İşcep Nedir Ve Nasıl Kullanılır

iscepnasil-kullanilir

İşcep Nedir Ve Nasıl Kullanılır: işcep cep anahtar aktivasyon, işcep indir, işcep şifre nasıl alınır, indirmeyi yaptıktan sonra İşcep uygulamasını yaptıktan sonra nasıl kullanacaksınız işte tüm bu işlemleri nasıl gerçekleştireceğinizi yazımızda bulabilirsiniz.

İşcep bankacılık işlemlerinizi kolaylaştırmanız, hızla gerçekleştirmeniz adına kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulamayı doğru bir şekilde indirdikten sonra aktivasyon işleminin ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.

İşCep Nedir?

İşCep İş Bankası’nın müşterilerine sunduğu online bankacılık ile yapılan işlemlerinin telefona indirdiğiniz İşCep isimli yazılım ile bankacılık işlemlerinizi telefonunuzdan gerçekleştirmenizi sağlayan bir hizmettir. İşCep kendini yenileyen ve zaman ilerledikçe de geliştiren bir yazılımdır.

İşCep Nereden İndirilir?

İşcep uygulaması indirme linki için isbank.com.tr/indir adresini tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak İŞCep indirme sayfasına gidebilirsiniz. İşcep’i kullanbilmek için aktivasyon işlememi yapmanız gereklidir. Nasıl yaacağınızı yazımızda bulabilirsiniz.

İşcep Nasıl Kullanılır?

İşCep uygulamasını telefonunuza indirebileceğiniz gibi tabletinize yükleyerek de kullanabilirsiniz. İşCep indirme işlemi için İş Bankası resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İşCep uygulamasını kullanmak için bireysel müşteri olabilirsiniz, aynı zamanda ticari müşteriler de İşCep uygulamasını kullanabilirler. İşcep giriş işlemini indirdikten sonra nasıl gerçekleştireceğinize bakacak olursak;

  1. Programı indirme işleminizi tamamladıktan sonra bu yazılımı aktif olarak kullanabilmek için İşCep Cep Anahtar kullanmanız gerekmektedir.
  2. İşCep uygulamasını aktifleştirmek için İşCep uygulamasına giriş yapın.
  3. Giriş yapmak için müşteri numaranızı ve şifrenizi girin.
  4. Açılan ekranda İşcep’i kurduğunuz telefona gelen SMS içerisindeki anahtar numarsını girin.
  5. Şifreyi girdikten sonra İşCep’i kullanmaya başlayabilirsiniz.

İşCep Kolaylıkları

İş Bankası, internet bankacılığı işlemlerine daha kolay ulaşabilme amacıyla İşcep uygulamasını oluşturdu. İşcep uygulamasını telefonunuza indirerek, hesaplarınız hakkında işlem yapabilir ve aynı zamanda birçok avantajdan ve hizmetten yararlanabilirsiniz. İşcep’in sağladığı kolaylıklara değinecek olursak, ilk olarak 5000 İş Bankası şubesinin ücretsiz Wifi hizmetinden yararlanabilmenizi söyleyebiliriz. Ayrıca, ücretsiz internet erişimi için süre sınırı da bulunmamaktadır. Ücretsiz olarak internet hizmeti veren İş Bankası şubelerinde, kablosuz ağlar listesinde bulunan İşCep Wi-Fi ağına tıklayıp T.C. kimlik numaranızı ve bankaya kayıtlı olan cep telefonu numaranızı girerek internet erişimi sağlayabilirsiniz. Bu bilgileri girdikten sonra telefonunuza gelen SMS onayını da girmeniz gerekmektedir.

İşCep İle Ne Yapabilirim?

İşcep uygulamasıyla ATM’lerde ve banka şubelerinde yapılan çoğu işlem yapılabilmektedir. İşcep nasıl kullanılır? Neler yapılabilir? Sorularına cevap olarak, uygulamayla birlikte

-Yatırım fonları

-Fon alım satım işlemleri,

-Fatura ödemeleri

-ATM’lerden kartsız olarak para çekme

-Havale ve EFT

işlemleri gibi birçok bankacılık işlemlerinin yapılabildiğini söyleyebiliriz. Bu uygulamayla birlikte internet erişimi olan tüm yerlerde şubeye ya da ATM’lere gitmeye gerek kalmaksızın bankacılık işlemlerinizi dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

İşCep Parmak İziyle Giriş İşlemi

uygulamasına İOS 8 işletim sistemi ve TouchID özelliklerine sahip İphone 5S ve üzerindeki modellere sahipseniz eğer hiçbir şifre girişi yapmadan parmak iziyle giriş yapabilirsiniz. Cihazınıza parmak iziyle giriş yapabilmek için öncelikle bir defaya mahsus olarak aktivasyon yapılması gerekmektedir. Bu işlemin ardından şifre girişi olmadan hesabınıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca, parmak iziyle giriş işlemini dilediğiniz zaman telefon şubesini arayarak iptal de ettirebilirsiniz. Bu işlemin dışında kredi kartınızı İşcep’e tanımlamak istiyorsanız eğer, bu işlem içinde şubeye gidebilir ve gerekli işlemleri yaptırabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın