Kadın Girişimcilere Özel Kredi Veren Bankalar

kadın girişimcilere kredi

Kadın Girişimcilere Özel Kredi Veren Bankalar: kadın girişimci destek kredisi teb,  finansbank girişimci kredisi, kadın girişimciye teminatsız kredi veren bankalar hakkında yazımızdan bilgi alabilirsiniz. Kadınların iş hayatındaki, ekonomideki yerlerinin artması ve kendi işlerini kurabilmeleri için bankalar kadınlara özel destek paketleri sunuyorlar. İşte veren bankalar ve kredi özellikleri yazımızda.

Kadınların iş hayatında daha çok yer alması, zamanla kendi işlerini kurmaları diğer kandınlara da girişimde bulunmaları için örnek olmaktadır. Kadınların kendilerini ifade etmeleri, bilinçlenmeleri, yeni iş imkanlarını tanımları ve kendi işlerini inşa etmeleri ile artık kadın girişimcilere özel bankacılık hizmeti de doğmuştur. Bu kadınlar için özel bankacılık hizmetlerinden biri de kadın girişimciler için kredi hizmetidir.

Kadın Girişimcilere Destek Veren Bankalar

Kadın girişimciler için bazı bankalar kadınların desteklenmesi, ekonomide yer alması için destekler sunuyor. Kadın Girişimcilere Destek Veren Bankalar aşağıdaki gibi listelenebilir.

 1. Vakıfbank Kadın Girişimcilere Özel Kredi Destek Paketi
 2. Finansbank
 3. Garanti Bankası Kadın Girişimci Destek Paketi
 4. TEB (Türkiye Ekonomi Bankası) Kadın Girişimci Kredi Destek Paketi
 5. Ziraat Bankası Kadın Girişimci Destek Paketi
 6. Denizbank Kadın Girişimcilere Özel Kredi Paketi
 7. Yapı Kredi Bankası Kadın Girişimcilere Kredi Destek Programı
 8. Halkbank ve KOSGEB İşbirliği ile Kadın Girişimcilere Destek Kredisi
 9. İş Bankası Kadın Girişimci Kredisi
 10. Şekerbank Kadın Esnafa ve İşletmecilere Özel Destek Paketi
 11. Burganbank Kadın Girişimcilere Destek Kredileri
 12. ABank Kadın Girişimci Kredisi

Kadın girişimcilerin artmasını sağlamak amacıyla destek veren bankalar bu şekilde sıralanabilir. Ekonomiye olan kadın etkisinin artması için kadınlar da bankaların destek paketlerinden faydalanabilirler.

Kadın Girişimcilere Destek Veren 5 Banka Hakkında bilgi için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Vakıfbank Kadın Girişimcilere Özel Kredi Destek Paketi

Vakıfbank kadın girişimcilere destek olmak için fon sağlayabiliyor ve ekonomideki yerlerini artırmaları için özel destek kredilerini kadın müşterilerine sunuyor. Vakıfbank’tan alacağınız kredi ile 84 aya kadar vade seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Bu kapsamda alacağınız krediyi isterseniz USD isterseniz EUR para biriminde kullanmanız mümkündür.

Finansbank Kadın Gişirimcilere Kredi

Finansbank kadın girişimcilere destek vermek amacıyla sunduğu kredide 36 ay vade seçeneği sunuyor. Finansbank’ın sunduğu bu destek paketinden yaralanabilecek kadın girişimci sayısı ise 2000 olarak belirlenmiştir. Finansbank sadece kredi değil eğitim gibi yardımlarla da destek oluyor.

Garanti Kadın Girişimci Destek Paketi

Garanti Bankası kadın girişimcilere verdiği kredi desteğinde 60 aya varan vade seçeneği ile kredi veriyor. Kredi faiz oranlarında ise kadın girişimcilere özel indirimler yapabiliyor. Kadın girimcilere verilen bu kredi ise KOBİ altında hizmete sunuluyor.

Destek paketi

TEB kadın girişimcilerin ticari kredi olarak alacağı bu kredi paketi ile kolaylık sağlıyor. TEB’den alacağınız 75.000 TL kredi için 36 ay vade seçebiliyorsunuz ve bu krediler için herhangi bir teminat gösterme zorunluluğunuz da bulunmuyor.

Ziraat Kadın Girişimci Destek Paketi

Ziraat Bankası kadın girişimcilere destek olmak için kredi vadelerini 60 aya kadar uzatabiliyor. Yapacağınız EFT, havale ve virman gibi bankacılık işlemleriniz için masraf almıyor. Ayrıca faiz konusunda kadın girişimcilere ciddi indirimler sunuyor.

 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster