İşte Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu

iste-universiteli-basvuru

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı aidatsız olarak kullanılmaktadır. Kredi kartı özellikleri, avantajları ve başvuru hakkında yazımızdan bilgi alabilirsiniz. İşte Üniversiteli bankamatik kartı olarak da kullanılabilir. İşte Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı başvurusu ve kart özellikleri için okumaya devam edebilirsiniz.

İşte Üniversiteli Kredi Kartı Başvuru Şartları

İşte Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı başvuru şartlarından ilki 18 yaş ve üstü olmaktır. 18 yaşında olanlar ya da daha büyük olanlar ve lisansüstü eğitimlerini devam ettirenler de dahil olmak üzere İşte Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı başvurusu yapabilir. Üniversite öğrencisiyseniz başvuru yapabilirsiniz.

İşte Üniversiteli Kredi Kartı başvurusu için gerekenler öğrenci belgesi ve nüfuz cüzdanıdır. Bu iki belgeyi de yanınıza alarak İş Bankası şubesine gidebilir, aidatsız kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

İşte Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu

İşte Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı başvuru işlemi için İş Bankası şubesine gidebilirsiniz. İşte üniversiteli kredi kartı başvuru formu içerisinde yer alan bilgileri doldurduktan sonra banka personeline teslim ederek kredi kartı başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İşte Üniversiteli avantajları için İşte Üniversiteli Kredi Kartı başvurusu mesajla da kolaylıkla yapılabilir.

İş Bankası İşte Üniversiteli Kredi Kartı online başvuru da yapılabilir. Ancak Temassız özelliği bulunmasını istiyorsanız online yani internet üzerinden başvuru yapmanız da mümkündür.

Mesajla İşte Üniversiteli Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası İşte Üniversiteli Kredi Kartı başvurusu işlemi için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Telefonunuzun mesaj bölümüne girin ve AİDATSIZÜNİK yazın ve bir boşluk bırakın ve TC Kimlik numaranızı yazın. Yazdığınız bu mesajı 4402 numarasına SMS olarak gönderin.İşte Üniversiteli Kredi Kartı başvuru işleminiz gerçekleşecektir.

Örnek bir İşte Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı başvurusu ; AİDATSIZÜNİK 12345678901 sonrasında 4402 numarasına gönderilebilir. (Kendi TC Kimlik numaranızı yazmalısınız.)

SMS ile İş Bankası İşte Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı başvurusu bu şekilde yapılabilir. Kredi kartı başvurusu yapmak için şubeye gitmek istemiyorsanız bu seçeneği tercih edebilirsiniz.

İşte Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı Özellikleri

İşte Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı başvuru şartlarını taşıyorsanız, sonrasında kredi kartınızı almak için başvuru yapabilirsiniz. İş Bankası’ndan almak istediğiniz İşte Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı özellikleri ise şöyle;

-İşte Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı için yıllık kart ücreti ödemeniz gerekmiyor.

-İşte Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı Maximum üye iş yerlerinde kullanıldığında yapacağınız harcamalar ve ödeme işlemini İşte Üniversiteli Kredi Kartı ile yaptığınız zaman Maxipuan kazanabilirsiniz.

-İşte Üniversiteli Kredi kartı Maximum üye iş yerlerinde kullanılarak taksit seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

-İşte Üniversiteli Kredi Kartı bankamatik kartı özelliği de bulundurmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı kullanarak vadesiz hesaplarınızı kullanabilirsiniz. Bireysel bankacılık hizmetinden faydalanarak İşte Üniversiteli Kredi kartı borç sorgulama için hesap özetinizi görüntüleyebilir, hesap hareketlerinizi inceleyebilirsiniz.

-İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı kullanarak bu kartınıza bağlı sanal kart oluşturmanız mümkündür. İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde İşte Üniversiteli kredi kartı sanal kart seçeneği ile güvenli olarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Aidatsız kredi kartı başvurunuzu yaptıktan sonra İşte Üniversiteli başvuru takip ile kredi kartı başvurunuzun onaylandığını ya da onaylanmadığını takip etmeniz mümkündür. Başvuru takibi İş Bankası resmi internet sitesinden yapılabilir.

Aidatsız kredi kartınızı kullanırken kartınız için bir limit belirlenecektir. İşte Üniversiteli kredi kartı limiti yükseltme talebiniz için İş Bankası şubesine gidebilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. İş Bankaı müşteri hizmetleri numarası 0850 724 0724 numarasıdır.

Başvuru Yapmadan Önce

İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı başvurusu yapmadan önce İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı’nın sahip olmadığı şu özellikleri de unutmayın. Aidatsız İşte Üniversiteli kredi kartı özellikleri arasında sunulmayan bu özelliklerde bazıları;

Müzekart özelliği bulunmamaktadır.

Dönemsel olan Maxipuan kampanyalarından faydalanamazsınız.

Maximobil kredi kartı özelliğinden faydalanamazsınız.

Temassız ödeme özelliğinden faydalanamazsınız.

İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı yıllık aidat ödemesi yapmazken bu ayrıcalıklardan yararlanamazsınız.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın