Kredi Notsuz ve Gelir Belgesiz 5 Dakikada Acil Kredi Fırsatı

Denizbanktan Kredi Notsuz 5 Dakikada Acil Kredi Fırsatı

Hayatın sürprizleri içerisinde acil nakit ihtiyacı olabiliyor. Acil nakit ihtiyacı halinde eşe dosta başvurmak ilk akla gelen çözüm olsa da genellikle elimiz boş dönebiliyoruz. Hem eşten dosttan aldığın borcu da öyle zamana yayarak taksitle ödeme şansınız da olmuyor. Bu yüzden taksitle ve uygun koşullarda kredi pratik bir çözüm yolu olarak karşımıza çıkıyor. Ancak kredi alırken de kredi notunun yüksek olması ve düzenli gelir sahibi olunması gerekiyor. Bunlar olsa bile çoğu zaman kredi talepleriniz günlerce onaylanmayı bekleyebiliyor.

Bu yazımızda Denizbank’tan 5 dakikada onaylanan Denizbank taksitli nakit ihtiyaç kredisinden bahsedeceğiz.

Denizbank Kefilsiz ve Gelir Belgesiz Acil İhtiyaç Kredisi Nedir?

Denizbank acil ihtiyaç kredisi, Denizbank’ın kredi kartı sahiplerine sunduğu bir kredi türüdür. Denizbank kredi kartı sahipleri, kredi kartları ile acil ihtiyaç duydukları krediye 5 dakikada kavuşabilmektedir. Böylece kısa sürede aldıkları krediyi uygun koşullarda geri ödemektedir. Hem de kredi notuna bakılmaksızın ve gelir belgesi ve kefil sunulmaksızın bu kredi temin edilmektedir. Yani gelir belgesiz, kefilsiz ve kredi notsuz kredi Denizbank tarafından sunulmaktadır.

Denizbank acil ihtiyaç kredisi ile 10.000 TL’ye kadar kredi alabildiğiniz gibi bu krediyi de 12 aya kadar vade ile geri ödeyebiliyorsunuz.

Denizbank Kefilsiz, Gelir Belgesiz ve Kredi Notsuz İhtiyaç Kredisinin Şartları

Denizbank kefilsiz, gelir belgesiz ve kredi notsuz 5 dakikada acil ihtiyaç kredisi, Denizbank’ın kredi kartı müşterilerine sunduğu bir ayrıcalıktır. Bu nedenle Denizbank kefilsiz, gelir belgesiz ve kredi notsuz 5 dakikada acil ihtiyaç kredisi alabilmek için öncelikle Denizbank kredi kartı müşterisi olmanız gerekmektedir. Eğer Denizbank’ın kredi kartı müşterisi değilseniz, Denizbank’ın en yakın şubesine giderek kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Hatta Denizbank’ın müşteri hizmetlerini arayarak ya da resmi internet sitesine giriş yaparak da kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank kredi kartı sahibiyseniz 70 yaşın üzerinde olsanız bile kredi alabilirsiniz. Biliyorsunuz ki bankalar günümüzde 70 yaşın üzerinde bulunan kişilere ya kredi vermemekte ya da ağır koşullarda kredi vermektedir. Oysa Denizbank kredi kartı sahiplerinin yaşına bakılmaksızın 10.000 TL’ye kadar 12 taksitle kredi alabilecektir..

Denizbank’tan 5 dakikada acil ihtiyaç kredisi alabilmeniz için kredi notunuzun yüksek olması gerekmemektedir. Ayrıca düzenli bir gelirinizin olması gerekmediği gibi gelir belgesi de sunmanıza gerek yoktur. Benzer şekilde kefil göstermenize de gerek yoktur.

Denizbank Kefilsiz, Gelir Belgesiz ve Kredi Notsuz İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank kredi kartına sahipseniz aşağıda belirteceğimiz yollardan biri ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

 • Denizbank’ın resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz.
 • Denizbank şubelerinden birine gidebilirsiniz.
 • Denizbank müşteri hizmetleri telefon numarası aranarak başvuru yapılabilir. Denizban müşteri hizmetleri telefon numarası 444 08 00’dir.
 • Cep telefonunuzun mesaj bölümüne PARA yazıp boşluk bırakın ve sonra Denizbank kredi kartının son 6 hanesini yazın. Tekrar boşluk bırakın ve almak istediğiniz kredi miktarını yazarak 3280’e mesaj atın. Cevabı anında gelecektir.

Denizbank Kefilsiz, Gelir Belgesiz ve Kredi Notsuz İhtiyaç Kredisinin Özellikleri

Denizbank acil ihtiyaç kredisinin özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Kredinin vadesi: En fazla 12 aydır.
 • Kredinin miktarı: En fazla 10.000 TL kredi alınabilir.
 • Kredinin faiz oranı: 1,84’tür.
 • Kredinin masrafı: Kredi masrafı bulunmamakla birlikte banka kredi için özel koşullar koyabilir.
Denizbank Acil İhtiyaç Kredisinin Bilmeniz Gereken Önemli Detayları

Denizbank kefilsiz, gelir belgesiz ve kredi notsuz taksitli nakit ihtiyaç kredisi almadan önce şu hususları da dikkate almalısınız:

 • Denizbank taksitli nakit ihtiyaç kredisi, kredi kartı üzerinden kullandırılan nakit avans kredisi olduğu için, alabileceğiniz kredi, kredi kartının limitine bağlıdır. Kredi kartı limitiniz ne kadarsa o miktarda kredi kullanabilirsiniz. Bu kredi türünde kullanılabilecek en fazla kredi miktarı 10.000 TL’dir.
 • Taksitli nakit ihtiyaç kredisinden yararlananlar, kredi kartlarının bonus özelliğinden yararlanamamaktadır.
 • Krediyi kullanan müşteriler, kredilerini erken kapatabilir. Bu durumda herhangi bir ekstra masraf ödemeyeceklerdir. Ayrıca erken ödeme yapan müşteriler faiz indirimi hakkından da yararlanacaktır.
 • Denizbank acil ihtiyaç kredisi en fazla 12 ay vade ile alınabilir.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın