Kefilsiz Gelir Belgesiz 15.000 TL Kredi Veren Bankalar Listesi

Kefilsiz gelir belgesiz 15.000 TL kredi veren bankalar hakkında hazırladığımız bu yazı acil kredi arayışı içinde olanlar için oldukça yararlı olacaktır. Gerçekten kredi alırken istenilen gelir belgesi ve kefil, çoğu zaman kredi başvurularının olumsuz sonuçlanmasına neden olmaktadır. Bu nedenle kredi almak isteyenler, kefilsiz ve gelir belgesiz kredi veren bankaları araştırmaktadır. Bu bağlamda bankalar, geri ödeme konusunda sıkıntı yaşanmayacağı değerlendirmesi yaparak düşük limitli ihtiyaç kredisi imkanı sunarak kefilsiz ve gelir belgesiz kredi verebilmektedir. Ancak bu şekilde krediyi her banka sağlamamaktadır.

Bu yazımızda kefilsiz gelir belgesiz ve maaş bordrosuz 15.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veren bankaları araştırdık.

En Hızlı ve Kolay 15.000 TL’ye Kadar Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

İnternet teknolojisinin gelişmesiyle birlikte, bankaya gitmeye gerek kalmadan hatta evden dahi çıkmadan kredi başvurusu yapılabilmekte ve aynı gün kredi sonucu belirlenerek kredi hesabınıza yatırılmaktadır. İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılığa giriş yaparak gelir belgesi sunmaya gerek kalmadan ve kefil göstermeden kredi alabilirsiniz.

Bankalar müşterilerinin kredi notu ve gelir durumu hakkında bilgi sahibidir. Özellikle kredi kartı harcamaları ve kredi kartı borçlarının düzenli ödenip ödenmediği, banka hesabında para olup olmadığı gibi ödeme gücünü gösteren hususları dikkate alarak kişilere otomatik olarak kredi limiti belirlemektedir. İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılığa girdiğinizde ne kadar ön onaylı kredi alabileceğinizi görebilirsiniz. Bu krediye başvuru yaptığınızda krediyi aynı gün alabilirsiniz. Hem de kefil ya da gelir belgesi göstermeye gerek kalmadan.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Gelir Belgesi Kefil Kredi Miktarı
Akbank  İstemiyor İsteyebilir 20.000 TL
Aktifbank İstemiyor İstemiyor 2000 TL
Burgan Bank İstemiyor İstemiyor 10.000 TL
CepteTEB İstemiyor İstemiyor 30.000 TL
Enpara.com İstemiyor İstemiyor 30.000 TL
Halkbank İstemiyor İstemiyor 5000 TL
ING Bank İstemiyor İstemiyor 5000 TL
Odeabank İstemiyor İstemiyor 10.000 TL
Şekerbank İstemiyor İstemiyor 15.000 TL

SMS İle Gelir Belgesiz 15.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şubeye gitmeye gerek kalmadan SMS ile kredi başvurusu, bankaların son zamanlarda sıkça kullandıkları bir uygulama haline geldi. Bu şekilde yapılan başvurularda bankalar gelir belgesi de talep etmemektedir. Bu sayede gelir belgesiz SMS ile kredi başvurusu yapılarak hem zaman kaybının önüne geçilmekte hem de kredi sonucu anında cep telefonunuza mesaj ile iletilmektedir. Bankalar düşük limitli kredi başvurularında SMS ile başvuruları kolaylıkla onaylamaktadır. Bu sayede 15.000 TL’ye kadar maaş bordrosuz ve kefilsiz kredi alabilirsiniz.

SMS ile kredi başvurusu yapabilmek için bankanın belirlediği numaraya TC kimlik numaranızı ve talep ettiğiniz kredi miktarını yazarak mesaj atmanız yeterli olmaktadır. Örneğin Şekerbank’tan gelir belgesiz SMS ile kredi almak için KREDİ boşluk TC kimlik numaranızı yazarak 1953’e kısa mesaj olarak gönderin. Sonuç anında cebinize gelsin. Benzer şekilde Akbank maaş bordrosuz SMS ile kredi başvurusu için KREDİ boşluk TC kimlik numaranızı yazarak 4425’e kısa mesaj olarak gönderin.

Maaş Bordrosuz veya Maaş Yazısı Olmadan 15.000 TL Kredi Veren Bankaları Listesi

Ev hanımları, öğrenciler, serbest meslek sahipleri ya da kayıt dışı çalışan kişiler para kazansa bile SGK kayıtları olmadığı için bu kişilerin maaş bordroları olmadığı gibi maaş yazısı alabilecekleri bir kurumları da yoktur. Bu nedenle bu durumda olan kişiler gelir belgesi sunamamaktadır. Ancak bu kişiler de gelir belgesi olmadan kredi başvurusu yapabilmektedir. Bu anlamda maaş bordrosu ya da gelir belgesi sunamayan kişiler ödeme gücünü bankaya gösterebilmeleri halinde kolaylıkla kredi çekebilirler. Burada önemli olan kredi sicili bozukluğu nedeniyle kara listeye girmemiş olmak ve kredi notu yüksek olmak gerekiyor. Maaş bordrosuz kredi başvurusu yapabileceğiniz bankaların bazıları şöyledir:

 • Akbank
 • Aktifbank N Kolay Kredi
 • Burganbank
 • CepteTEB
 • Enpara.com
 • Halkbank
 • ING Bank
 • Odea Bank
 • Şekerbank

Gelir Belgesiz ve Kefilsiz Kredi İçin Findeks Kredi Notu Çok Önemlidir

Gelir belgesiz kredi başvurusu yapıldığında bankaların ilk baktıkları kriter findeks kredi notudur. Findeks kredi notunun düşük olması, müşterinin aldığı krediyi ödeme riski bulunduğu anlamına gelir. Dolayısıyla bankalar risk almamak için kredi notu düşük olan kişilere kredi vermemeyi tercih etmektedir. Bu durumda gelir belgesiz kredi almak için findeks kredi notu en az kaç puan olmalıdır sorusuna cevap verelim.

Kredi alabilmek için bankaların aradığı en düşük kredi puanı 1100 puandır. Ancak bu puana sahip olanlardan kredi vermeden önce kefil isteyebilirler. Genellikle bankalar findeks kredi notu 1500 ve üzeri olanlara kolaylıkla kredi vermektedir.

Kredi notu düştükçe alınacak kredinin miktarı ve krediyi alma olasılığının da azaldığını söyleyebiliriz. Özellikle kredi notu, 799-1100 puan arasında olanlar kefil göstererek ya da teminat göstererek kredi alabilirse de kredi notu 799 puanın altında olanların kredi alma ihtimalleri çok azdır.

Kredi notunuzun kaç puan olduğunu merak ediyor ve kredi notunuzu öğrenmek istiyorsanız bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kefilsiz 15.000 TL Almak İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Kefilsiz 15.000 TL kredi için bazı şartları sağlamanız gerekmektedir. 15.000 TL kefilsiz kredi şartları şunlardır:

Gelir Belgesiz ve Kefilsiz Kredi Başvurusu Nereden Yapılabilir?

Gelir belgesiz kefilsiz kredi başvurusu için başvuru kanallarından ikisini yukarıda açıkladık. Açıklamış olduğumuz başvuru kanalları SMS ile gelir belgesiz kredi başvurusu ve internet bankacılığı üzerinden başvuruydu. Bunun dışında şu kanallar aracılığıyla kredi başvurusu yapabilirsiniz:

 • En yakın banka şubesine gidebilirsiniz.
 • Bankanın müşteri hizmetlerini arayarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Maaş bordro belgesiz, kefilsiz ve gelir belgesiz kredi başvurusu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek, bankaların gelir belgesiz kredi özelliklerini öğrenmek, başvurular hakkında detaylı açıklamaları okumak ve kredi notu ile kredi sicilinin başvuruya etkisini öğrenmek için bağlantıya tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster