Kredi Notu Düşük Olanlara 5 Dakikada Kredi Veren Banka

5dakikadakredi

Kredi Notu Düşük Olanlara Veren Banka: 5 dakikada kredi başvurusu, en kolay kredi veren banka, kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileri sorularınızın ile cevabını bulabilirsiniz. N Kolay Aktifbank aracılığı ile verilen bir kredidir. Bankalara yapılan kredi ve kredi kartı gibi ürünlerin başvurularında bankalar kişilerin kredi siciline bakmakta ve kredi notu yüksek olan kişilere kredi vermektedir. Kredi notu düşük olan kişilerin yaptığı başvuruların neredeyse tamamı olumsuz sonuçlanmaktadır. Ancak, kredi notu düşük olan kişilere de kredi kere veren bankalar bulunmaktadır. Aktifbank kredi notu düşük olanlara 5 dakikada kredi kampanyası yaparak kredi sicili bozuk olan kişilerinde kredi alabilmesine olanak tanımaktadır. N Kolay Kredisi adı altında verilen kredilerin başvuru işlemleri 5 dakikada yapılabilmektedir.

N Kolay Kredi ile kredi notu düşük olanlara 5 dakikada kredi veren Aktifbank’ın bu kredileri büyük ses getirdi. Bu kredi hakkında merak edilen tüm sorulara ise sizler için cevap bulduk.

N Kolay Kredi Miktarı Nedir?

N Kolay Kredi kampanyası ile Aktifbank tarafından müşterilerine 1000 ile 20.000 TL arasındaki miktarlarda kredi verilmektedir.

AktifBank (N Kolay)

N Kolay kredi Aktifbank’ın verdiği bir kredi türüdür. N Kolay Kredi başvurunu nasıl yapacağınızı adım adım aşağıda görebilirsiniz.

  1. N Kolay Kredi başvurusunu yapmak için nkolaykredi.com.tr/anasayfa adresine girin.
    enkredi1
  2. Bu sayfada istediğiniz kredi tutarını girin.
  3. Almak istediğiniz krediyi ne kadar vade ile ödeyeceğinizi seçin.
  4. Sonrasında Paranı Hemen Al butonuna tıklayın.
  5. Sonrasında yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz sayfa aşağıdaki gibi olacaktır.
    enkredi2
  6. Bu sayfada sizden TC Kimlik Numarası istenecektir. Cep Telefon numaranız ve e-posta adresinizi de girip gerekli açıklamaları okuduktan sonra Kredimi Hazırla butonuna tıklayarak 5 dakikada kredi alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

N Kolay Kredi Faiz Oranları

N Kolay ile 5 dakikada kredi almak istiyorsanız başvuru işleminizi gerçekleştirmelisiniz. Örneğin 2000 TL kredi için hangi vade seçeneği için ne kadar faiz oranı uygulandığını aşağıdaki tabloda görebilirsiniz. Kredinin yıllık maliyet oranı kredinin vade süresine göre farklılık göstermektedir. Ancak kredi tahsis ücretinin yüzdesi değişmemektedir ve %0,5 ‘tir.

enkredi3

N Kolay Kredileri Kaç Ay Taksitlendirilmektedir?

Aktifbank N Kolay Kredi kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerine 3 ile 36 ay arasında kredi ödemelerini yapabileceği bir seçenek sunmaktadır. Aldığınız kredileri bu süre zarfındaki vadelerle ödeyebilirsiniz.

Aktifbank N Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?

Aktifbank N Kolay Kredi başvuru işlemlerinizi hızlı bir şekilde internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. N Kolay Kredi resmi internet sitesini ziyaret edip, T.C. kimlik numarası, nüfus cüzdanı bilgisi, cep telefonu numarası ve e-posta adresiniz ile birlikte başvurularınızı kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

N Kolay Kredi Nasıl Kullanılır?

N Kolay Kredi başvurunuz olumlu olarak sonuçlanıp onaylandıktan sonra adresinize N Kolay banka kartı ve banka sözleşmesi gönderilmektedir. Sözleşmeyi okuyup imzaladıktan sonra kuryeye teslim edebilir ve ardından da paranızı kullanabilirsiniz. Banka bildirimi yapıldıktan sonra tutar hesaba yatmaktadır. Kredinizi N Kolay banka kartı ile ATM’lerde çekebilirsiniz.

Sorularınız için Aktif Bank Müşteri Hizmetleri 0 850 724 30 50 numarasını çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın