Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme Sorgulama

kredi

Sonucunu Öğrenme Sorgulama:Kredi kartını almak için başvuruda bulunduktan sonra sonucunu öğrenebilir, sorgulayabilirsiniz. Üstelik bu işlem için şubeye gitmek zorunda da değilsiniz. Bankalar artık müşteriyi şubeye kadar gelip kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek zorunda bırakmıyor isterseniz telefon bankacılığı aracılığı ile kredi kartınızın başvuru durumunu öğrenebiliyorsunuz.

Kredi kartı almak için internet üzerinden başvuru işlemi yapılabilmektedir. Ancak kredi kartınızın başvuru durumunu internetten görüntüleyemiyorsunuz. Bazı bankalar kredi kartı başvuru durumunu internetten sorgulama desteği verse de sayıları oldukça az. Bu nedenle kredi kartı başvurunuzu telefon bankacılığı ile öğrenebilirsiniz.

Kredi kartı almak için başvuruda bulunmanızdan sonra kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenmek için ilgili bankanın telefon bankacılığı ile öğrenebilirsiniz. Telefon bankacılığı sesli yanıt sistemi ile müşteri temsilcilerine bağlanarak kredi kartınızla ilgili sorularınızı yöneltebilir, bilgi alabilirsiniz. Bankaların müşteri hizmetleri günün içerisinde hizmet vermektedirler. Siz de kredi kartınızın başvuru durumunu sorgulatmak için bankanın müşteri hizmetleri numarasını aramalısınız. Başvuru durumunuzu müşteri temsilcisine sorabilirsiniz. Bankaların çağrı merkezleri ile iletişime geçerek de kredi kartınızın başvuru durumunu öğrenebilirsiniz. Birçok banka sesli yanıt sistemini kullanarak müşterilerinin isteklerine cevap vermeye çalışmaktadır. Kredi kartı başvurunuz sırasında vermiş olduğunuz telefon numarası ile başvurunuzu sorgulatabilirsiniz. Sesli yanıt sistemi ile ayrıntılı bilgi almanız mümkündür. Her bankanın sesli yanıt sistemi olmayabilir. Bu sistemi kullanmayan bankalar için müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek kredi kartı başvuru durumunuzu sorgulatabilirsiniz.

Aşağıdaki listede bankaların iletişim numaraları yer almaktadır. Hangi banka için kredi kartı başvuru talebinde bulunduysanız o bankanın müşteri hizmetleri numarasını arayarak kredi kartınızın başvuru durumunu öğrenebilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Akbank Axess, Carrefour Axess ve Wings Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Akbank Axess ve Wings kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek için aramanız gereken numara 444 25 25 numarasıdır. Bu numarayı aradıktan sonra sesli yanıt sisteminden sırasıyla 9, 3 ve 2 numaralarını tuşlamanız gerekmektedir. Böylece kredi kartı başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz.

Akbank Boyner & Fishcard Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Akbank Boyner&Fishcard kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek için aramanız gereken 444 29 29 numarasıdır. Bu numarayı aradıktan sonra 4 ve 2 numaralarını tuşlamanız gerekmektedir. Böylece sesli yanıt sistemi aracılığı ile iletişime geçerek kredi kartı başvuru durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Akbank Axess ve Wings Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Akbank Axess ve Wings kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek için aramanız gereken numara 444 25 25 numarasıdır. Bu numarayı aradıktan sonra sesli yanıt sisteminden sırasıyla 9, 3 ve 2 numaralarını tuşlamanız gerekmektedir. Böylece kredi kartı başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz.

Anadolubank Worldcard Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Anadolubank Worldcard kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek için aramanız gereken 444 555 0 numarasıdır. Bu numarayı aradıktan sonra 3 ve 4 numaralarını tuşlamalısınız. Bu şekilde sesli yanıt sistemini kullanarak kredi kartı başvuru durumunuzu öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.

Bank Asya AsyaCard ve AsyaCard DIT Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Bank Asya AsyaCard ve AsyaCard DIT kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek için (216) 4444 888 numarasını aramalısınız. Sesli yanıt sisteminde 3 ve 0 numaralarını sırasıyla tuşladıktan sonra kredi kartını başvurunuzun durumunu bu sistem sayesinde öğrenebilirsiniz.

Denizbank Bonus, Sea & Miles ve Miles &M More ve Üretici Kart Başvuru Sonucu Öğrenme

Denizbank Bonus, Sea & Miles ve Miles &M More ve Üretici Kart kredi kartları için başvuruda bulunduysanız ve durumunu öğrenmek istiyorsanız 444 0 800 numarasını arayabilirsiniz. Bu numarayı aradıktan sonra 0 tuşuna basarak sesli yanıt sistemi aracılığı ile bilgi alabilirsiniz.

Finansbank Cardfinans, Fix Card ve Nakit Kart Başvuru Sonucu Öğrenme

Finansbank Cardfinans, Fix Card ve Nakit Kart kredi kartları için yaptığınız başvuru durumunu sorgulamak için 444 0 900 numarasını aramalısınız. Bu numarayı aradıktan sonra sırasıyla 1,2 ve 3 tuşlarına basarak sesli yanıt sistemi aracılığı ile kredi kartı başvurunuzun durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Citibank Citi & Axess Kart Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Citibank Citi & Axess Kart Kredi Kartı başvuru sonucu öğrenmek için 444 0 500 numarasını aramanız gerekmektedir. Bu numarayı aradıktan sonra 2, 2 ve 2 tuşlarına basarak sesli yanıt sistemi aracılığı ile kredi kartınızın başvuru durumunu öğrenebilirsiniz.

Kredi kartlarını ihtiyaç halinde kullanmanız önerilmekte ve harcamalarınızı kesinlikle gelirinize göre yapmanız tavsiye edilmektedir. Hesap özeti geldiğinde göreceğiniz kredi kartı borcunuzu daha sonra ödemekte zorluk çekmemek için bütçenizi planlamalısınız. Ayrıca ödenmeyen borçlar nedeniyle banka tarafından faiz uygulaması yapılmaktadır. Bu nedenle de borcunuz artmaktadır. Kredi kartlarını gelirinize göre kullanmalı ve zamanında, tutarında ödeme yapmalısınız. Bu şekilde dikkatli olmazsanız kredi notunuz düşecektir ve size bankacılık işlemlerinizde engel bir durum oluşturacaktır. Bu nedenle sadece ihtiyaç, mecburiyet nedenlerinden dolayı kredi kartı kullanımı yapmalısınız. Kredi kartı kullandıktan sonra da ödemelerinize özen göstermelisiniz.

 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın