Kefilsiz 5000 TL Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz-kredi-veren-bankalar-2015

Kefilsiz Veren Bankalar: Kefilsiz banakadan 5000 TL kredi veren bankalar arasında Denizbank Ve İngbank vermektedir. Bankalar kredi verme şartlarında genellikle kefil ya da gelir belgesi olmasını istemektedirler. Ancak her müşteri kefil bulamıyor ya da gelir belgesini bankaya sunamıyor. Bu nedenle bazı bankalar kefil olmadan kredi verebiliyor. Örneğin Denizbank kefil şartı olmadan ihtiyaç kredisi veriyor. 5000 TL kredi için bazı bankalar 24 ay vade seçeneği sunmaktadır.

DenizBank 5000 TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi

Denizbank 5000 TL kredi 24 ay vade seçenği ile vermektedir. Bu kredi için uygulanan faiz oranı ise %1.24’tür. 25 TL dosya masrafı alınmaktadır. 5000 TL ve 24 ay vade ile aylık bankaya ödemeniz gereken tutar 249 TL’dir.  Vade süresi boyunca bankaya toplamda ödeyeceğiniz tutar ise 6007 TL olmaktadır. Denizbank bu krediyi kefilsiz ve gelir belgesi olmadan vermektedir.

DenizBank 5000 TL KefilsizKredi Başvuru

Kefilsiz Denizbank 5000 TL krediye başvurmak için bankanın şubelerine gidebilir ya da cep telefonunuz ile başvuru yapabilirsiniz.  Denizbank Ceb’imne Krediye başvurmak için yapmanız gereken Kredim yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 3280 numarasına sms olarak tek bir kısa mesaj olarak göndermektedir. Ceb’imde Kredi’ye sms ile başvuru yaptıktan sonra başvurunuzun olumlu ya da olumsuz cevabı telefonunuza 5 dakika içerisinde gönderilmektedir.

ING Bank 5000 TL Kefilsiz Kredi 

ING Bank 5000 TL krediyi 24 ay vade ile vermektedir. Bu kredi için uygulanan faiz oranı %1,44’tür. Vade süresi boyunca toplamda ödenecek tutar ise 6175 TL’dir. Aylık ödeme tutarı 256 TL’dir.  Ayrıca dosya masrafı 25 TL’dir. İngbank kefilsiz ve teminatsız olarak 5000 TL krediyi vermektedir. Eğer 1700 ‘ün altında olan kredi notunuz varsa 5000 TL kredi için banka size daha yüksek bir faiz oranı uygulayacaktır.

ING Bank 5000 TL Kefilsiz Kredi Başvuru

ING Bank 5000 TL kefilsiz krediye başvurmak için yapmanız gereken TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 2205 numarasına kısa mesaj olarak göndermektir. Bu şekilde başvurunuzu yaptıktan sonra banka tarafından kredinize olumlu ya da olumsuz bir cevap verilecektir. 5000 TL kefilsiz kredi için başvurduğunuz mesajın sonucu 5 dakika içerisinde gönderilmektedir.

Kredi başvurusu yapmak ve kredi almak her ne kadar kolay gbi görünse de krediyi ödemek de oldukça önemlidir. Ödenmeyen ya da ödemesi geciktirilen krediler için bankalar gecikme faizi uygulamaktadırlar. Ayrıca bu durum kredi notunuzun düşmesine neden olmaktadır. Kredileri ödeyecek kadar düzenli  geliriniz varsa bu geliri biriktirmek ve harcamalarını, ihtiyaçlarınızı biriktirdiğiniz paranızla harcamanız sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü aldığınız tutardan daha fazlasını bankaya faiz nedeniyle fazlasıyla ödemek zorundasınız. Eğer kredi çekmezseniz ve paranızı birkaç ay biriktirerek istediklerinizi alırsanız faiz kadar olan parayı kar etmiş olursunuz. Size tavsiye edilen ve tercih etmeniz gereken borçsuz, faizsiz, kredisiz, daha fazla para ödemeden ve kredi notuzun düşme riski olmadan istediklerinizi karşılamanızdır.

One Response

Tüm yorumları göster
  1. ahmt12blr
    13 Haziran 2016

Bir cevap yazın