinde olmaktadır.

1 maxipuan kaç TL değerindedir diye baktığımızda 1 TL olduğu görülmektedir.

Maxipuanı paraya çevirme hesaplama için bir örnek verecek olursak 100 maxipuan sahibi olanlar, 100 TL değerinde alışveriş yapabilirler.

Örneğin Maximum kredi kartı kullanarak maxipuan anlaşmalı yerler arasında bulunan bir iş yerinden alışveriş yaptınız diyelim. Bu iş yeri %5 oranında Maxipuan kazanma imkanı veriyorsa bu durumda 100 TL tutarında alışveriş yaptığınızda 5 TL değerinde Maxipuan kazanabilirsiniz. Kazandığınız maxipuanı bir başka alışverişte kullanabilirsiniz.

Biriken Maxipuan Nasıl Kullanılır?

Kredi kartı kullanarak yaptığınız harcamalar ile biriken maxipuan, Maximum üye işyerleri ile alışveriş yaparak kullanabilirsiniz. Maxipuan anında kullanılabilir. Ayırca maxipuanlar biriktirilebilir ve geçerli olduğu dönem içerisinde alışverişlerde kullanılabilir.

Maxipuanlar nerede geçer diyorsanız Maximum üye iş yerlerinde kullanılmaktadır. Puanlarınızı alışverişlerinizin ödemesi yapmak için kullanabilirsiniz.

Örneğin bir kazak aldınız ve 50 TL tutarında olsun. Biriken maxipuanlarınız 60 TL olsun. Siz kazağı 50 TL değerindeki maxipuanlar ile satın alabilirsiniz. Yani puan kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. 10 TL değerindeki maxipuan kalmış olur ve bu maxipuanı da başka bir alışverişinizde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Maxipuan üye iş yerleri ile kullanılabilir.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın