Kara Listede Olana Burgan Bank’tan İhtiyaç Kredisi

Kara Listede Olana Burgan Bank’tan İhtiyaç Kredisi: Kredi notu düşük olanlara, kefil bulamayanlara, gelir belgesi sunamayan kişilere Burgan Bank’tan gelir belgesiz ve kefilsiz kredi fırsatı. Hem de kredi notu düşük olanlar da yasal takibe düşenler de bu krediden yararlanabiliyor.

Bu yazımızda yasal icra takibine düşen, toplumdaki ifadesiyle kırmızı kalem yiyen ve bu nedenle kredi notu düşen kişilerin de yararlanabileceği Burgan Bank’ın gelir belgesiz ve kefilsiz kredi kampanyasının detaylarından bahsedeceğiz.

Burgan Bank Gelir Belgesiz, Kefilsiz ve Anında İhtiyaç Kredisinin Özellikleri

Burgan Bank gelir belgesiz, kefilsiz, sigorta ücretsiz ve masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası ile son zamanlarda adından çokça söz ettirmeye başlamış durumdadır. “Dijital Kredi Kampanyası” adı altında duyurduğu kredi kampanyası ile Burgan Bank, gelir belgesi sunamayan ya da kefil bulamayan ancak kredi ödeme gücü bulunan herkese ihtiyaç kredisi vereceğini ilan etti.

Peki Burgan Bank’ın sunduğu bu kredi kampanyasının detayları nelerdir? İşte o detaylar;

  • Burgan Bank Dijital Kredi’nin dikkat çeken ilk özelliği gelir belgesi istenmemesidir. Gelir belgesi sunamadığı için bir çok kimse kredi alamamaktadır. Çünkü bankalar genellikle kişinin ödeme gücünün olup olmadığını elde ettiği düzenli gelire göre belirlemektedir. Oysa geliri olup da örneği seyyar (gezici) satıcılık yapan, sigortasız çalışan, ev hanımı olup da evinde parça başı iş yapan birçok insna bulunuyor. Ama bunlar gelirini belgeleyemiyor. İşte bu durumda olanlara Burgan Bank gelir belgesi istemeden kredi imkanı sunuyor. O halde Gelir belgesiz kredi Burgan Bank’ta diyebiliriz.
  • Bankalar verdikleri kredinin, faizi ile birlikte kendilerine düzenli bir şekilde ödenmesi istemektedir. Şayet kredi ödenmezse de krediyi tahsil etmek için teminat sunulmasını şart koşmaktadır. Bu teminat genellikle kefil olmaktadır. Ancak kefil bulmak kolay değildir. Bir çok kişi de sırf kefil bulamadığı için kredi alamamaktadır. İşte Burgan Bank bu sorunu da ortadan kaldırmıştır. Burgan Bank kefilsiz kredi imkanı sunmaktadır.
  • Burgan Bank’ın sunduğu kredide masraf da bulunmuyor. Böylelikle kredi çekerken karşınıza çıkan dosya masrafı, kredi masrafı gibi isimler altında düşünülebilecek gereksiz masraflara katlanmak zorunda kalmıyorsunuz. Burgan Bank masrafsız kredi ile almak istediğiniz krediyi tam olarak alırsınız.
  • Diğer bankaların kredi başvurularında hayat sigortası yapılması zorunlu tutulmakta ya da hayat sigortası yapılmazsa faiz arttırılmaktadır. Oysa Burgan Bank dijital ihtiyaç kredisinde hayat sigortası zorunlu değildir. Burgan Bank hayat sigortasız kredi ile ekstra masrafa girmeye gerek kalmadan kredinizi kullanabiliyorsunuz.

Burgan Bank Gelir Belgesiz ve Kefilsiz Ne Kadar Kredi Çekebilirim? 

Burgan Bank gelir belgesiz, kefilsiz, sigortasız ve masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 40.000 TL’ye kadar rahatlıkla ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisini 48 Ay’da Size Özel Belirlenen Faiz Oranlarıyla Ödeyebilirsiniz 

BDDK düzenlemeleri gereğince ihtiyaç kredileri en fazla 48 ay vade ile verilmektedir. Bu nedenle Burgan Bank da gelir belgesiz ve kefilsiz ihtiyaç kredisini maksimum 48 ay vade ile vermektedir. Ayrıca diğer bankalarda olduğu gibi Burgan Bank’ta sabit faiz oranı değil kişiye özel faiz oranı uygulanmaktadır. Böylece daha düşük faiz oranı ile uygun koşullarda kredi alma imkanı sağlanıyor. Ayrıca Burgan Bank kendi müşterisine daha düşük oranlı faiz uygulamaktadır.

Faiz oranı belirlenirken krediyi ne kadar süre içinde geri ödeyeceğiniz önemli bir kriterdir. Bu nedenle daha az vadeyle alınan kredilerde uygulanan faiz oranı daha düşük olmaktadır. Bununla birlikte Burgan Bank 18 ve 24 ay vade ile alınan kredilerde faiz oranını daha yüksek tutarken 36 ve 48 ay süre ile verilen kredilerde faiz oranını daha düşük tutmaktadır. Böylece Burgan Bank müşterilerinin uygun koşulda kredi ödemesini sağlamak istemektedir. Aşağıdaki tabloda 10.000 TL için örnek ödeme planına yer veriyoruz.

Burgan Bank Kefilsiz, Gelir Belgesiz, Masrafsız Dijital İhtiyaç Kredisine Başvuru Yolları

Burgan Bank kefilsiz, gelir belgesiz, masrafsız ve sigortasız ihtiyaç kredisine başvuru yapmak çok kolay. Hem de şubeye gitmenize de gerek bulunmuyor. Hatta krediniz onaylansa bile şubeye gitmenize gerek yok. Burgan Bank kuryesi kapınıza kadar gelip işlemlerinizi evinizin rahatlığında yapabiliyorsunuz. Burgan Bank dijital ihtiyaç kredisine şu yollarla başvuru yapılabiliyor:

  • İnternet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Burgan Bank’ın “https://www.burgan.com.tr” uzantılı resmi internet sitesine giriş yapıyorsunuz. Ana sayfada yer alan krediler menüsü altındaki dijital kredi bölümünü tıklıyorsunuz. Açılan sayfada yer alan başvuru formunu dolduruyorsunuz. Başvuru formunu doldurduktan sonra onaylıyorsunuz. Kredi sonucu anında belirtmiş olduğunuz cep telefonuna mesaj olarak geliyor.
  • Burgan Bank müşteri hizmetlerinin 0850 222 8 222 numaralı telefonunu arıyorsunuz ve karşınıza çıkan müşteri temsilcisine dijital krediye başvuru yapmak istediğinizi söylüyorsunuz. Müşteri hizmetleri temsilcisi bilgileriniz alıyor ve başvurunuzu yapmış oluyorsunuz.
  • Teknoloji ile uğraşmak istemiyorsanız Burgan Bank’ın en yakın şubesine giderek de başvrunuzu yapabilir ve kredi sonucunu anında öğrenebilirsiniz.

Burgan Bank Kredi Başvurusu Onaylanırsa İmza İçin Şubeye Gitmeye Gerek Yok!

Burgan Bank gelir belgesiz ve kefilsiz kredi talebiniz onaylanırsa kredi işlemleri için Burgan Bank şubesine gitmenize gerek bulunmuyor. Bunun yerine Burgan Bank anlaşmalı kurye firması ile gerekli evrakları adresinize kadar gönderiyor ve imza işlemlerinin ardından evrakları alarak banka şubesine götürüyor. Kurye gelmeden önce sizi telefon ile arıyor ve müsait olduğunuz zamanı soruyor. Randevu aldıktan sonra da o gün adresinize geliyor ve imza işlerini tamamlıyor. Yani imza işleriniz için banka şubesine gitmenize gerek kalmıyor. İmza işlerinin ardından onaylanan kredi anında Burgan Bank dijital hesabınıza yatıyor. Böylece dilediğiniz zaman bu parayı ATM hesabınıza havale ederek Burgan Bank şubesinden ya da ATM’sinden kredinizi herhangi bir masraf ödemeden ve dilediğiniz zaman çekebiliyorsunuz.

Kurye ziyareti sırasında hangi evrakları imzalayacağım diye düşünebilirsiniz. Kuryenin size imzalatacağı evraklar şunlardır: Burgan Bank Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi ve Kredi Sözleşmesi. Kurye bu işlem sırasında doğru kişi olduğunuzu belirlemek için kimlik ibraz etmenizi isteyecektir.

Tavsiyemiz

Burgan Bank kefilsiz ve gelir belgesiz ihtiyaç kredisi herkese hitap etmesinin yanında avantajlı bir kredidir. Kredi hakkında detaylı bilgi için Burgan Bank müşteri hizmetleri telefonu numarası olan 0850 222 8 222’yi arayarak, Burgan Bank resmi internet sitesine giriş yaparak ya da en yakın Burgan Bank şubesine giderek diğer bilgileri alabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster