Kredim Akbank’ta 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

akbank-ertelemeli-kredi

Kredim Akbank’ta 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi : 3 ay almak isteyenler Akbank’tan 3 ay almak için başvuru yapabilirler. Akbank müşterilerine sunduğu ertelemeli kredi ile kredilerinizin ödemelerini ileri bir tarihte başlatmanızı yani 3 ay erteleyerek başlatmanızı sağlıyor. Ertelemeli kredi hesaplamasını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Akbank müşterilerine pek çok hizmet sunuyor. Kredi başvurularını krediye göre SMS ile, internet üzerinden, şubeden yapabiliyorsunuz. SMS ile kredi başvurularında kısa bir süre içerinde kredinize olumlu ya da olumsuz cevap cep telefonunuza gönderiliyor. Ayrıca Akbank Başvurum Nerede hizmeti sayesinde kredi başvurunuzu yaptıktan sonra kredini başvuru durumunu takip edebiliyorsunuz. İnternet üzerinden kullandığınız Başvurum Nerede Hizmeti hem kredi hem de kredi kartı başvurularınızı takip etmek için kullanabilirsiniz. Bu yazımızda ise Kredi Akbank’ta Ertelemeli Kredi Kampanyası hakkında açıklama yaptık.

Kredim Akbank’ta Ertelemeli Kredi

Akbank tarafından müşterilerine özel olarak sunulan Kredim Akbank’ta Ertelemeli Kredi oldukça ilgiyle karşılanırken, binlerce kişi kredi için başvurularını iletti. Kredim Akbank’ta Ertelemeli Kredi %1,25 faiz oranıyla müşterilere sunulmaktadır. Kredinin adından da yola çıkılacağı üzere, kredi ertelemeli ödeme seçeneğine sahiptir. Kredinizin ödemesini üç erteleyerek ödeyebiliriz.

Kredi kapsamında 10.000 TL bir tutar için başvuru yapıldığında aylık 362 TL, 15.000 TL’lik bir kredi tutar için ise 542 TL taksit ödemesi yapılmaktadır. Ödemeleri isterseniz üç ay sonradan başlayarak ertelemeli olarak yapabilirsiniz. Ertelemeli kredi için Akbank’a başvuru yapmak için, internet sitesini kullanabilir, telefon şubesini arayabilir ya da direkt şube aracılığıyla başvurunuzu iletebilirsiniz. Bankada mevcut hesabı olan ve eksik belgesi bulunmayan müşterilere şubeye gitmeye gerek kalmaksızın direkt olarak banka hesaplarına kredi tutarı yatırılmaktadır.

için Gerekli Belgeler

Akbank tarafından kredi başvurularında nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi, ikametgâh ve gelir belgesi talep edilmektedir. Kredi kullanabilmek için T.C. vatandaşı olunması da zorunludur.

Akbank ertelemeli kredi başvurusu için Akbank şubesi’ne gitmeniz gerekiyor. Gerekli belgeleri hazırladıktan sonra ertelemeli kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz olumlu sonuçlandığında kredinizi kullanabilirsiniz.

Akbank ertelemeli kredi başvuru işleminde kredi notu önemlidir. Kredi notu yüksek olan kişilerin ertelemeli kredi başvurularının olumlu sonuçlanma ihtimali yükselir. Kredi notu yüksek olan kişiler bankaların gözünde olumlu bir fikre sahip oldukları için kredi çekmeleri bir yönüyle daha kolay olacaktır.

Akbank ertelemeli kredi kampanyası 31 ocak 2016 tarihine kadar sürecektir. Eğer bu krediye başvurmayı düşünüyorsanız başvuru süresi bitmeden başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca Akbank’ın kampanyalarını takip ederek fırsatları değerlendirebilirsiniz.

One Response

Tüm yorumları göster
  1. rıza
    4 Ekim 2016

Bir cevap yazın